Skocz do zawartości

Linki


okonek

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 months later...
  • Odpowiedzi 57
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Jak są czerwone to może i ktoś ma link do galerii z niebieskimi ? Ja nidzie nie mogę znaleźć galeri z takimi. W dalekich planach mam sklejanie jakiegoś samochodu w barwach policyjnych więc fotki są potrzebne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak są czerwone to może i ktoś ma link do galerii z niebieskimi ? Ja nidzie nie mogę znaleźć galeri z takimi. W dalekich planach mam sklejanie jakiegoś samochodu w barwach policyjnych więc fotki są potrzebne.

 

http://images.google.pl/imghp?ie=UTF-8&oe=UTF-8&hl=pl&tab=wi&q=

 

wpisujesz radiowóz albo samochód policji albo squad car i Ci znajduje zdjęcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
  • 9 months later...
  • 3 months later...
http://www.imcdb.org/search.php

Wpisujecie nazwę filmu i wyskakują samochody które w nim grały(są również polskie filmy)

 

WoooW!! Potężna baza

 

Dzięki za linka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

A ja znalazłem taką oto stronkę :

http://www.autobaza.pl/ab/pl/web/productad0800

 

Jest to stronka na której znajdują się wzory tablic rejestracyjnych . W miejscu do wpisu ,piszemy np. KCHY680 (bez spacji) . Po załadowaniu pokazuję się ładna nawet tabliczka (chyba lepsza od tych z paint'a )

Tylko jest jeden minus ... Nie można pobrać takiej tablicy . Klikając ''zapisz obraz'' ściąga nam się jedna litera (ja tak miałem przynajmniej) . Ale zostaje nam klawisz ''Print Screen" i odpowiednie pomniejszenie w danym programie.

 

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

........

Tylko jest jeden minus ... Nie można pobrać takiej tablicy . Klikając ''zapisz obraz'' ściąga nam się jedna litera (ja tak miałem przynajmniej) . Ale zostaje nam klawisz ''Print Screen" i odpowiednie pomniejszenie w danym programie.

 

Pozdrawiam.

 

Pozwolę sobie wtrącić swoje 3 grosze. Próbowałeś korzystać z programu ScreenHunter? Dzięki niemu można zrobić zrzut całego ekranu lub wybranego fragmentu ekranu. Program jest na licencji freeware

 

=> ScreenHunter <=

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie wtrącić swoje 3 grosze. Próbowałeś korzystać z programu ScreenHunter? Dzięki niemu można zrobić zrzut całego ekranu lub wybranego fragmentu ekranu. Program jest na licencji freeware Smile

 

Dzięki przydatny program , nigdy z niego nie korzystałem A znacie może jakiś dobry program do pomniejszania ? Np. chcę sobie pomniejszyć jakieś gazetki do skali 1:24 . Pomniejszając na przykład w paincie robią się straszne piksele ... Pewnie zaproponujecie mi Photoshop'a , ale ja tego programu nie posiadam

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dzięki przydatny program , nigdy z niego nie korzystałem A znacie może jakiś dobry program do pomniejszania ? Np. chcę sobie pomniejszyć jakieś gazetki do skali 1:24 . Pomniejszając na przykład w paincie robią się straszne piksele ... Pewnie zaproponujecie mi Photoshop'a , ale ja tego programu nie posiadam

 

Pozdrawiam.

 

Ja osobiście używam i polecam ACDSee do tego typu operacji. Podobne funkcje ma również program InfranView (freeware).

Można w nich m.in. pomniejszać bez dramatycznej utraty jakości obrazów.

Oba programy są przydatne również jako przeglądarki grafiki

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podana stronka generuje fajne tablice ale tylko numerów tradycyjnych - nie można wygenerować tablicy indywidualnej ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podana stronka generuje fajne tablice ale tylko numerów tradycyjnych - nie można wygenerować tablicy indywidualnej ...

Tak niestety nie da się pisać własnych tablic ... (zapomniałem napisać)

 

Dzięki chłopaki za odp. w sprawie programów do pomniejszania obrazów.

 

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
  • 2 years later...

Fajny, nie powiem....

 

A pamietasz ten kawal jak gierem zostal peirwszym sekretarzem?

 

Wstal gornik w sejmie i zawolal

:ja sie pytom, kaj sie podziol ten gornik z kopalni Bytom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.