Jump to content
marioba

M4A3 Sherman 105mm Howitzer & M1 Dozer Blade 1:35

Recommended Posts

Witam !

Dzisiaj najnowszy gniot mojej produkcji M4A3 Sherman 105mm Howitzer & M1 Dozer Blade 1:35. Brak obiecanej podstawki, ale pracuje nad nią. Jak zrobię, to zamieszczę nowe fotki.

Warsztat znajduje się tutaj :

http://www.modelwork.pl/viewtopic.php?t=23207

105b.jpg

105c.jpg

105d.jpg

105e.jpg

105g.jpg

105h.jpg

105i.jpg

105j.jpg

105k.jpg

105l.jpg

105m.jpg

105n.jpg

Nie ma co się za dużo nad tym rozwodzić. Wystarczy jedno słowo. Świetny i tyle. Jedynie zdjęcia nie są zbyt wyraźne, ale sam model wbija w fotel.

Wbija w fotel... dokładnie. Coś pięknego. Gratuluję.

Piękny model.

Doskonały przykład na to, że można zrobić ładny model bez nadmiernego usyfiania i błocenia.

Tak trzymaj.

Podglądałem warsztat, patrząc co wyczyniasz z tym modelem od samego początku i powiem szczerze, że Ronson zapowiadał się świetnie już od pierwszego zdjęcia. Ogólnie rzecz biorąc, super. Teraz pozostaje mi tylko podziwiać skończoną pracę i czekać na podstawkę.

Witam ponownie. Fotografie poprawiłem, ( trochę wyostrzyłem) bo poprzednie kompresja zjadła. Teraz chyba lepiej widać...

105b1.jpg

105c1.jpg

105d1.jpg

105e1.jpg

105g1.jpg

105h1.jpg

105i1.jpg

105j1.jpg

105k1.jpg

105l1.jpg

105m1.jpg

105n1.jpg

Przepraszam za zamieszanie z fotografiami.

bardzo dobry model, swietnie poobijany i spych tez extra wyszedl

marioba VETO !

Deskę do krojenia to i ja używam( i mi to wypominają, sami robiąc piaskownice?), jednak w myśl zasady - nie ważne czym jest na początku a czym się stanie na końcu rozumując/idąc tym tropem.

Twoja podstawka jest nadal(pomimo pracy dobrej na górze) tym samym...czym była w momencie zakupu.

Przy Twoich zdolnościach jest nie dopuszczalne, a wręcz skandalicznie nie poprawnie politycznie zostawienie zapalniczki samej sobie !

Nie pochwalę, dopóki nie zrobisz( jej ,podstawki) z prawdziwego zdarzenia.

Jesteś wyróżniającym się modelarzem, fakt...ale jeśli myślisz, że pozwolę Ci spocząć na laurach(zasłużonych) to jesteś w błędzię.

Za to coś jej zrobił...nie chętnie zostanę zadrą "żałoby" w pazurach tego wątku.

p.s. acha, zapomniałem dodać że model podobuje się, z tej złości !