Skocz do zawartości

ЗА ВОДКУ! ("Za wódkę!")


MrDyzio

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki Panowie za miłe komentarze

 

Sam kurczak utknął w Corelu na doborze czcionki. Jakoś nie mogę się na jedną zdecydować...

 

Wobec tego wziąłem się za dewastację podstawki...

Najpierw psikanie drzewa miksami brązów z szarościami, reszte wypsikałem na teren.

 

DSC_3052.jpg

 

Potem pierwsza warstwa błotka na grunt

 

DSC_3066.jpg

 

Nawet kałuża się zalała

 

DSC_3062.jpg

 

Użyte materiały dla ciekawskich

 

DSC_3059.jpg

 

Podstawka zasycha przed dalszym wyżywaniem się, więc zacząłem maziać figurantów. Sporo się jeszcze zmienią, na razie to wstępne kolory...

 

DSC_3056.jpg

DSC_3055.jpg

 

Tyle na chwilę obecną, wódki ciąg daszy nastąpi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 54
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

RING OF RED na PS2 mi się przypomniał

 

Niestety nie znam. Pewnie dlatego, że jestem pecetowcem. Mnie nieco to przypomina BF 2142.

 

 

Samej gry nie polecam, bo jest kiepska i graficznie i pod względem grywalności. Występowały tam takie twory - pół czołg pół mech. Osobiście wolę Wanzer'y z Front Mission. FM jest na PC podobno.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FM z PS1 to miazga i ta praca właśnie przypomina takiego wanzerka tylko bez witek

 

Można prosić o tłumaczenie na polski? Starej daty jestem...

 

Front Mission to gra jeszcze z czasów SNES'a (coś jak Pegasus), potem pojawiły się kolejne części na Sony Playstation. Fabuła ma miejsce w przyszłości, kilka państw popada w konflikt (OCU i USN) i toczy się akcja. Ludzie walczą w tzw. Wanzer'ach z niem. Wanderpanzer (podobno prawidłowo Wanderung Panzer). Wanzery to ogromne roboty. Ogólnie to gra jest z.......a. Teraz miałem okazję grać w FM4 i FM5. W FM5 są bajeczne efekty. Najbardziej podoba mi się jak poruszają się Wanzery.

 

W FM3 na Playstation był taki podobny robot do twojego, tyle, że stary pick'up na nogach. Efekt ciekawy

 

Link do zapowiedzi gry i kilku akcji z samej gry FM5:

 

Polecam na stronie Enix'a można pobrac kartonowe modele wanzerów. Jeden już skleiłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wyjaśnienie. Filmik wyjaśnia co i jak z tymi robo-panzerami. Czy one są na rolkach czy łyżwach? Bo niezłe poślizgi mają...

 

Mimo, że starej daty jestem i czasu nie tak dużo jakby się chciało to tu masz moje klimaty:

 

 

i dodatek

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wyjaśnienie. Filmik wyjaśnia co i jak z tymi robo-panzerami. Czy one są na rolkach czy łyżwach? Bo niezłe poślizgi mają...
Sam nie wiem :P Też kiedyś mnie to zastanawiało
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 1 month later...
No właśnie, imienniku, ogłosiłeś lockout ;) ?

 

Teściowa była z dłuższą wizytą

Teraz już powróciła do siebie, więc czas wrócić do rozgrzebanych tematów.

 

Po kilku nieudanych eksperymentach z kalkomaniami, wpadce z podobnymi do siebie buteleczkami Micro Scale zdecydowałem się drżąca łapką namalować napis na kurczaku. Może nie wyszło super perfekcyjnie, ale hasła na wozach bojowych też nie były malowane od szablonów.

Kurczaczek wygląda teraz tak:

 

DSC_4344.jpg

DSC_4346.jpg

DSC_4345.jpg

 

I na stojaka

 

DSC_4339.jpg

 

Ciąg dalszy niebawem....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to nie zdobyczna Panzer IV, ale cieszę się, że przynajmniej z Kurczakiem się ruszyło

 

 

Po kilku niudanych eksperymentach z kalkomaniami, wpadce z podobnymi do siebie buteleczkami Micro Scale zdecydowałem się drżąca łapką namalować napis na kurczaku. Może nie wyszło super perfekcyjnie, ale hasła na wozach bojowych też nie były malowane od szablonów.

 

Tak ten napis wygląda nawet lepiej.

 

Działaj dalej!

 

Pozdrawiam

Kornik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to nie zdobyczna Panzer IV, ale cieszę się, że przynajmniej z Kurczakiem się ruszyło

 

 

Po kilku niudanych eksperymentach z kalkomaniami, wpadce z podobnymi do siebie buteleczkami Micro Scale zdecydowałem się drżąca łapką namalować napis na kurczaku. Może nie wyszło super perfekcyjnie, ale hasła na wozach bojowych też nie były malowane od szablonów.

 

Tak ten napis wygląda nawet lepiej.

 

Działaj dalej!

 

Pozdrawiam

Kornik

 

Dzięki wielkie. Powrót do świata żywych wymaga raczej czegoś lekkiego na początek Mam tylko nadzieję, że się nie załamiesz jak zobaczysz co zacząłem cichcem dłubać... choć na gąsienicach....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Załamać się pewnie nie załamię, ale moim zdaniem ta polska Panzer IV-ka jest Twoim najciekawszym (bo absolutnie niespotykanym) projektem. Dlatego tak Cię o nią cisnę.

 

Wiadomo, ostateczna decyzja należy do Ciebie. Ja mogę tylko podziwiać postępy prac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Załamać się pewnie nie załamię, ale moim zdaniem ta polska Panzer IV-ka jest Twoim najciekawszym (bo absolutnie niespotykanym) projektem. Dlatego tak Cię o nią cisnę.

 

Wiadomo, ostateczna decyzja należy do Ciebie. Ja mogę tylko podziwiać postępy prac

 

PzIV będzie, zresztą odczuwam narastającą potrzebę wzięcia się za nią.

 

Póki co możesz zobaczyć nową paskudę TUTAJ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Jakąś chwilę temu skończyłem kurczaka, ale nie było czasu by go sfotografować. Wreszcie udało się znaleźć nieco czasu.

Posypało śniegiem, sople na drzewie zawisły, kurczaczek się pobrudził....

 

ЗА ВОДКУ! ukończony:

 

DSC_6465.jpg

DSC_6453.jpg

DSC_6455.jpg

DSC_6457.jpg

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.