Jump to content
PKD4GA

Zakupy... Cz.4

Recommended Posts

Cooper dzięki za rady. Gdybym chcial kupic eduarda to chyba bym to zrobil ;) a tak trafilem po kosztach.

Jak kupiłeś za grosze to ok - w cenie Alana i Italeri.

Mam nadzieję, że nie zrozumiałeś mnie opatrznie.

Napisałem to, informacyjnie dla innych (szczególnie początkujących) bo kult Dragona jest silny, a nie wszystkie modele tej firmy są "najlepsze na świecie".

Shermany są tego doskonałym przykładem co Paul Budzik na swojej doskonałej stronie pokazuje.

Dragon za to robi bardzo dobre niemce.

Dwojke dopiero po zakupie zauwazylem ze to przepak z alana (bardzo slabe wykonanie) bedzie na testowanie technik albo na wymianę /sprzedaż.

Sherman to po prostu okazja (taniej niz za italke zapłaciłem)

Focus Co do zakupów czesto traktuje je jak inwestycje. Pamiętam jak dragony kosztowaly po 100 zl gdzie teraz taka cena za np. Tygrysa tej firmy to marzenie

Cooper dzięki za rady. Gdybym chcial kupic eduarda to chyba bym to zrobil ;) a tak trafilem po kosztach.

Jak kupiłeś za grosze to ok - w cenie Alana i Italeri.

Mam nadzieję, że nie zrozumiałeś mnie opatrznie.

Napisałem to, informacyjnie dla innych (szczególnie początkujących) bo kult Dragona jest silny, a nie wszystkie modele tej firmy są "najlepsze na świecie".

Shermany są tego doskonałym przykładem co Paul Budzik na swojej doskonałej stronie pokazuje.

Dragon za to robi bardzo dobre niemce.

Dwojke dopiero po zakupie zauwazylem ze to przepak z alana (bardzo slabe wykonanie) bedzie na testowanie technik albo na wymianę /sprzedaż.

Sherman to po prostu okazja (taniej niz za italke zapłaciłem)

Focus Co do zakupów czesto traktuje je jak inwestycje. Pamiętam jak dragony kosztowaly po 100 zl gdzie teraz taka cena za np. Tygrysa tej firmy to marzenie

King tiger parę lat temu 120zł

teraz 230zł.

Witam,

jestem bardzo szczęśliwy, gdyż udało mi się w końcu spotkać z kolegą Jonathanem i kupić swój pierwszy czołg

GNrMQsQ.jpg

Mam nadzieję, że będę mógł liczyć na waszą pomoc

B.

Witam ! Skąd się bierze u Was takie zamiłowanie do zakupów? U mnie to chyba pokłosie CSH, i ściśle określony plan tworzenia kolekcji. Jeden raz byłem z na bieżąco ze składaniem pancerki 1:35 kończyłem ostatni model. Weekend nadciągał a tu pusto. Lepiej coś mieć niż nie mieć. No i najlepiej jakieś wybór. Pozdrawiam wszystkich odwiedzających ten dział Focus

To jest pospolite zbieractwo kompulsywne

Nic dziwnego.

Jestem prawie pewien, że więcej jak 3/4 z Nas ma modele na kilka, a nawet kilkanaście lat naprzód

Co tylko potwierdza tezę, że człowiek pochodzi od chomika a nie od małpy

Witam,

jestem bardzo szczęśliwy, gdyż udało mi się w końcu spotkać z kolegą Jonathanem i kupić swój pierwszy czołg

GNrMQsQ.jpg

Mam nadzieję, że będę mógł liczyć na waszą pomoc

B.

To na warsztat z nim.

Przez przypadek. Dostalem na emaila z plastmodel 8% rabatu to pomyślałem zajrze. Patrze a tam niby 3 szt. dostępne. Po rabacie wyszło 207 zł. W komentarzu o modelu napisane jest wysyłka po 14.10. Po moim zakupie.wyświetla się dostępność 2 sztuk.

Dzis nareszcie otrzymałem T-72M1 Tamyi´i w 1/35. Teraz stawia mi sie pytanie jaka lufe i jaka gasiennice dokupic? (Chce sprobowac budowe Twardego).

Pozdrawiam

U mnie w ostatnim czasie kilka nowych sztuk wjechało na magazyn

20161009_143925.jpg

20161008_141216.jpg

2383_rd.jpg

994_rd.jpg

4891_rd.jpg

W najbliższym czasie raczej nie, najpierw muszę dokończyć rozgrzebane projekty ale masz rację model ładnie zrobiony i aż żal nie zacząć go kleić

Dodam od razu, że ta chora cena to nie jest efekt jakiejś niewielkiej partii sprowadzonej z zachodu, jakiegoś indywidualnego importu.

Na pudełku jest naklejka polskiego dystrybutora Tamiya, więc ta cena raczej się niestety może utrzymać.

Po pobieżnym przejrzeniu modelu (który jest znakomity, ale bez jakiegoś szału), to ja uważam że ta cena jest po prostu chora.

Taki model powinien kosztować może 250 zł, biorąc pod uwagę to co jest w pudełku i to co z niego można zrobić.

Przepraszam, bo skala nie moja, ale tak piszecie o cenie - z ciekawości ile toto kosztuje?

W Plastmodelu jak się wykorzysta wszystkie rabaty jakie dają, to może wyjść nawet ok. 360 zł.

Ja właśnie tam kupiłem

Kurde, cenowa waga ciężka

Cztery sety?

A co to są cztery sety dla zdrowego mężczyzny?

Tyle to ja do śniadania...