Jump to content
PKD4GA

Zakupy... Cz.4

Recommended Posts

Otrzymałem dziś przesyłkę więc moge rozpocząć nowy projekt - myślę nawet nad jakimś warsztatem dla początkujących z old school'm modelem.

P32019BWEB_1_zps8ionbf1l.jpg

No obowiązkowo, z dużą liczbą fotek.

Mam bardzo stary model F-18 Hasy jeszcze z wypukłymi linami podziału i zamiast ryć tam lini i robić z g... twaróg wpadłem na pomysł że może być z niego bardzo fajny Blue Angel.

Dobrze mieć drugą połówkę, co twierdzi, że jednak dzisiaj obchodziłem swoje święto, więc do magazynu trafiło to:

14448900_1124326100936774_5569512321378288193_n.jpg?oh=614f9ad5b3ac3b1571a8a5ee9949075a&oe=587D0AA9

Jakościowo całkiem spoko, już w głowie mam kolor glossy black z czarnymi felami :-)

Takie maleństwa od Sweet'a z Japonii płyną:

Bf-109F-4 1/144

3625880350_7c1e47b8b4_o.jpg

1/144 mata PSP

14120USPSPMat.jpg

Westland Sea King 1/144

swt00020.jpg

No i małe zakupy na targu staroci:

Obraz00015_zpsuwpymzoq.jpg

Obraz00016_zpsezaeoalv.jpg

Dobry,

moje bonusy sobotnich zakupów :

G3mpig5.jpg

szybki inbox

nTrBweA.jpg

pO16UVm.jpg

lLVWZxY.jpg

3 ramki, plus kalki

MJTd6IY.jpg

Nie mogłem się oprzeć w zakupie

Dodatkowo nabyłem

ArNIJr9.jpg

oraz do mojego bf109 dotarło

zPK8lXF.jpg

Irek ale tyle modeli to raptem na kilka tygodni roboty.

Zakupoholicy mam pyatnie do Was.

Jako ze znowu dalem sie poniesc temu nalogowi i zakupilem Luchsa od Flyhawka pytanie.

Czy widzial ktos.metalowa lufe fo pz.kpfw II L albo Sd.Kfz. 234/1 w skali 1:72?

DSC_0643_zpsifdflg1m.jpg

Dobra zabawa się szykuje

Shermana trzeba było kupić Eduarda (przepak Asuka/Tasca), a nie zmodyfikowany przez Dragona Italeri. Ten EDEK to sporo lepszy model - Asuka to najlepsze modele Shermana na rynku.

Ten Niemiec to też widzę przepak Alana.

Życzę przyjemnej zabawy.

Cooper dzięki za rady. Gdybym chcial kupic eduarda to chyba bym to zrobil ;) a tak trafilem po kosztach.

Witam ! Skąd się bierze u Was takie zamiłowanie do zakupów? U mnie to chyba pokłosie CSH, i ściśle określony plan tworzenia kolekcji. Jeden raz byłem z na bieżąco ze składaniem pancerki 1:35 kończyłem ostatni model. Weekend nadciągał a tu pusto. Lepiej coś mieć niż nie mieć. No i najlepiej jakieś wybór. Pozdrawiam wszystkich odwiedzających ten dział Focus

Cooper dzięki za rady. Gdybym chcial kupic eduarda to chyba bym to zrobil ;) a tak trafilem po kosztach.

Jak kupiłeś za grosze to ok - w cenie Alana i Italeri.

Mam nadzieję, że nie zrozumiałeś mnie opatrznie.

Napisałem to, informacyjnie dla innych (szczególnie początkujących) bo kult Dragona jest silny, a nie wszystkie modele tej firmy są "najlepsze na świecie".

Shermany są tego doskonałym przykładem co Paul Budzik na swojej doskonałej stronie pokazuje.

Dragon za to robi bardzo dobre niemce.

Witam ! Skąd się bierze u Was takie zamiłowanie do zakupów? U mnie to chyba pokłosie CSH, i ściśle określony plan tworzenia kolekcji. Jeden raz byłem z na bieżąco ze składaniem pancerki 1:35 kończyłem ostatni model. Weekend nadciągał a tu pusto. Lepiej coś mieć niż nie mieć. No i najlepiej jakieś wybór. Pozdrawiam wszystkich odwiedzających ten dział Focus

To jest pospolite zbieractwo kompulsywne

Nic dziwnego.

Jestem prawie pewien, że więcej jak 3/4 z Nas ma modele na kilka, a nawet kilkanaście lat naprzód

Kurde a ja dziś po zakupy nie dotrę bo nie dostałem wczoraj wypłaty :( ale może w tygodniu mi się uda

Airfix wypuścił 1:48 Harriera z dodatkami i pięknie wygląda - polecam