Jump to content
Sign in to follow this  
tees

Prośba o fotki Silnika AN-2

Recommended Posts

Witam.

Przygotowuje się do budowy następnego Ana-2 ,tym razem w skali 1/48. Posiadam dość bogatą dokumentacje na temat tej konstrukcji ale stwierdziłem by zrobić otwarte osłony silnika , bądz wogóle ich nie dawać tylko zrobić bebechy napędu na wierzchu brakuje mi jednak dobrych fotek tej części samolotu. Z tąd moja prośba do kolegów. Może ktoś dysponuje fotkami silnika ,jego mocowania, wszystkich instalacji ,osłon od wewnątrz. Ja mam sporo fotek tej części samolotu ale niestety większa część z nich jest zbyt mało czytelna by zrobić coś na ich podstawie. Może któryś z kolegów zrobił jakieś gdzieś na lotnisku tak po modelarsku i mógłby się z nimi podzielić. Niestety w bielsku w aeroklubie niema Antka na stanie by sobie go obfotografować. Z góry bardzo wam dziękuje .

Pozdrawiam.

Darek .

Dzięki galimar. To już akurat znam i mam namiar na te rysunki. Na pewno mi się przydadzą ale potrzebuje takich fotek żeby widzieć gdzie jaki przewód przychodzi ,gdzie jaka rurka wychodzi i wchodzi . Ot . Takie fotki na zbliżeniu. Dziękuje mimo wszystko raz jeszcze.

Na razie znalazłem tylko to , ale wpisz w wyszukiwarkę ASz-62IR, trochę rzeczy jest , chociaż na niektórych forach trzeba się zalogowac .

asz62ir.th.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Takie jedno znalazłem u siebie.

th_antek-1.jpg

Dziękuje bardzo wszystkim którzy się zainteresowali moją prośba. Gdyby coś wpadło wam w ręce z tych rzeczy to pamiętajcie o mnie. Każda fotka jest dla mnie ważna . Relacje zacznę niebawem ale jeszcze w między czasie chcę skończyć antka w siedemdwójce ,tego z budowy którego prowadziłem relacje na naszym forum. Co do modelu w czteryósemce to zastanawiam się za którego się zabrać w pierwszej kolejności. Obydwa modele po porównaniu z dokumentacją mają dużo wad ale i dużo różnic między sobą a do tego podział technologiczny też jest różny. Połączenie dwóch zestawów ze sobą jest dość skomplikowane zwłaszcza w orębie skrzydeł i kabiny pilotów. Skłaniam się bardziej by zacząć od zestawu Bilka ponieważ jest bliższy oryginałowi niż Valom.

Pozdrawiam.

Darek

Grzebiąc dzisiaj w necie trafiłem na fotki o jakich dotej pory mogłem pomarzyć. Podaję link do nich ( bo to wszystko w temacie silnika do antka). Może się komuś przydadzą. To jest to o co mi chodziło.

http://www.an-2.cz/fotka.php?id_alb=36

Pozdrawiam

Darek.

Super rozpoznanie ciekaw jestem jak twój Bilek

TB