Skocz do zawartości

Subaru Impreza WRC Hołowyczc/Fortin 27 Rajd Elmot


Abarth_127

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

Chciałbym pokazać niedawno ukończony model, który można było zobaczyć na Jura Model Festiwal w Rędzinach. Subaru uzyskało tam miano Najlepszego Pojazdu Rajdowego

Zapraszam do oglądania, na wszystkie pytania chętnie odpowiem.

 

obraz002et.jpg

 

obraz004x.jpg

 

obraz005gmo.jpg

 

obraz006j.jpg

 

obraz007zo.jpg

 

obraz008ei.jpg

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej..

Bardzo ładny i czysto sklejony model.

Jest kilka małych niedociągnięć ale myślę, że to bardziej takie kosmetyczne sprawy, ale ogólnie model bardzo dobrze się prezentuje.

A gdzie nabyłeś kalki na tą Subarynkę?

Wielkie brawa i czekamy na kolejne odsłony Twoich modeli.

 

pozdrawiam

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym pokazać niedawno ukończony model, który można było zobaczyć na Jura Model Festiwal w Rędzinach. Subaru uzyskało tam miano Najlepszego Pojazdu Rajdowego

 

To bardzo ładnie wykonany model, czego załączone przez Ciebie zdjęcia niestety nie oddają.

 

Jak zauważył kolega Powerpablo, Twoje Subaru ma trochę niedoskonałości, ale na pewno nie rzutują one na całości tego projektu.W kilku miejscach przydałaby się nieco mocniejsza polerka,a powierzchnia przedniego zderzaka mogłaby być nieco bardziej wyrównana.

 

Jest efektowny i miły dla oka

 

Gratuluję i pozdrawiam!

Kornik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model świetny, jedyna Impreza która strasznie mi się podoba no i jak dla mnie w jedynych słusznych barwach

Słysząc nazwisko Hołowczyc właśnie ten samochód widzę przed oczami

Świetny kierowca, świetny samochód, świetny model

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny model i bardzo dobre wykonanie. Domyślam się, że kalki to polski produkt MF-Zone?

Jednak dla mi z Hołowczycem bardziej kojarzy się Subaru Impreza 555 w barwach Stomil Mobil1, którym wygrał ME, to jest dopiero kultowa rajdówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za miłe komentarze Żaden mój model nie jest idealny, przy każdym czegoś nowego się uczę. W tym niestety w niektórych miejscach przetarłem się przez lakier bezbarwny, pomimo 4 grubszych warstw. Cały model idealnie wypolerowany nie jest, ale wielkiej tragedii nie ma Kalkomanie to produkt Mf-zone. Bardzo dobrze się kładą, ale trzeba bardzo uważać, bo mi nawet przy wycinaniu z arkusza zdarzyło się zadrapanie nożyczkami, które później musiałem delikatnie domalować. Praktycznie nie używałem do nich żadnego płynu, bo wystarczyło dobrze dociskać je pałeczką do uszu.

 

PS wrzuciłbym trochę lepsze zdjęcia, ale kiedy biorę podgląd postu wyskakuje komunikat, że "Określenie wymiarów obrazka nie było możliwe." Wie ktoś może co robię nie tak ? Wczoraj wszystko było dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za komentarze

Zderzaki malowane sprayem Tamiya TS-44. Wszystko się ładnie zgrało z odcieniem kalkomanii. W słońcu widać tylko delikatną różnicę, kalkomanie są troszeczkę jaśniejsze od farby, pewnie dlatego że są naklejone na białą farbę.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak klasyka gatunku z pod znaku "Poland WRC". Gratuluję wykonania bo jest zacne, jedyne czego mi brakuje to anteny na dachu oraz małych chlapaczy w nadkolach.

Czekam na kolejne rajdówki w Twoim wykonaniu

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że Ci się podoba Antenkę urwałem przy przenoszeniu modelu do robienia zdjęć, a o chlapaczach rzeczywiście zapomniałem, ale postaram się je dorobić

Następnym moim modelem będzie Peugeot 207 S2000 Michała Sołowowa. Już zacząłem trochę skrobać, ale warsztat zrobię jak już coś będzie można zobaczyć, bo nie chcę wrzucać tylko zdjęcia pudła.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.