Jump to content

Zakupy... Cz.4

Recommended Posts

Do uniwersala 0.3/0.35 warto mieć coś w okolicach 0.2 i jakiś 0.5 jeśli chcesz się bawić na kilka aerografów. Wszystkie mają swoje zalety. Ale to tylko w przypadku, kiedy nie malujesz błotem, bo do błota nie ma po co kupować nic poniżej 0.3mm.

• Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Może coś trochę tu niepasującego ale jednak lekki związek z modelarstwem ma. Poza tym cieszę się, że w końcu się to u mnie w domu pojawiło, więc nie mogłem się powstrzymać żeby się pochwalić. Remoncik

A ja w czarny czwartek, piątek czy jak kto woli łykend zajrzałem do swojej szafy i stwierdziłem: Po ch.....j wspierać sklepy jak własny można założyć. I NIC nie kupiłem. A co, twardy byłem,

Nie, ale jest kompletnie bezsensowne i zasrywa forum niepotrzebną treścią.

Posted Images

Dobra ta Ohka? Ostatnio mnie zaciekawiła.

Mało części ma

Kupiłem zamiast przerabiać Fine Moldsową. Jutro zrobię inboxa, bom dzisiaj ciut zmęczony

karambolis8 - chińczyk 0,2 zdecydowanie tańszy i wszyscy wiedzą, że to pseudoiwata

Jako że Italerka wycofuje ten model ze sprzedaży, nie omieszkalem bo jest ladne biale malowanie Marinesowe

87360b3b1ddbd.jpg

Słyszałem że 2-3 razy pstrykniesz iglicą i masz dyszę 0,5 w tej chińszczyźnie...

Jak masz ksywkę Hardcorowy Koksu i się bierzesz za malowanie to takie rzeczy się mogą się zdarzyć, ale zwykły zjadacz chleba to by chyba młotkiem się musiał posłużyć w tym celu. Jakiś Janusz modelarstwa musiał Ci tę bajkę sprzedać.

Wszyscy mają Proccony, mam i ja

ngUxJ3g.jpg

Czeba bylo sobie kupic chinola jakiegos , Adlera czy Fine-Arta 180x mial bys prawie Iwate, z innym napisem, a tak to masz Japonskie, jak wszyscy,

Ciekawi mnie i zastanawia, jaki bedzie nastepny trend w aerografach, na poczatku bylo zachwyty Solo na HS, to nikt nie myslal o Proconie, pozniej parcie na SQ 0,4 i 0,5 Triggera, nastepne co?? SPARMAX=Tamiya?? Zaniedlugo braknie nam firm na rynku,

Aaaa no zostal jeszcze Badger Krome i Renegade

Iles zabulił i z jakiego sklepu??

Proszę mi nie insynuować "zachwytów na HS", bo takich nie było.

Polecałem zainteresowanym Ultrę, bo to chyba w dalszym ciągu najlepszy aerograf w cenie do 300 zł jakich można kupić na naszym rynku.

I dalej będę polecać, bo w tej cenie trudno znaleźć coś sensowniejszego, jak sądzę.

Nigdy nie twierdziłem że H&S jest lepszy bądź gorszy od innej marki, bo po prostu takiej wiedzy praktycznej nie miałem.

Z aerków tej marki byłem i jestem zadowolony (choć po przejściu na Iwatę odczuwam naturalnie różnicę w pracy) i dalej uważam że to bardzo fajny sprzęt.

Co do Iwaty i jej klonów, czyli Procona, to chyba nikt tutaj nie twierdził że jakiekolwiek marki są od nich lepsze.