Jump to content

Zakupy... Cz.4

Recommended Posts

59b83ac0251887360b64dd372bcd6dc8.jpg

Taki jest na allegro za 1,3pln

Poj. 10ml

Lub sloiczek 10ml z Tamki kwadratowy (mniej miejsca i szczelny) nie wiem po ile chodza, (4pln??) ale urwe jeszcze z ceny sklepowej kilka groszy w zaleznosci od ilości.

• Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Kolega zachwala:

W końcu po długich poszukiwaniach  po całym świecie   udało mi się nabyć po rozsądnej cenie ( nawet taniej niż w Polsce).  Zamówione bloczki i trochę innej drobnicy.  Żona jak zobaczyła, to zapytała,

Może coś trochę tu niepasującego ale jednak lekki związek z modelarstwem ma. Poza tym cieszę się, że w końcu się to u mnie w domu pojawiło, więc nie mogłem się powstrzymać żeby się pochwalić. Remoncik

Posted Images

No to tu na zdjeciu masz flaszke jak od Ammo, lub tą wielką flaszkę 60 ml, ja osobiscie wole sloiki 10ml z tamki, szczelne, nie chybiom sie, moza bez problemu pogrzebac se pendzlem, a takie flaszki jak ty pokazujesz nie spotkalem sie na sklepach, by gdzies uzywali, poza modelarsko by można wyrwać z odzysku

Tym razem takie coś mi się zachciało dołożyć do magazynu:

101470-15582-21-pristine.jpg

Do tego kolorowe blaszki:

624759-15526-76-pristine.jpg

I maski od Edka.

O!

Tak myślałem o nim włąsnie, jak tam Bazyl to w środku wyglada??

Jak otworzyłem Italeri, Tamke, I Hasegawe tom sie mało nie obalił w sklepie, takiego gówna tom dawno nie widział, choć ja siedze we współczesniosci pojazdach,i jakies 10 lat temu widziałęm ostatnio samolot w pudełku, nie miałem pojecia ze takie coś jeszcze sprzedają (!)

w 48 z Italeri, dopiero wygladało to jakos ten model, i nity i podział blach na modelu był ładny,

zakupy skonczyłem wkoncu z MI-8 (wypule nitowanie, łądny podział blach) + plus wszystkie dostepne aftermarkety na rynku jakie sa dostepne w PL , blachy Parta wszystkie 4 nr. , koła Res-kit`a, maski, wyrzutnie zywiczne Brassin, wiecej nie znalazłem :(

PZDR

I znowu coś latającego. Czy wie ktoś może czy istnieją jakieś inne kalki i malowania? To kanciaste pudełkowe trochę średnio mi się podoba.

19896_rd.jpg

Cześć,

Kanciaste są nie odebrane przez Algierię i uzywane tylko przez WWS , stacjonują pod Kurskiem.

https://rostechnologiesblog.wordpress.com/2014/05/26/russian-air-force-to-take-delivery-of-new-multirole-fighters/

Przy odbrobinie wiedzy możesz " zdjąć " z zestawy kilka gratów i zrobić 9-13 a tutaj wybór znacznie większy:

http://www.aircraftresourcecenter.com/Rev3/2701-2800/rev2715-Authentic-Decals-Sushon/00.shtm

http://www.arcforums.com/forums/air/index.php?/topic/210510-132-mig-29-decal-survey/

Przy odbrobinie wiedzy możesz " zdjąć " z zestawy kilka gratów i zrobić 9-13

Zvezda robi świetny nowy model 9-13, więc nie wiem czy kupowanie SMT żeby go przerobić na 9-13 ma sens ;)

Przyćmiło mnie przy zakupie. Najwyżej tego zrobię z pudła, a jak mi się spodoba to sobie kupię ten drugi i może coś nawet do niego dołożę.

Przy odbrobinie wiedzy możesz " zdjąć " z zestawy kilka gratów i zrobić 9-13

Zvezda robi świetny nowy model 9-13, więc nie wiem czy kupowanie SMT żeby go przerobić na 9-13 ma sens ;)

Zgadam się, tylko Krzysiek SMT już ma na składzie:)