Skocz do zawartości

Su-7/20/22


KRYSTEK

Rekomendowane odpowiedzi

Dawno dawno temu jak jeszcze niedaleko od Świdwina było kilka lotnisk zapełnionych samolotami z czerwonymi gwiazdami takie lądowanie było elementem pokazowym naszych pilotów obok wyjścia całym pułkiem spod uderzenia, czyli startami z obu stron pasa. Ale to było wieki temu ;) A tutaj fakt, że twardo usiadł ale widoki bezcenne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Su-22 w Świdwinie. Trochę ujęć przed startem, z pokazów, kołowania i przygotowań do następnych lotów.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 3 months later...
W dniu 3.12.2018 o 21:59, Boros napisał:

Widziałem zestaw Hataki, natomiast preferuję farb wodne Gunze H z racji tego że  są chyba mniej uciążliwe dla domowników

Hataka orange + ichni thiner nie śmierdzą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Boros napisał:

O dzięki za informację, choć myślałem że one są już gotowe do malowania  aero.

Niby można tym malować z flaszki,  ale jeżeli malujesz na niskim ciśnieniu, to lepiej trochę je podlać thinerem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Czy ktoś wie co ma pod skrzydłami czarny Su-22UM3K z książki "Sięgając Nieba"  WarBooka? Rakiety ćwiczebne p-p  i  zasobniki KGMU ?  Czy może bomba Tejsy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
5 godzin temu, Maxy napisał:

Bardziej chodziło mi o tę bombę  Tejsy,  czy to w ogóle istnieje?

Pytałeś o KMGU których nie ma to dostałeś info że są zasobniki KGMU - popularny czeski błąd.
Tejsy są i są nawet widywane pod skrzydłami Suk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 months later...
  • 1 month later...
  • 5 months later...

W numerze S1 vol.2 Aeromaxu poświęconego uzbrojeniu Su-22  jest opis polskiej bomby paliwowo powietrznej LBPP w wagomiarach 100 i 200 oraz 4 zdjęcia. Cena zeszytu za wysyłka pocztową 30 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...

Mam pytanie dotyczace Su-22 M4 z MisterCraft. Ten zestaw jest to samo co stary KP ?  Zaczolem ten budowac i mam problem bo w tym zestawie wlot powietrza przy stateczniku jest chyba z Su-22 dwumiejscowy ,czyli go nie ma. Jest tak w kazdym zestawie Mistercrafta ? Mam tez praktycznie to samo z Karaya i tam jest prawidlowy wlot. Kupilbym drugiego Mistercrafta ale nie jestem pewny czy nie bedzie to ten sam w srodku. Moze byla to tylko pomylka i wlozyli do mojego pudelka zla wypraske. Mozna dostac gdzies zywiczna poprawke do tego zestawu ? Szkoda mi ten model wyrzucic ,ale bez tego wlotu i pojedyncza kabine wyglada to troche dziwnie. A moze byly jednomiejscowe Su-22 bez tego wlotu. Nie mam pojecia w tym temacie. Bylbym wdzieczny za rade.

P.S  Zestaw Smera jest to tez stary KP ?

Edytowane przez Marsk909
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.