Skocz do zawartości

ShkH Dana , Hobby Boss 1:35


stroju

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 98
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Wam to na serio się nie podoba? Może dlatego że zdjęcia są trochę inne niż na żywo to wygląda.

Według mnie jest fajnie, a przynajmniej lepiej niż było jak miało ciemne obwódki, wykończenie malowania, i nie ma tu nic z 'prób ocalenia honoru'.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Tak patrze i patrze i mysle ze byloby lepiej bez tych bialek obwodek,gdybys uzyl bialej z dodatkiem bazowego tak zeby wszystko bylo mniej wiecej w tej samej tonacji to byloby lepiej.

Bardzo fajnie wyszlo cieniowanie, szczegolnie bardzo mi sie podoba cieniowanie brazowych latek.

Wash fajnie wszystko podkresla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie stroju wcale nie przesadził. Sam się kiedyś zastanawiałem jakby taki efekt wyglądał na modelu przy okazji natrafienia na zdjęcie Abramsa:

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/5/53/US_Army_M1A1_Abrams_main_battle_tank.jpg

 

tez sie kiedys na takim Abramsem zastanawialem, o ile dobrze wykombinowalem to takie zjawisko wystepowalo na pojazdach uzywanych w pustynnych warunkach, gdzie kurz/piasek zbieral sie na krawedzi plam kamuflazu.

Roznica w grubosci powloki malarskiej (plamy czarne i brazowe byly nakladane na na kolor bazowy pedzlem ) powodowala wystepowanie takiej krawedzi gdzie ten pyl mogl sie zatrzymac.

 

Mi sie osobiscie wydaje ze zeby w miare realistycznie efekt rozjasnienia krawedzi otrzymac trzeba by cieniowac odwrotnie tzn, srodek "plam raczej zostawic ciemniejszy ,a nie rozjasniac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stroju Jak zwykle pokazałeś klasę, a ja jak zwykle jestem pod wrażeniem!

Co do tego rozjaśnienia konturów to uważam że super to wygląda choć chyba w niektórych miejscach przesadziłeś (np. brązowa z prawej strony wieży) Dlatego daje temu modelowi ocenę 6 na 6 ale bez wyróżnienia ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

choć chyba w niektórych miejscach przesadziłeś (np. brązowa z prawej strony wieży)

Ja bym to raczej zwalił na niekorzystny rozkład światła na zdjęciu ;p

 

Ale do rzeczy, ogłaszam że będzie podstawka, peter ją wymęczył, w związku z tym pomyślałem też o figurce, leżała sobie w szufladzie od dłuższego czasu, wczoraj się spiąłem i ją pomalowałem, kolory dobierane na podstawie zdjęć, w rękach będzie trzymał PKM.

Produkcji toro model, nawet nieźle mi wyszła, choć do mistrzostwa droga daleka (na fotkach wygląda jakby nosa nie miał, ale zastrzegam że na żywo go dobrze widać):

 

Dana57.jpg

Dana59.jpgDana58.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Witam

 

Przepraszam, że w tym wątku, ale pamiętam, że rozmawiałem kiedyś ze Strojem o zdjęciach z A-stanu.

Tutaj kilka (bo jest tego więcej) zdjęcia DANek z bieżącego kontyngentu i samego obozu artylerzystów z 7 dAKW (zgrupowanie bojowe Bravo, baza Warrior).

1943fd04.jpg

450e444b.jpg

bfb67e62.jpg

9df76cb6.jpg

20b9727f.jpg

0b5564b4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 years later...

Witam wspaniały model ,Wspaniałe wykonanie  Danusie to są potężne potwory miałem okazje przebywać w Nich gdyż służyłem w woju w Węgorzewie i  nie chwaląc się miałem styczność z wszystkimi 3-ma działami (LADY GAGA ,FIONA i Barbarra)  gdyż szykowaliśmy je do wyjazdu na misje do Afganistanu! przepiękne wspomnienia super wątek wchodzę w temat Modelarstwa Plastikowego i ten model kupie sobie z sentymentu i na pewno gdy już nabiorę wprawy skleję go :D  pozdrawiam serdecznie wszystkich temat naprawdę świetny łezka mi się w oku zakręciła gdy zobaczyłem ten model !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.