Skocz do zawartości

Moje niegdyś sklejone trucki


tornado

Rekomendowane odpowiedzi

Trucknology, bez przesady... To, że kolega Scania komentuje teraz stare tematy lub odgrzebuje inne, żeby się czegoś dowiedzieć, nie zasługuje przecież na zlinczowanie. Jest po prostu nowym użytkownikiem i ma również prawo skomentować coś, co mu się podoba. Przecież właśnie dlatego stare tematy nie są zamykane.

Pozdrowienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 88
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Jarku ten kolega pisze w niemalże każdym temacie po 2 słowa...

Wiem, ale w czym Ci to przeszkadza?

Jak nie będzie odpowiedzi, to się zorientuje, że odkopywanie starych tematów w nieuzasadnionych przypadkach, jest bezcelowe.

A poza tym, nie jeden 15-latek jest cenniejszym członkiem Modelworka niż wielu np. 25-latków.

Pozdrowienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co komu da to, że jest napisany wiek lub data urodzenia ?? Jak już tak ma być to lepiej żeby to tyły ostrzeżenia. Co do odkopywania starych tematów to podzielam słowa JarkeSa i Trucknology. Po to jest forum żeby pytać, pokazywać swoje prace, komentować ale to co czasami piszę kolega Scania to lekka przesada ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co komu da to, że jest napisany wiek lub data urodzenia ?? Jak już tak ma być to lepiej żeby to tyły ostrzeżenia. Co do odkopywania starych tematów to podzielam słowa JarkeSa i Trucknology. Po to jest forum żeby pytać, pokazywać swoje prace, komentować ale to co czasami piszę kolega Scania to lekka przesada ...

 

Nie o to chodzi, żeby był napisany wiek, a to, że przy rejestracji powinien być wymagany i poniżej 15 lat odrzucane wnioski o rejestracje na forum.

 

Nie róbmy już Andrzejowi OT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie o to chodzi, żeby był napisany wiek, a to, że przy rejestracji powinien być wymagany i poniżej 15 lat odrzucane wnioski o rejestracje na forum.

A jak chcesz to wyegzekwować?? Myślisz, że ludzie będą podawali prawdę, czy może chcesz im sprawdzać dowody??

Andrzej zapewne posprząta temat, więc i tak cały nasz spam stąd zniknie

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzej zapewne posprząta temat, więc i tak cały nasz spam stąd zniknie

Pewnie, że posprzątam a tak po za tym cłkowicie zgadzam się z Jarkiem. Tematy sa otwarte po to aby każdy mógł wyrazić swoją opinię i nie ważne czy ma 5 czy 99 lat, ważne aby pisał z sensem i na temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby zakończyć dyskusję odbiegającą od głównego tematu, dołączam się do gratulacji dla autora , kolekcja naprawdę godna podziwu, do tego niesamowite wykonanie.

 

Popieram przedmówcę bo jeszcze nie miałem szansy pochwalić prac P. Andrzeja, duży szacuneczek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że użytkownicy którzy nie mają ukończonych 15 - 16 lat powinni mieć zakaz wstępu na forum

Właśnie bez przesady, ktoś taki jak ja (mam nadzieję, że nie jestem dzieckiem neo) mógł poczuć się urażony. Ilu jeszcze jest 15-latków na forum, którzy jednak coś tam robią!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc na mnie największe wrażenie zrobiła góra pudeł z "zapasami" - są wśród nich prawdziwe perełki. A przy okazji pogratulować wszechstronności, nawet żaglowce kolega "produkuje" ;)

Miło by było zobaczyć coś militarnego lub jakiś samolot w Twoim wykonaniu, próbowałeś może kiedyś? Teraz są modele czołgów w skali 1/16, w sam raz na Twój gust

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miło by było zobaczyć coś militarnego lub jakiś samolot w Twoim wykonaniu, próbowałeś może kiedyś? Teraz są modele czołgów w skali 1/16, w sam raz na Twój gust

Jakieś 35 lat temu skleiłem ze trzy czołgi, ale lepiej o nich nie wspominać, Samolociki - mam dwa nie dokończone (Harrier i Mustang, oba w 1:24), gdzieś na forum są relacje z ich budowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.