Jump to content
Cesarz

Cromwell Mk.IV Tamiya 1:35

Recommended Posts

Cześć

Skończyłem Cromwella, muszę powiedzieć że mam go już dość i nie będę robił żadnych poprawek poza przyklejeniem gąsienic do kół ale zrobię to dopiero tuż przed konkursem w Niepołomicach bo i tak się odklei w czasie transportu

Warsztat jest tu: viewtopic.php?t=19688

A tak to wygląda teraz:

dsc1638m.jpg

dsc1637m.jpg

dsc1641.jpg

dsc1643.jpg

dsc1645n.jpg

dsc1646.jpg

dsc1648.jpg

dsc1649.jpg

dsc1636.jpg

dsc1650e.jpg

dsc1651x.jpg

Pozdrawiam

Ładnie go zakurzyłeś , trochę mi nie pasują te wycieki na tylnej płycie ale zadrapania i wasch są dobre .

Na wieży dodał bym jakieś przebarwienia ale to tylko moja sugestia jest dobrze .

lufa w środku jest niedomalowana a końcówka wygląda jakby z niej nigdy nie strzelano . Reszta bardzo ładna.

Witam. Bardzo fajny model. Podoba mi się. Koła wyglądają super!

Może i masz go dość, ale moim zdaniem możesz być z niego zadowolony gdyż wygląda bardzo fajnie. Poza lewitującymi gąsienicami, które zamierzasz poprawić i rzeczami, o których wspomnieli koledzy,wszystko wygląda bardzo pozytywnie. Szczególnie podoba mi się kurzenie i delikatne ślady rdzy, które nie dają wrażenia "rdzawej dominacji".

Świetna robota!

Pozdrawiam

Kornik

Cześć

Dziękuję koledzy za pozytywny odbiór

Zdaję sobie sprawę, że model ma niedoróbki, które oczywiście bez trudu zauważyliście ale kosztował mnie on tyle pracy i nerwów, że nie mam już siły go poprawiać, chcę jeszcze zaznaczyć że zdjęcia są w dużym przybliżeniu i widać rzeczy które w realu są ledwie dostrzegalne.

Jeśli ktoś z Was chciałby go zobaczyć na żywo to zapraszam na konkurs modelarski do Niepołomic, który odbędzie się w najbliższy weekend

Pozdrawiam

Świetny model, wygląda bardzo realistycznie

Bardzo przyjemny modelik!! Super robota! Bardzo mi się podoba. Hmmm.... jak wykonałeś ślady eksploatacji?? za pomocą pędzelka czy może sól poszła w ruch???

Bardzo przyjemny modelik!! Super robota! Bardzo mi się podoba. Hmmm.... jak wykonałeś ślady eksploatacji?? za pomocą pędzelka czy może sól poszła w ruch???

Cześć,

Nie wiedziałem, że ktoś tu jeszcze zagląda, cieszę się że Ci się podoba

Odrapania robione gąbeczką farbką Vallejo, reszta to farby olejne, gotowce Mig-a i pigmenty. Więcej znajdziesz w warsztacie.

Pozdrawiam

Cesarz , zdradź jak zrobiłeś te tłuste czarne zacieki, bardzo ciekawie się prezentują wizualnie.

Cesarz , zdradź jak zrobiłeś te tłuste czarne zacieki, bardzo ciekawie się prezentują wizualnie.

Panowie, nie przesadzajcie, ze mnie modelarz marny więc nie ma się na czym wzorować

Tłuste zacieki zrobiłem gotowym produktem Mig-a, Oil and Grease, tak to się chyba nazywa (piszę z głowy bo nie ma mnie w domu chwilowo) oraz farbką Lifecolor z serii Tensocrom Oil.

W chwili obecnej buduję 2 Tygrysy ale do końca jeszcze daleko

Pozdrawiam