Jump to content
Sign in to follow this  
tees

Prośba o fotki Silnika AN-2

Recommended Posts

Witam.

Przygotowuje się do budowy następnego Ana-2 ,tym razem w skali 1/48. Posiadam dość bogatą dokumentacje na temat tej konstrukcji ale stwierdziłem by zrobić otwarte osłony silnika , bądz wogóle ich nie dawać tylko zrobić bebechy napędu na wierzchu brakuje mi jednak dobrych fotek tej części samolotu. Z tąd moja prośba do kolegów. Może ktoś dysponuje fotkami silnika ,jego mocowania, wszystkich instalacji ,osłon od wewnątrz. Ja mam sporo fotek tej części samolotu ale niestety większa część z nich jest zbyt mało czytelna by zrobić coś na ich podstawie. Może któryś z kolegów zrobił jakieś gdzieś na lotnisku tak po modelarsku i mógłby się z nimi podzielić. Niestety w bielsku w aeroklubie niema Antka na stanie by sobie go obfotografować. Z góry bardzo wam dziękuje .

Pozdrawiam.

Darek .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzięki galimar. To już akurat znam i mam namiar na te rysunki. Na pewno mi się przydadzą ale potrzebuje takich fotek żeby widzieć gdzie jaki przewód przychodzi ,gdzie jaka rurka wychodzi i wchodzi . Ot . Takie fotki na zbliżeniu. Dziękuje mimo wszystko raz jeszcze.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na razie znalazłem tylko to , ale wpisz w wyszukiwarkę ASz-62IR, trochę rzeczy jest , chociaż na niektórych forach trzeba się zalogowac .

asz62ir.th.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Share this post


Link to post
Share on other sites

Takie jedno znalazłem u siebie.

th_antek-1.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziękuje bardzo wszystkim którzy się zainteresowali moją prośba. Gdyby coś wpadło wam w ręce z tych rzeczy to pamiętajcie o mnie. Każda fotka jest dla mnie ważna . Relacje zacznę niebawem ale jeszcze w między czasie chcę skończyć antka w siedemdwójce ,tego z budowy którego prowadziłem relacje na naszym forum. Co do modelu w czteryósemce to zastanawiam się za którego się zabrać w pierwszej kolejności. Obydwa modele po porównaniu z dokumentacją mają dużo wad ale i dużo różnic między sobą a do tego podział technologiczny też jest różny. Połączenie dwóch zestawów ze sobą jest dość skomplikowane zwłaszcza w orębie skrzydeł i kabiny pilotów. Skłaniam się bardziej by zacząć od zestawu Bilka ponieważ jest bliższy oryginałowi niż Valom.

Pozdrawiam.

Darek

Share this post


Link to post
Share on other sites

Grzebiąc dzisiaj w necie trafiłem na fotki o jakich dotej pory mogłem pomarzyć. Podaję link do nich ( bo to wszystko w temacie silnika do antka). Może się komuś przydadzą. To jest to o co mi chodziło.

http://www.an-2.cz/fotka.php?id_alb=36

 

Pozdrawiam

Darek.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Super rozpoznanie ciekaw jestem jak twój Bilek

 

TB

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.