Jump to content
PKD4GA

Zakupy... Cz.4

Recommended Posts

59b83ac0251887360b64dd372bcd6dc8.jpg

Taki jest na allegro za 1,3pln

Poj. 10ml

Lub sloiczek 10ml z Tamki kwadratowy (mniej miejsca i szczelny) nie wiem po ile chodza, (4pln??) ale urwe jeszcze z ceny sklepowej kilka groszy w zaleznosci od ilości.

No to tu na zdjeciu masz flaszke jak od Ammo, lub tą wielką flaszkę 60 ml, ja osobiscie wole sloiki 10ml z tamki, szczelne, nie chybiom sie, moza bez problemu pogrzebac se pendzlem, a takie flaszki jak ty pokazujesz nie spotkalem sie na sklepach, by gdzies uzywali, poza modelarsko by można wyrwać z odzysku

Takie buteleczki szklane czy plastikowe z zakraplaczem lub bez możesz bez problemu dostać w sklepach zaopatrujących apteki albo laboratoria. A jak nie masz takich w okolicy to jest tego sporo w internecie lub na Allegro.

Kombajn z paseczkami...

a4c0JWs.jpg

... i Karaś z kaleczkami

RXt0bsC.jpg

Tym razem takie coś mi się zachciało dołożyć do magazynu:

101470-15582-21-pristine.jpg

Do tego kolorowe blaszki:

624759-15526-76-pristine.jpg

I maski od Edka.

O!

Tak myślałem o nim włąsnie, jak tam Bazyl to w środku wyglada??

Jak otworzyłem Italeri, Tamke, I Hasegawe tom sie mało nie obalił w sklepie, takiego gówna tom dawno nie widział, choć ja siedze we współczesniosci pojazdach,i jakies 10 lat temu widziałęm ostatnio samolot w pudełku, nie miałem pojecia ze takie coś jeszcze sprzedają (!)

w 48 z Italeri, dopiero wygladało to jakos ten model, i nity i podział blach na modelu był ładny,

zakupy skonczyłem wkoncu z MI-8 (wypule nitowanie, łądny podział blach) + plus wszystkie dostepne aftermarkety na rynku jakie sa dostepne w PL , blachy Parta wszystkie 4 nr. , koła Res-kit`a, maski, wyrzutnie zywiczne Brassin, wiecej nie znalazłem :(

PZDR

TReS jak na moje słabo sprawne oko skkejacza pojazdów to wygląda dobrze. Części wyglądają ładnie, wklęsłe nity. Wziąłem bo przy pozostałych firmach wyglądał najlepiej. Tu masz kilka fotek za zbliżeniami Hobby boss HH-60H 1/72

No wkoncu wyglada jak trzeba, pewnie aftermarketow nakupic trzeba bedzie do niego, ale wyglada zachęcająco wkoncu,

Dzieki

Też sobie sprawiłem HH-60H. Ale wersję wczesną. Teraz szukam jak go w środku pomalować. Te blaszki z Edka do kokpitu będą pasować do wersji Early?

Ostatnio przyszły takie rzeczy...

W drodze jeszcze m.in. blaszki i felgi do 599.

39999567511_6c06d1c98c_c.jpg

Fajne modele ja jestem bardzo ciekaw lexusa koniecznie relację zrób:)

U mnie żona też dobra i dwa pudła ona kupiła a ja jedno :

833a1a2d5e9bf41e86edb3a67cf99065.jpg

I znowu coś latającego. Czy wie ktoś może czy istnieją jakieś inne kalki i malowania? To kanciaste pudełkowe trochę średnio mi się podoba.

19896_rd.jpg

I znowu coś latającego. Czy wie ktoś może czy istnieją jakieś inne kalki i malowania? To kanciaste pudełkowe trochę średnio mi się podoba.

19896_rd.jpg

Cześć,

Kanciaste są nie odebrane przez Algierię i uzywane tylko przez WWS , stacjonują pod Kurskiem.

https://rostechnologiesblog.wordpress.com/2014/05/26/russian-air-force-to-take-delivery-of-new-multirole-fighters/

Przy odbrobinie wiedzy możesz " zdjąć " z zestawy kilka gratów i zrobić 9-13 a tutaj wybór znacznie większy:

http://www.aircraftresourcecenter.com/Rev3/2701-2800/rev2715-Authentic-Decals-Sushon/00.shtm

http://www.arcforums.com/forums/air/index.php?/topic/210510-132-mig-29-decal-survey/

Przy odbrobinie wiedzy możesz " zdjąć " z zestawy kilka gratów i zrobić 9-13

Zvezda robi świetny nowy model 9-13, więc nie wiem czy kupowanie SMT żeby go przerobić na 9-13 ma sens ;)

Zvezda robi świetny nowy model 9-13, więc nie wiem czy kupowanie SMT żeby go przerobić na 9-13 ma sens ;)

Przyćmiło mnie przy zakupie. Najwyżej tego zrobię z pudła, a jak mi się spodoba to sobie kupię ten drugi i może coś nawet do niego dołożę.

Ciekaw jestem czy będzie to dla mnie nowy 'level' lakierowania w każdym razie pierwszy test bardzo pozytywny

G9gnqT7l.jpg

Zgadam się, tylko Krzysiek SMT już ma na składzie:)