Jump to content

Zakupy... Cz.4

Recommended Posts

• Replies 2.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Może coś trochę tu niepasującego ale jednak lekki związek z modelarstwem ma. Poza tym cieszę się, że w końcu się to u mnie w domu pojawiło, więc nie mogłem się powstrzymać żeby się pochwalić. Remoncik

A ja w czarny czwartek, piątek czy jak kto woli łykend zajrzałem do swojej szafy i stwierdziłem: Po ch.....j wspierać sklepy jak własny można założyć. I NIC nie kupiłem. A co, twardy byłem,

Nie, ale jest kompletnie bezsensowne i zasrywa forum niepotrzebną treścią.

Posted Images

Jeszcze nie zrobiłem żadnych zakupów lecz jednak do nich się przymierzam. Ostatnio czyli ponad 10 lat temu sklejałem modele samolotów teraz bo tak długim czasie chciałbym sklejać coś z działów

https://www.mojehobby.pl/catalog/Samochody-102306.html

https://www.mojehobby.pl/catalog/Pojazdy-opancerzone.html

w skali 1:35.

Chciałem u Was na dzień dobry zasięgnąć rady z jakiej firmy zakupić model by nie okazał się na początek zbyt dużym gniotem wymagający wielu przeróbek, którym w początkowym etapie mogę sobie nie poradzić.

Pozdrawiam

W końcu się pojawił, i jeszcze w super cenie był. Trzeba było brać.

240748-14091-50-pristine.jpg

Szkoda, że był tylko jeden, bo cena była rewelacyjna. Jeszcze miałem go w rękach przez chwilę, ale odłożyłem żeby się zastanowić po czym podszedłeś i kupiłeś. Do teraz się zastanawiam czemu go od razu nie brałem.

Wtedy też zdecydowałem się by zobaczyć co jest na innych stoiskach i kupiłem to:

7227_rd.jpg

I to:

12946_rd.jpg

Na razie jeszcze w Japonii, ale co mam się nie chwalić - Hien Restore Project

możesz coś więcej napisać o tej książce?

Z tego co w sieci znalazłem - są w niej zdjęcia z prac przy renowacji Ki-61 pokazanego w ubiegłym roku. Liczę też na jakieś nowe rysunki - ale więcej będę mógł napisać dopiero po jej otrzymaniu

W końcu się pojawił, i jeszcze w super cenie był. Trzeba było brać.

240748-14091-50-pristine.jpg

Szkoda, że był tylko jeden, bo cena była rewelacyjna. Jeszcze miałem go w rękach przez chwilę, ale odłożyłem żeby się zastanowić po czym podszedłeś i kupiłeś. Do teraz się zastanawiam czemu go od razu nie brałem.

Wtedy też zdecydowałem się by zobaczyć co jest na innych stoiskach i kupiłem to:

7227_rd.jpg

I to:

12946_rd.jpg

Byłeś w Stoke on Trent na wystawie? Szkoda że się nie trafiliśmy. Ale twoje łupy też niczego sobie.

No cuś w tym stylu - z jakiejś tam gry, WorldWarToons Nie mogłem się oprzeć W sumie żałuję, że jeszcze tygryska nie kupiłem... Załączam relację z lepienia, która mnie zachęciła do kupna pokrak -

http://www.themodellingnews.com/2017/04/egg-zactly-what-doctor-ordered-andy.html

PS- warto zwrócić uwagę, że twórcom udała się rzecz niezwykła- oto Sherman, pierwszy raz w dziejach, dobrze się prezentuje

Edited by Guest