Jump to content

Zakupy... Cz.4

Recommended Posts

• Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Może coś trochę tu niepasującego ale jednak lekki związek z modelarstwem ma. Poza tym cieszę się, że w końcu się to u mnie w domu pojawiło, więc nie mogłem się powstrzymać żeby się pochwalić. Remoncik

A ja w czarny czwartek, piątek czy jak kto woli łykend zajrzałem do swojej szafy i stwierdziłem: Po ch.....j wspierać sklepy jak własny można założyć. I NIC nie kupiłem. A co, twardy byłem,

Nie, ale jest kompletnie bezsensowne i zasrywa forum niepotrzebną treścią.

Posted Images

• Super Moderator
14 godzin temu, kzugaj napisał:

Przyszlo dzisiaj. Jeszcze czekam na Sherman a z RFM I narazie koniec kupowania trzeba posklejac troche. 

20200217_181013.thumb.jpg.bc186dd7a93e15c9cc1a466980621d76.jpg

A ja chetnie zobaczę warsztat Mazdy :) Będzie w tej wersji czy jakaś konwersja do twardego dachu ? Jak byś potrzebowal zdjęcia detali to służę :)

8 godzin temu, WujekAlice napisał:

I ostatni - tak na raty, bo mi się na tym kompie zdjęcia nie chcą edytować.

IMG_20200218_125206.jpg

Całkiem przyjemna maszynka. Tylko musisz dorobić kolektor wydechowy dla górnego i lewego cylindra, po producent nie dał. A i kalki cholernie delikatne.

11 godzin temu, Marcin Rogoza napisał:

A ja chetnie zobaczę warsztat Mazdy :) Będzie w tej wersji czy jakaś konwersja do twardego dachu ? Jak byś potrzebowal zdjęcia detali to służę :)

Chyba najszybciej sie doczekasz. Po kilku ostatnich modelach bede chcial sie odstresowac I skleic cos na czysto I cos co sie przyjemnie skleja. Bedzie w tej wersji, nie ma sensu przerabiac. Tamka juz za powiedziala wersje z twrdym dachem

https://www.hiroboy.com/124_Mazda_MX5_RF_Preorder--product--14786.html

• Like 1
  • Super Moderator
18 godzin temu, kzugaj napisał:

Chyba najszybciej sie doczekasz. Po kilku ostatnich modelach bede chcial sie odstresowac I skleic cos na czysto I cos co sie przyjemnie skleja. Bedzie w tej wersji, nie ma sensu przerabiac. Tamka juz za powiedziala wersje z twrdym dachem

https://www.hiroboy.com/124_Mazda_MX5_RF_Preorder--product--14786.html

O,wow... teraz to ja czekam na to z niecierpliwością. Chciałem kupić roadstera + konwersję, ale skoro Tamka zapowiedziała to koniecznie tę Mazdę muszę mieć. Jedna już stoi w garażu - teraz kolej na maleńką na półkę :)

Słuchajcie - jak macie ochotę publikować na forum może się zatroszczycie żeby zdjęcia były widoczne - bo inaczej nie widzę sensu ; tylko powywalac wpisy - cała

strona o niczym 

Orzeł 1 z serialu Space:1999
Całkiem nowy wypust, nie jakieś lata 80te 😉

Cena również "kosmiczna"...mógłbym kupić z 3 fajne czołgi 1:35. Ale nie ma co płakać tylko się cieszyć.

87049833_10222552396986595_2054020572613

https://www.facebook.com/groups/zakupymodelarskie/?multi_permalinks=1768393559961692&notif_id=1582296704070008&notif_t=feedback_reaction_generic

Edited by Peter_D
1 godzinę temu, mig napisał:

Kusił mnie ten Macchi MC.202 kusił i ...kupiłem

1 godzinę temu, mig napisał:

Galeria będzie?Do kalek to radzę użyć mocnego płynu do kalkomanii.Niech kolegi nie zwiedzie napis Cartograf.Gdybyś moją Folgore chciał obejrzeć to będzie w Bytomiu wystawiona.:oops:

Edited by Xmen
12 minut temu, WujekAlice napisał:

Jak tam wnęki podwozia wygladaja, bo mam podejrzenia, że tam strasznie pusto

Pusto i płasko.Nawet to blaszka pokazana na zdjęciu nie pomaga.

21 godzin temu, tombie01 napisał:

Słuchajcie - jak macie ochotę publikować na forum może się zatroszczycie żeby zdjęcia były widoczne - bo inaczej nie widzę sensu ; tylko powywalac wpisy - cała

strona o niczym 

A mozesz konkretniej? U mnie wszystko widac na PC I na android w obu przypadkach Google chrome 

22 godziny temu, Xmen napisał:

Galeria będzie?Do kalek to radzę użyć mocnego płynu do kalkomanii.Niech kolegi nie zwiedzie napis Cartograf.Gdybyś moją Folgore chciał obejrzeć to będzie w Bytomiu wystawiona.:oops:

Galerii jako takiej nie przewiduję ale będzie w portfolio. To za jakiś czas bo najpierw trzeba skończyć MiGi-23 i dopiero Folgore trafi na warsztat. Komory podwozia i kokpit strasznie puste dlatego dokupiłem blachy. Coś tam będę chciał podziałać przy podwoziu we własnym zakresie zobaczymy co z tego wyjdzie. Płyn do kalek będę musiał zakupić. Chętnie obejrzę Twoje Folgore .

W dniu 21.02.2020 o 15:56, Peter_D napisał:

Orzeł 1 z serialu Space:1999
Całkiem nowy wypust, nie jakieś lata 80te 😉

Cena również "kosmiczna"...mógłbym kupić z 3 fajne czołgi 1:35. Ale nie ma co płakać tylko się cieszyć.

87049833_10222552396986595_2054020572613

https://www.facebook.com/groups/zakupymodelarskie/?multi_permalinks=1768393559961692&notif_id=1582296704070008&notif_t=feedback_reaction_generic

No paaaaanie szanowny :D Serdecznie gratuluję i nieoficjalnie zazdroszczę :)

Ciekawe, ilu oprócz mnie forumowiczów oglądało to jeszcze w telewizji PRL 😜

Edited by LordDisneyland
20 minut temu, LordDisneyland napisał:

"Kosmos 1999!!!!!":peace:Ja zazdroszczę oficjalnie..

Edited by piotrkur
Godzinę temu, LordDisneyland napisał:

Np. ja:cool:.Pozdr. A.

Kolejny nieplanowany zakup - będzie kolejny królik doświadczalny, wyrwany za 6 ojro z groszami 😛

MOhWGeE.jpg

W środku oprócz gumiaków były takie gąski, tworzywo też wydaje się gumowe i raczej nie powala, ale detal chociaż trochę lepszy. Nie wydaje mi się, żeby ta wypraska była tu "fabrycznie", w żadnym inboxie takich nie widziałem, zapakowane też w inną folię. Masa nadlewek i wypychaczy. Ktoś ma pomysł z czego to może być? 

2mLYlWf.jpg

3 godziny temu, LordDisneyland napisał:

o paaaaanie szanowny :D Serdecznie gratuluję i nieoficjalnie zazdroszczę :)

Ja też zazdroszczę modelu, bo to mój ukochany „PRL-owski” serial - te wszystkie gówna aktualne wysiadają w przedbiegach :D 

Godzinę temu, piotrkur napisał:

Mało nóg człowiek nie połamał w wyścigu na IV-te piętro jak rodzice wołali że film się zaczyna!

Ja miałem bliżej :cool:,bo mieszkaliśmy na I piętrze :mrgreen:,ale z tego co pamiętam w programie drukowanym w "Magazynie Tygodniowym "czyli weekendowym wydaniu  "Gazety Robotniczej" miałem  dokładnie pozakreślane te pozycje:D , także człowiek już od rana czekał ,wspomnienia ,wspomnienia:piwo:. Pozdr. A.