Jump to content
Mark666

NEOPLAN CITYLINER VIP CLASS 1216HD Revel 1/24

Recommended Posts

Nowym Roku? Tyle miesięcy każesz czekać, ale wytrwamy innego wyjście nie mamy ;)

Nowym Roku? Tyle miesięcy każesz czekać, ale wytrwamy innego wyjście nie mamy ;)

Jest to związane z finansami. Wcześniej nie będę ich miał

Człowiecze, mnie się wydawało ze się pomyliłeś, jeszcze polowy roku nie ma, ciepło na dworzu się robi a Ty wyskakujesz z synonimem zimna i szarości. Ale nic poczekam ;)

Super Ci idzie! A nakleisz jakieś naklejki z biura podróży? To by wyglądało super!

Super Ci idzie! A nakleisz jakieś naklejki z biura podróży? To by wyglądało super!

Neoplan nie będzie miał już nic wspólnego z turystyką. Za to wkroczy w świat Rock"n"Roll-a

Jee w końcu jakaś aktualizacja, ładnie wnętrze wygląda

Dzięki. Jak skończę Internationala , to postaram się poskładać wszystko to co nie będzie potrzebne do wysyłki na to malowanie

Sorki że dopiero teraz zwracam na to uwagę ale sam zabrałem się za wnętrze w swoim. Widzę że zamontowałeś fotele i podłogę ale nie masz wsadzonych schodów ani przednich ani tylnych. Nie będziesz miał potem problemów z włożeniem tych elementów??

Wydaje mi się że wanienka z fotelami jest tylko tak wsadzona.

A tak poza tematem, to Mark666 jesteś może z Dęblina?:)

Wydaje mi się że wanienka z fotelami jest tylko tak wsadzona.

A tak poza tematem, to Mark666 jesteś może z Dęblina?:)

Racja, wanna z fotelami jest tylko na sucho wsadzona ( nie mogłem się oprzeć )

Z Dęblina to nie ale z Lublina owszem. A Dęblin to kochane miasto

No Dęblin to naprawdę kochane miasto:) Ale może oddadzą nam airshow, bo teraz były modernizacje pasów startowych i są szanse:)

Patrz jak mnie wyczułeś Właśnie miałem szukać Twojego tematu żeby zobaczyć na jakim etapie byłeś i czy może mógłbym się posiłkować Twoimi zdjęciami a tu temacik na pierwszej stronie prawie że na pierwszym miejscu :P

Są pewne postępy co do budowy Neoplana. Szczegóły niebawem.

Nie będę zdradzał tajemnicy

Nie mogę się doczekać!

No dobra , nie będę Was trzymał dłużej w niewiedzy---- otóż projekt Neoplana w barwach Lewitz Reisen powraca.

A wszystko to dzięki koledze Lucas HS któremu bardzo dziękuję pomoc. Naklejki--- bo takie będą na Neoplanie są już gotowe i wyglądają tak:\

v2012012917562568810513.jpg

To są naklejki czy kalki ?Jesli naklejki to czym były cięte ploterem zwykłym czy jakims innym

To są naklejki czy kalki ?Jesli naklejki to czym były cięte ploterem zwykłym czy jakims innym

naklejki a czym cięte -- z tego co wiem to plotter

No no. Widzę że dopinasz swego. Mam cichą nadzieję że teraz neoś ruszy do przodu. U mnie powoli, po trochu coś się dłubie, głównie z nudów. W zasadzie prawie wszystkie elementy mam wycięte z wyprasek. Aktualnie jestem na etapie myślenia jak skleić poszycie by przygotować je do malowania i czy udało by się to pomalować a potem wsadzić do środka wnętrze autobusu. No i nadal pozostaje kwestia tylnej klapy. Tak więc kupa roboty i nie wiadomo za co się zabrać.

No no. Widzę że dopinasz swego. Mam cichą nadzieję że teraz neoś ruszy do przodu. U mnie powoli, po trochu coś się dłubie, głównie z nudów. W zasadzie prawie wszystkie elementy mam wycięte z wyprasek. Aktualnie jestem na etapie myślenia jak skleić poszycie by przygotować je do malowania i czy udało by się to pomalować a potem wsadzić do środka wnętrze autobusu. No i nadal pozostaje kwestia tylnej klapy. Tak więc kupa roboty i nie wiadomo za co się zabrać.

Gdzieś na niemieckim forum widziałem że gość miał pomalowane boki, wklejone szyby i taką całość wklejał w karoserię. Więc chyba można