Jump to content
Sign in to follow this  
drinkman

M998 I.E.D. Gun Truck(1:35)-Academy+rękodzieło

Recommended Posts

Witam.

Nadejszła wiekopomna chwila...

Na chwilę obecną uważam modelik za skończony.Załoganci którzy są przewidziani do modelu zapewne zajmą zaszczytne miejsce obok załogi do LSSC na bliżej nieokreśloną przyszłość.

-Błędy merytoryczne są generalnie zamierzone

-Pierwszy raz używałem pigmentów,więc szału nie ma,najbardziej co mnie wpienia to za brutalny wash

-Z pewnych rzeczy jestem zadowolony,z innych mniej,ale się chwalić nie będę

Mam nadzieję,że z modelu na model coraz lepiej będzie.

Zapraszam do komentowania a ja się się zabieram w końcu za Abramsa.

Dysponowałem czym dysponowałem i to jest maks co mi się udało osiągnąć przy tym oświetleniu którym dysponuję,przestanie padać to zrobię,mam nadzieję lepsze fotki na zewnątrz.

Pozdrawiam.

img2278mj.jpg

img2279mj.jpg

img2280mj.jpg

img2281mj.jpg

img2283mj.jpg

img2284mj.jpg

img2285mj.jpg

img2289mj.jpg

img2290mj.jpg

img2292mj.jpg

Tak ja mówisz wash brutalny ale mi się podoba, ogólnie model jest ok !!!

Witam!

No to ja pierwszy z obeznanych w temacie i na bieżąco śledzących warsztat.

Model wyszedł naprawdę fajnie, może wash ciut za mocny, ale ogólny efekt jest więcej niż pozytywny.

Co do błędów sam wiesz jakie popełniłeś, wymienialiśmy je w warsztacie, więc raczej nie ma sensu o nich wspominać. Jedynie na 5 zdjęciu, paka wydaje mi się krzywo osadzona.

Podsumowując, powstał bardzo ładny model. Mogłeś trochę go skoloryzować, np. malując boczne płyty na zielono. Wtedy wyglądałby jeszcze lepiej. Mimo to bardzo mi się podoba i gratuluję udanego modelu. Czekam na zdjęcia na dworze

Paka jest równo,nie wiem dlaczego tak na focie wygląda.Pomysł płyt nadszedł lekko za późno i już nie chciałem z tym walczyć.

Według mnie model wyszedł naprawdę całkiem dobrze. Za mocny wash, fakt. I co z tego?? Następny będzie lepszy. Jeśli chodzi o pigmenty, to całkiem fajnie to wyszło. Ogólnie mi się podoba.

Wash wcale nie jest wcale "brutalny", jest dokładnie taki jaki moim zdaniem powinien być. Fajnie uwydatnia szczegóły.

Witam!

Rewelacja! A wash mi się podoba.

No mi też się podoba, dla mnie twój łoszek wyszedł genialnie, szkoda, że mi tak nie wychdzi.

Dzięki wszystkim,mimo to zachowam zdrowy samokrytycyzm:)

Michał96Zrób łosza,połóż model na grzejniku,zapomnij o nim i następnego dnia próbuj zetrzeć washa:).To jest właśnie efekt-to co się udało wytarłem,reszta niestety musiała zostać.

Wcale nie razi ten wash, szczególnie we wnętrzu. Pytanie tylko, czy kolega przypadkiem z rozpędu nie zamalował przednich świateł, bo coś podejrzanie żółtawo wyszły?

Dzięki wszystkim,mimo to zachowam zdrowy samokrytycyzm:)

Michał96Zrób łosza,połóż model na grzejniku,zapomnij o nim i następnego dnia próbuj zetrzeć washa:).To jest właśnie efekt-to co się udało wytarłem,reszta niestety musiała zostać.

Dzięki napewno skorzystam, może się w końcu uda