Jump to content

Zakupy... Cz.4

Recommended Posts

No to ja wyprzedzę Gałę i zapytam kiedy któryś z nich na warsztat trafi?

Pewnie po zakończeniu Santa Marii. No chyba, że w tzw. międzyczasie. Tylko jeszcze nie wiem który.

• Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Może coś trochę tu niepasującego ale jednak lekki związek z modelarstwem ma. Poza tym cieszę się, że w końcu się to u mnie w domu pojawiło, więc nie mogłem się powstrzymać żeby się pochwalić. Remoncik

A ja w czarny czwartek, piątek czy jak kto woli łykend zajrzałem do swojej szafy i stwierdziłem: Po ch.....j wspierać sklepy jak własny można założyć. I NIC nie kupiłem. A co, twardy byłem,

Nie, ale jest kompletnie bezsensowne i zasrywa forum niepotrzebną treścią.

Posted Images

Jagby ktoś się nad zakupami z Chin to luckymodel ma promocję 20% na wszystkie zakupy i 25% na wszystkie powyżej $200 usd.

No i tak oto dzięki Tobie stałem się szczęśliwym posiadaczem tamijowego kocura

Jagby ktoś się nad zakupami z Chin to luckymodel ma promocję 20% na wszystkie zakupy i 25% na wszystkie powyżej $200 usd.

Mam kłopot z rejestracją. Wyskakuje jakiś błąd na ich serwerze. Komuś udało się ostatnio tam zarejestrować?

Dzięki pomocy cooper69 zarejestrowałem się, ale nie działa mi kod zniżkowy. Nie wybieram żadnych rzeczy z preorderów. Wpisuje kod LUCKY20, klikam GO i nie nalicza mi zniżki. A wydawało mi się, że rano jak się wrzucałem rzeczy do koszyka to kod działał, ale nic nie kupiłem, tylko skasowałem koszyk.

A po za tym gdzie jet przycisk "wyloguj"?

Dzięki pomocy cooper69 zarejestrowałem się, ale nie działa mi kod zniżkowy. Nie wybieram żadnych rzeczy z preorderów. Wpisuje kod LUCKY20, klikam GO i nie nalicza mi zniżki. A wydawało mi się, że rano jak się wrzucałem rzeczy do koszyka to kod działał, ale nic nie kupiłem, tylko skasowałem koszyk.

Ja też tam parę razy klikałem i nie przeliczało. Ale idź dalej i będzie ok. Zawsze jak coś pójdzie nie tak możesz nie zapłacić i po sprawie

Ja też tam parę razy klikałem i nie przeliczało. Ale idź dalej i będzie ok. Zawsze jak coś pójdzie nie tak możesz nie zapłacić i po sprawie

Skontaktowałem się z nimi. Bardzo szybko odpowiedzieli na meila. Złożyłem jeszcze raz zamówienie i naliczyła mi się zniżka.

Mają bardzo tanio zaginarki SMALL SHOPA. Kupiłem 5,5 calową za 170 z przesyłką.

No ja na pewniaka biorę Su-34, tylko nie wiem, czy dorzucać do niego aero Tamki. Z jednej strony dobrze byłoby mieć 2 dobre aero, z drugiej czy faktycznie do pancerki 1/35 i lotnictwa 1/48 będzie mi potrzebny aero 0,2. No i jeszcze nie wiadomo kiedy znowu trafi się okazja kupić Tamkowe HGIII Super Fine za $100... Jestem rozdarty.

• 2 weeks later...

Metalizery, gąsienice, podstawki, model z Babyryby reszta net

Podstawka pod różową panterę i dwie do testowania

1dFsx1e.jpg

eKnGgbt.jpg

4nPXSZK.jpg

4SEXK31.jpg

Od kumpla z giełdy kupiłem (aż) jeden model

rfZQT76.jpg

i dodatki do Mustanga

r9gZ7bq.jpg

iDqejSc.jpg

Chyba z Japonskich, i nie kreskówki tylko Manga sie to zwie,

Wiesz że dzwonią, ale nie wiesz w którym kościele...

Serie Macross i Yukikaze z których pochodzą te modele to anime a nie żadna manga.

A "chińskie bajki" to takie humorystyczno-pogardliwe określenie na japońskie filmy animowane właśnie.

Btw, ja nigdzie w oryginalnym poście określenia "kreskówki" nie użyłem...

W wielu sklepach modelarskich można spotkać produkty tajwańskiej firmy U-Star. Bardzo często mają produkty łudząco podobne do produktów renomowanych firm modelarskich. Pytanie:

1. czy to są podróbki

2. czy to są produkty tych firm sprzedawane pod szyldem U-Star (np. produkty, które nie przeszły kontroli jakości)

Taaaaak, nie ma to jak model z anime

Mi ostatnio z H.L.J. przyszło coś takiego:

Ogólnie Gundamów nie trawię, ale ten czołg jest fajny, zupełnie jak Mamuty z Command and Conquer