Jump to content

Zakupy... Cz.4

Recommended Posts

• Super Moderator

Solo już napisał wszystko.

Do tej pory sklejałem wszystko, by sprawdzić w jakiej dziedzinie modelarstwa, sklejanie przynosi mi największą frajdę.

Okazało się, że podczas sklejania pojazdów wojskowych. Można na mich stosować prawie wszystkie techniki. Ale żeby zastosować te techniki chciałbym najpierw o nich poczytać zanim spróbuję zastosować je w praktyce.

• Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Może coś trochę tu niepasującego ale jednak lekki związek z modelarstwem ma. Poza tym cieszę się, że w końcu się to u mnie w domu pojawiło, więc nie mogłem się powstrzymać żeby się pochwalić. Remoncik

A ja w czarny czwartek, piątek czy jak kto woli łykend zajrzałem do swojej szafy i stwierdziłem: Po ch.....j wspierać sklepy jak własny można założyć. I NIC nie kupiłem. A co, twardy byłem,

Nie, ale jest kompletnie bezsensowne i zasrywa forum niepotrzebną treścią.

Posted Images

A o jakich technikach mówisz/ nie znasz,

Jak robi źle w co wątpię/ bo są zasady ogólne których trzyma się każdy z nas bez różnicy czy buduje samolot, śmigłowiec czy czolg np, następnym razem bardziej się przyłoży a niewiedzę uzupełni bardziej przyjaznymi formami przyswajania wiedzy- forum/ you tube/ kolega.

Nie No dobrze, kupujcie, nie jestem przeciwnikiem tego by kupił to sobie ktoś,

Indywidualna sprawa każdego na co bilety NBP przeznacza,

Dobra Panowie, kończymy ten panel dyskusyjny, Zaśmiecać nie będziemy,

Każdy z Nas ma swoje racje.

Pzdr

musze to wkleić

http://allegro.pl/zestaw-lamp-reflektorki-modelarskie-41szt-okazja-i7004043719.html

przeglądam allegro i nie wierzę, ktoś sprzedaje końcówki od laserka za 5zł z bazaru Janusz biznesu ale jak by ktoś chciał kpl to też znalazłem http://allegro.pl/laser-dla-kota-wskaznik-laserowy-zabawka-dla-kota-i6970673342.html

Się porobiło. Pancerniaki kleją... "pancerniki". Kup jeszcze drewniany pokład I dajesz do mnie w dziale okrętów.

Pokład zamówiony czekam na dostawę. A że taniej było zamówić z drugiego końca świata to sobie trochę poczekam.

Jak się okazało podczas sobotniego spaceru - 300m od sklepu, w którym co tydzień robię zakupy znajduje się sklep modelarski, taki nawet solidnie zaopatrzony, zwłaszcza w chemię i narzędzia. A to nie po modelarsku wyjść ze sklepu z pustymi rękami...32d186f820cf3dd334c440e815b31635.jpg

• 2 weeks later...