Skocz do zawartości

NEOPLAN CITYLINER VIP CLASS 1216HD Revel 1/24


Mark666

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 243
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Nie no jest kultura, aż chciałbym posadzić tam swój tyłek i kazać się wieźć po europie

Madejowe łoże, powinni tego co je wymyślił, wolę swój 17 letni bolid od tych nowiutkich karcerów. Model elegancki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coraz lepiej prezentuje sie to wnetrze.

copycat ja śmigam 19 letnią maszynką i jak najbardziej mi odpowiada

Swoja drogą, parę lat temu miałem okazje przejechać się Jelczem "ogórem" na zlocie, wrażenia i klimat były niesamowite

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejechać się, a spędzić kilkanaście godzin w autokarze jako pasażer, ło matko i córko. To najgorszy etap wycieczki. No ale tu rządzi ekonomia, dużo ludzi na małej przestrzeni, w tanich fotelach. A i te ciapki pędzlem na fotelikach fajne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi właśnie się te "cipaki" nie podobają. Za przeproszeniem troszke wali tandetą. Sory.

Oprócz fotela kiero, który jest OK

reszta oczywiście też SUPER

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

Panowie, nie przesadzajcie. Miałem okazję jechać takim Neoplanem jako pasażer, jechałem też Scanią Irizar i4 i innymi tego typu autobusami i naprawdę nie miałem problemów z siedzeniem , a mam swoje 183 cm długości.

 

Dzięki za komentarze

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodziło mi o sam fakt wykonania ciapek - na fotelu kiero najlepiej chyba najstaranniej, inne juz mi sie tak nie podobają.

A czy jedno-czy kilku-kolor to juz nie mnie oceniac właściwie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tyle foteli na raz:D, gratulacje brać tylko przykład z takiego modelarza. Świetnie sobie radzisz z tak trudnym modelem. Powiadają nasze Polskie wycieczki to bieg na 100m! Też jechałem jako pasażer Scania irzirar na trasie Wałcz-Szczecin 147km (niedziela) co tydzień i nie marudzę na wygodę i naprawdę jest świetnie. Kolorowo zawsze nie jest gdy ma się zapłacić za mandat 40zł , a mandat to w wyniku plecaka który trzymam pod sobą i kanarzy biorą to pod uwagę jako bagaż , gdzie w plecaku znajduje się laptop i niechcą darować, że to plecak!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

v2012052423025315518312.jpg

v2012052423030490825442.jpg

v2012052423031468249573.jpg

v2012052423032511778906.jpg

v2012052423033532865512.jpg

 

Przymiarka i jednocześnie zapowiedż prac które będą mnie czekać w czasie urlopu.

1. przygotowanie karoserii do malowania i precyzyjne spasowanie na sucho

2. malowanie podkładem i kolorem bazowym -- ten muszę wcześniej zamówić

3. naklejenie naklejek i położenie lak. bezb.

4. malowanie szyb

5. wklejenie szyb w ściany boczne i tył + montaż dachu

6. suszenie i montaż całości

7. montaż szyby przedniej

8. kosmetyka

Pozostanie dopasowanie , malowanie dachu od wewnątrz. W tym etapie postaram się dać jakieś zdjęcia.

Potem nastąpi przerwa do 10.07

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Elegancko wygląda ale fajnie by było gdybyś się pokusił żeby otworzyć te "luki bagażowe" i wrzucić tam pare bagaży, nie wiem czy na tym etapie prac jest to możliwe ale byłoby warto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Elegancko wygląda ale fajnie by było gdybyś się pokusił żeby otworzyć te "luki bagażowe" i wrzucić tam pare bagaży, nie wiem czy na tym etapie prac jest to możliwe ale byłoby warto

 

v2012052212220571049734.jpg

Jest niby możliwe ale to się łączy z częściową ruinacją wewnętrznego poszycia. Tylnej klapy też nie otworzę bo musiałbym pociąć tylną ścianę na części. Musiałbym zostawić górę z szybą, środek wyciąć i zastąpić klapą , tylny zderzak wklejać oddzielnie bez gwarancji na dobre spasowanie reszty względem w/w elementów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak, jeszcze można otworzyć kibel, miejsce do spania dla drugiego kierowcy i zamówić tłum dziwek na pokład.....

Ale PO CO??? jak tego nie będzie widać??? Sztukas dla sztuki ???

Nie przesadzajmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 months later...

Niebawem będzie kontynuacja. Brak mi lakieru, ale w lutym pojadę do mieszalni farb. Cały czas myślę o nim bo troszkę obawiam się aby nie zestarzały się te naklejki robione na zamówienie. Jest taka obcja --- nie będzie otwieranej klapy silnika.

 

A co z Twoim Neosiem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.