Jump to content
PKD4GA

Zakupy... Cz.4

Recommended Posts

A ja tam dzis skromniutko, wycieczka na Wawe sie udała, i swe fanty odebrałem

b2120ac35a597be8b333238f33f738ea.jpg

Szał świątecznych zakupów minął, a mnie się trafiła taka okazja po dobrej cenie. Szkoda było nie brać.

974493-11890-19-pristine.jpg

Wreszcie dotarła do mnie pierwsza część zamówienia.

ccaa2645a0129798gen.jpg

Gdzie sie zakupujesz, Aliexpres??

Jak mi sie nie spieszy to zawsze Aliexpres, zreszta tam sa czesto promocje

Jak mi sie nie spieszy to zawsze Aliexpres, zreszta tam sa czesto promocje

Tylko z "Ali" to same pirato-klony

i w większości wypadków jaka cena taka jakość, często nie dolane z babolami albo krzywe...

i w większości wypadków jaka cena taka jakość, często nie dolane z babolami albo krzywe...

Hmmm. No tak wiem ze pirace, i hiwis tez ma racje, ale jestesmy modelarzami i wyzwania nam nie straszne. Ale juz cena za dwie figurki 126zl jakie zaplacilem i pokazalem w " Czyscicielach" to juz przesada a z ali sprowadze je za 30. A roznica to kartonik. Blackdog i woreczek strunowy.

Brawo Panowie walczcie z piractwem ja narazie w opozycji

A w najbizszym czasie pokaze inboxy figurek zakupionych na ali. Kazdy bedzie mial prawo zweryfikowac.

Wy jako modelarze z wielkim doswiadczeniem na pewno kupujecie modele firmowe a i tak trafiaja sie gnioty ktore maja nie pasujace czesci czy trzeba mase pracy wkladac aby cos z tego wyszlo, i nijak maja sie z orginalem z pola boju.

Kupiony tak z ciekawości. Zawartość ciekawa, choć nie ma pomysłu jak go zrobić żeby nie wyglądał jak zabawka.
Pomyśl o detalach, które najbardziej rażą i dają ten nieszczęsny efekt zabawki. Popracuj nad nimi / zrób od podstaw - to będzie duży krok w kierunku realizmu.

Prezenta gwiazdkowo urodzinowe I tak: od małżonki pod choinkę Pzkpfw III i Mustang, a na urodziny F4U-1D I Firefly. Oraz od forumowego kolegi Kami: F4U-1/2 i Foczka. Oraz przyszłościowo, czeka na realizację zamówienie na hobbysta.pl, h&s ultra, podstawka do malowania, trochę dodatków do posiadanych modeli i pędzli.

fRK6IxX.jpg?1

m1gwuvI.jpg?1

Kupione jakiś czas temu, ale dzisiaj sklejone i skręcone.

v1PdxGL.jpg

Świetna inwestycja. Idealne do klejenia, malowania, kalkowania, weatheringu i transportu. Dobrze widzę, że to rozmiar 48-32?

Dobrze widzę, że to rozmiar 48-32?

Na opakowaniu jest napisane 48-24.

A stoi na niej model w skali 1:144

Troche wyczekany ale dotarlo szczesliwie, zestaw zywicy z Aliexpress, cena 56 pln z przesyłką, za taką sterte tobołków pod HILUXA Menga, oryginalnie Verlinden, tu jakosc na poziomie Black Doga za smieszne pieniadze,

W wolnej chwili dziabne moze inboxa dla chcących , bo okazuje sie ze na Ali sa swietne rzeczy za pol darmo,

Np. Figurki TUSK model ( wspolczesnie Spec US, lub Zielone Ludziki z Krymu/ Donbasu,

3bc1bb104c6e85e1816d32ad1e26d8b6.jpg

6c4c7af9346941de6580a5da249f9728.jpg

066550ee3a35b3300066daf199ccaa6f.jpg

Edited by Guest

Zeby tego bylo malo oczkuje na dwoch zolnierzów z Krymu wlasnie, zona mi zamowila za jakies 12 pln szt, wybór jest oczywisty

Ps

Bedac w PL zadzwon, obgadamy to przy piwe/ wódce w pijalni napojow orzeźwiających,

Buahahaha