Jump to content
Maverick

SCANIA DARK DIAMOND

Recommended Posts

Chciałem przedstawić kolejną moją odsłonę Skakanki, tym razem DARK DIAMOND. Zapraszam do oglądania

7bf50516107fd66dm.jpg 248c9862a14603bdm.jpg 5d86e6e90a855f5cm.jpg c4f84a8148d9453am.jpg 9d51ef4bfb7c315am.jpg 971ac00d9e664bd7m.jpg ecba93f0fd336c08m.jpg 25f4c35e184155cdm.jpg 150490a6a404c617m.jpg

Miały być zdjęcia modelu,a nie prawdziwej ciężarówki.Super robota!!!.

Witam,

Model ładnie wykonany podoba mi się oświetlenie. Źle przykleiłeś z tyłu ściankę górną do globa powinna być odwrotnie. Szkoda też, że się nie skusiłeś na odlew kierownicy mam taki jak coś "priv", poprawiło by to efekt.

Jeszcze odcisnęły się ślady "rombów" na spoilerach.

Pozdrawiam.

Model piękny tylko te chromowane felgi...są ohydne.Nie mogłeś pomalować je na jakiś srebrny, czy cuś?Albo dać choć nakładki na przednie śruby...

Piekny model, bardzo fajnie Ci wyszlo oswietlenie. Kalki tez polozyles dobrze. Co mi sie jednak nie podoba to ta gazeta Playboya w kabinie - nie wszyscy kierowcy ciezarowek to zboczency i erotomani....

tomeka6, nie popadaj w skrajność. Leży gazetka, nie szukaj tu mi jakiś podtekstów Chyba tez nie twierdzisz, ze wszyscy którzy czytają playboya to zboczeńcy? Nie czepiajmy się, bo to fajny smaczek, który buduję świetne wrażenie o modelu. Świetny lakier, kalki, wykonanie, ale mój faworyt to piękne oświetlenie.

Pozdrawiam

Bardzo dziękuje Wszystkim za opinie:)

Wiesz irizar, że dopiero po Twoim poście się zorientowałem, masz oko ;)

Młody, co do chromu to starałem się jak najbardziej upodobnić ją do oryginału, a tam jest go mnóstwo m.in. na felgach. Jedynie nie osłaniałem chromami ramę z tyłu aby było widać przewody itp. tu masz filmik

Tomeka6, dodając akcencik z plejbojem nie przyszło mi nawet do głowy aby tak pomyśleć o kierowcach ciężarówek :/ sam mam uprawnienia do kierowania ciężarówkami ... ale oczywiście szanuję Twoje zdanie i jeśli jakiegos Truckera uraziłem to przepraszam oprócz plejboja jest jeszcze inna gazetka

ab12a300a0cd8e36m.jpg

Rabbit666 dzięki, że wybroniłeś mnie

No masz rację, ogólnie chrom wygląda fajnie , ale ten z Italerowskich zestawów jest jakiś dziwny, taki, trudno to wyrazić, ale inny niż ten prawdziwy, metalowy... .Nadaję taką zabawkowość modelowi.Nie to samo co prawdziwy, mimo wszystko należą Ci się wielkie brawa za model ja nigdy bym czegoś takiego nie zmajstrował...

Piękności zarówno solo jak i z "ukochaną" teściową .

Światła dorabiane na fotoszopie czy wmontowane diody ?

Światła dorabiane na fotoszopie czy wmontowane diody ?

Eeee nie nie, to nie fotoszop jedyny zabieg jaki dokonałem fotoszopem to zmiana rozdzielczości zdjęcia do modelu są diody wmontowane

tutaj link z konkursu w Będzinie

viewtopic.php?f=57&t=26295&start=45

w naczepie też są diody.

No teraz z naczepa wyglada super.

witam mam pytanko jak zrosiłeś przy tej scani drzwi otwierane bo jeśli wiem to ten model orginalnie nie ma otwieranych drzwi

Witam. Bardzo fajny model mam pytanie jakim kolorem malowałeś kabinę?

marcinr83 z tego co mam w archiwum rozmów z właścicielem modelu to numer lakieru to: MA 652.02.

Pozdrawiam

Witam

Dokładnie to jest ten kolor.

Baza lakierów samochodowych.

Pozdrawiam