Skocz do zawartości

Mig-21 pf nr/b 2408 /mgła o poranku /bilek+eduard+pavla


Robert Ostrowski

Rekomendowane odpowiedzi

Jako ,że pozyskałem w/w zestaw /dzięki Sławek / rozpoczynam nowy projekt ,kolejny szybki w mojej kolekcji /piąty/

Jak w tytule będzie to 2408 z 10 plm w siwym malowaniu jak to trafnie określił Young "mgła o poranku

2408p.jpg

 

933r1b.jpg

933r2b.jpg

933o.jpg

edek.gif

kokpit.jpg

koae.jpg

 

I pierwsze pytanie:kokpit w kolorze ruska zieleń

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 115
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

To nie moje określenie było Zapamiętałem to z tego forum, określił to ktoś kto widział te s-ty w czasie służby.

Kolor kokpitu raczej "ruska zieleń". W końcu kamo poremontowe to i kabina taka powinna być

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ambitne starcie.

Mam nadzieje, że z tymi dodatkami i "upiększaczami" to nie będzie przerost treści nad formą, bo jakie są formy to wszyscy wiemy ;)

 

Nie jestem obeznany z MiGami 21, ale dlaczego w zestaw o wartości 10zł, chcesz wepchnąć dodatki znacznie przekraczające jego wartość? Chyba są lepsze zestawy w 72, do których mógłbyś to wszystko włożyć?

 

Nie traktuj tego jako krytykę tylko czy to ma sens?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ambitne starcie.

Mam nadzieje, że z tymi dodatkami i "upiększaczami" to nie będzie przerost treści nad formą, bo jakie są formy to wszyscy wiemy ;)

 

Nie jestem obeznany z MiGami 21, ale dlaczego w zestaw o wartości 10zł, chcesz wepchnąć dodatki znacznie przekraczające jego wartość? Chyba są lepsze zestawy w 72, do których mógłbyś to wszystko włożyć?

 

Nie traktuj tego jako krytykę tylko czy to ma sens?

 

Widać ,że nie masz pojęcia o czym piszesz miałeś w ręku model Bilka,wnioskuje po Twojej wypowiedzi że nie, jeśli masz Migi z Bilka po 10zeta to chętnie przyjmę każdą ilość.

 

 

Wypraski detalem nie grzeszą/po to mam zestawy z walorką/ale faktura powierzchni jest nie wiele gorsza od Zvezdy.

 

Po za tym to PF jest tylko z Bilka a więc alternatywy innej nie ma/widziałem na allegro PF z Fujimi ale nie wiem co jest w środku i jest niedostępny/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli masz Migi z Bilka po 10zeta to chętnie przyjmę każdą ilość.
Ja też poproszę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze sie czepiam, ale ta kalka jest tragiczna... kto to projektuje? Przecie ten numerek 2408 ma sie nijak do tego na fotografii.

 

Pozdr.

Pawel

Mało tego, kto widział dwa rozmiary szachownic na szybkich?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, dziwna sprawa. MM2135 też nie jest idealny ale najbardziej zbliżony z farbek ''gotowców''. Miałem dwie te farbki pierwsza była prawie ok, druga jasna jak Twoja. Póżniej już mieszałem na oko niebieską z zieloną - też wyszło tak sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po za tym to PF jest tylko z Bilka a więc alternatywy innej nie ma/widziałem na allegro PF z Fujimi ale nie wiem co jest w środku i jest niedostępny/

No gwoli ścisłości jest jeszcze model Innex-u. Całkiem niezły, w zestawie porządne kalki i nawet "blaszka". Powierzchnia chropowata jak w późniejszych Bilekach (Su-22,An-2) i takie linie podziału czyli dość płytkie i niestety ciut za szerokie. Pod tym względem czeski PF punktuje. Z takim zestawem dodatków oraz twoim zapałem również byłby świetny model.

Wracając do meritum. Kokpit rzeczywiście ciut blady, może fotki w naturalnym oświetleniu bez lampy rozwiałyby wątpliwości. Czekam jak poradzisz sobie z "poranną mgłą". Oby nie była smoleńska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Kokpit ,fotel,wnęki podwozia i statecznik sklejone ,podstawa statecznika wymagało ingerencji szpachli jak równiez połówki k-ba.

Mam wrażenie ,że fotel siedzi za wysoko ale po przyłożeniu owiewki jest ok/ owiewka i tak będzie podniesiona/

 

...Z takim zestawem dodatków oraz twoim zapałem również byłby świetny model....

... Czekam jak poradzisz sobie z "poranną mgłą". Oby nie była smoleńska.

 

Z tym zapałem to różnie bywa ,Su leży w pudełku rozgrzebane i zapałem do niej nie pałam ,co innego "21" .

Na "mgłę " mam "przepis" FS 36495 i FS 36622 plus biały zobaczymy będę się konsultował na bierząco, tęż mi na myśl smoleńska przeszła

 

 

 

dsc01252y.jpg

dsc01253ky.jpg

dsc01255yp.jpg

dsc01260m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.