Jump to content
PKD4GA

Zakupy... Cz.4

Recommended Posts

W dniu 16.01.2019 o 16:55, Tap-chan napisał:

I ja też coś mam. Na szczęście tym razem cła nie było :) Ale FedEx mnie załatwił.

IMG_20190116_164649.jpg

Gdzie kupowałeś i za ile?

Tak jak Solo doradzał, na spraygunner.com. Za aero zapłaciłem 96 euro czyli nieco ponad 400pln.

Kolejny Corsair od żony pod choinkę, już trzecia sztuka, tak jej się spodoba, trochę blach do niego i dojdzie jeszcze żywiczny kokpit. Jeden dostanie żywice,drugi tablice i pasy a trzeci blaszkę z edka i pewnie jeszcze silnik i wnęki do któregoś zanabęde. Do tego jeszcze silnik do Airfiksowego Defianta, polowałem, kombinowałem, zastanawiałem się, aż tu nagle pojawił się na MH od ręki, więc zastanawiać się przestałem 🤩

IMG_20190118_212821.thumb.jpg.727bddae0cc27747674e9eee3f003343.jpg

Dzisiejsza paczka z PP, Yak i Yahu do niego, mieszadełko i  wąż do aerka, kompresor robi nasz forumowy kolega Adamek1003.

IMG_20190118_220959.jpg

Kupiony w sklepie internetowym Nówka sztuka i ostatnia  nie na allegro. Powiem wam tyle podjarany jestem w nim ch**.

TtJfPuK.jpg

vcleMar.jpg

Edited by DamianosPL

Godzinę temu, METYS napisał:

Paczka od kolegi Adamek1003 dojechała 😂

No, przemyślany specjalnie to ten projekt nie jest... :) 

18 minut temu, Mariucha napisał:

No, przemyślany specjalnie to ten projekt nie jest... :) 

???? Ale że jak i dlaczgo ????

4 godziny temu, METYS napisał:

???? Ale że jak i dlaczgo ????

Cóż,  ja niekiedy w swoim reguluję ciśnienie i średnio uśmiechałoby mi się padanie za każdym razem na kolana, żeby odczytać wskaźnik :) Fajnie byłoby mieć też pod ręką pokrętło regulatora, zamiast akurat filtr :) Ale widać ja jakiś marudny jestem... :) 

6 minut temu, Mariucha napisał:

Cóż,  ja niekiedy w swoim reguluję ciśnienie i średnio uśmiechałoby mi się padanie za każdym razem na kolana, żeby odczytać wskaźnik :) Fajnie byłoby mieć też pod ręką pokrętło regulatora, zamiast akurat filtr :) Ale widać ja jakiś marudny jestem... :) 

No faktycznie maruda z Ciebie 😉 Kompresor będzie na takiej wysokości że na kolanka klękać musiał nie będe, a nawet gdyby to ze dwa razy w życiu z kolan już się podniosłem, więc i tym razem dam rade 😁

5 godzin temu, DamianosPL napisał:

Kupiony w sklepie internetowym Nówka sztuka i ostatnia  nie na allegro. Powiem wam tyle podjarany jestem w nim ch**.

TtJfPuK.jpg

vcleMar.jpg

Jungs!!!

8 godzin temu, piotrkur napisał:

Będzie warsztat??

Oj kiedyś bedzie ten warsztat jak skleje poprzednie modele których jeszcze nie skleiłem.

Po co maski Eduarda skoro masz New Ware? No i GBU-24 nie był przenoszone przez F-117 bo się nie mieściły w komorze bombowej. Zamiast nich ten samolot przenosił zmodyfikowane GBU-27.

W końcu coś tam dokupiłem i wreszcie zdecydowałem się na nożyk Olfy i było warto 😉

P1063916.JPG

2083_rm.jpg
213_rm.jpg
3693_rm.gif
18750_rm.jpg
197_rm.jpg

Mogłby ktos mi podac kolory do tego czołgu najlepiej cos w kolorze z gry War Thunder.

Mogłby ktos podac jak stosować tą farbe clear bo jest koloru mleka a nie bezbarwna, a tamiya ma bezbarwna ale gloss mam a italeri matt

LvtqeS3.jpg

Edited by DamianosPL

Właściwie to nigdy mi się ten pojazd nie podobał. Taki pustak na gąsienicach. Ale oststnio widziałem go w TV i ujęła mnie jego wielofunkcyjność. A że trafił się w dobrej cenie to sobie go sprawiłem. 

106747-10263-pristine.jpg

Godzinę temu, piotrkur napisał:

Zakupów ciąg dalszy..bo okazja była  😉

Zdjęcie2191.jpg

Cieszę się że doszedł :)

urlop urlopem ale trzeba sobie kupić jakiś prezent po powrocie :)

więc P-47M, będzie to mój pierwszy samolot na którym latał Polak - Bolesław Gładych a byczek będzie powrotem do jednego z moich pierwszych modeli na forum :)

IMG_7884.JPG

Z jetów to jeszcze takiego chciałem mieć, a że zachwalany i w przystępnej cenie był to kupiłem.

1000783-16197-68-720.jpg