Jump to content

ЗА ВОДКУ! ("Za wódkę!")

Recommended Posts

Dzięki Panowie za miłe komentarze

Sam kurczak utknął w Corelu na doborze czcionki. Jakoś nie mogę się na jedną zdecydować...

Wobec tego wziąłem się za dewastację podstawki...

Najpierw psikanie drzewa miksami brązów z szarościami, reszte wypsikałem na teren.

DSC_3052.jpg

Potem pierwsza warstwa błotka na grunt

DSC_3066.jpg

Nawet kałuża się zalała

DSC_3062.jpg

Użyte materiały dla ciekawskich

DSC_3059.jpg

Podstawka zasycha przed dalszym wyżywaniem się, więc zacząłem maziać figurantów. Sporo się jeszcze zmienią, na razie to wstępne kolory...

DSC_3056.jpg

DSC_3055.jpg

Tyle na chwilę obecną, wódki ciąg daszy nastąpi

• Replies 54
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

RING OF RED na PS2 mi się przypomniał

Niestety nie znam. Pewnie dlatego, że jestem pecetowcem. Mnie nieco to przypomina BF 2142.

Samej gry nie polecam, bo jest kiepska i graficznie i pod względem grywalności. Występowały tam takie twory - pół czołg pół mech. Osobiście wolę Wanzer'y z Front Mission. FM jest na PC podobno.

Edited by Guest
FM z PS1 to miazga i ta praca właśnie przypomina takiego wanzerka tylko bez witek

Można prosić o tłumaczenie na polski? Starej daty jestem...

Front Mission to gra jeszcze z czasów SNES'a (coś jak Pegasus), potem pojawiły się kolejne części na Sony Playstation. Fabuła ma miejsce w przyszłości, kilka państw popada w konflikt (OCU i USN) i toczy się akcja. Ludzie walczą w tzw. Wanzer'ach z niem. Wanderpanzer (podobno prawidłowo Wanderung Panzer). Wanzery to ogromne roboty. Ogólnie to gra jest z.......a. Teraz miałem okazję grać w FM4 i FM5. W FM5 są bajeczne efekty. Najbardziej podoba mi się jak poruszają się Wanzery.

W FM3 na Playstation był taki podobny robot do twojego, tyle, że stary pick'up na nogach. Efekt ciekawy

Link do zapowiedzi gry i kilku akcji z samej gry FM5:

Polecam na stronie Enix'a można pobrac kartonowe modele wanzerów. Jeden już skleiłem

Dzięki za wyjaśnienie. Filmik wyjaśnia co i jak z tymi robo-panzerami. Czy one są na rolkach czy łyżwach? Bo niezłe poślizgi mają...

Mimo, że starej daty jestem i czasu nie tak dużo jakby się chciało to tu masz moje klimaty:

i dodatek

pzdr

Dzięki za wyjaśnienie. Filmik wyjaśnia co i jak z tymi robo-panzerami. Czy one są na rolkach czy łyżwach? Bo niezłe poślizgi mają...
Sam nie wiem :P Też kiedyś mnie to zastanawiało
  • 1 month later...
  • 1 month later...
No właśnie, imienniku, ogłosiłeś lockout ;) ?

Teściowa była z dłuższą wizytą

Teraz już powróciła do siebie, więc czas wrócić do rozgrzebanych tematów.

Po kilku nieudanych eksperymentach z kalkomaniami, wpadce z podobnymi do siebie buteleczkami Micro Scale zdecydowałem się drżąca łapką namalować napis na kurczaku. Może nie wyszło super perfekcyjnie, ale hasła na wozach bojowych też nie były malowane od szablonów.

Kurczaczek wygląda teraz tak:

DSC_4344.jpg

DSC_4346.jpg

DSC_4345.jpg

I na stojaka

DSC_4339.jpg

Ciąg dalszy niebawem....

Może to nie zdobyczna Panzer IV, ale cieszę się, że przynajmniej z Kurczakiem się ruszyło

Po kilku niudanych eksperymentach z kalkomaniami, wpadce z podobnymi do siebie buteleczkami Micro Scale zdecydowałem się drżąca łapką namalować napis na kurczaku. Może nie wyszło super perfekcyjnie, ale hasła na wozach bojowych też nie były malowane od szablonów.

Tak ten napis wygląda nawet lepiej.

Działaj dalej!

Pozdrawiam

Kornik

Może to nie zdobyczna Panzer IV, ale cieszę się, że przynajmniej z Kurczakiem się ruszyło

Po kilku niudanych eksperymentach z kalkomaniami, wpadce z podobnymi do siebie buteleczkami Micro Scale zdecydowałem się drżąca łapką namalować napis na kurczaku. Może nie wyszło super perfekcyjnie, ale hasła na wozach bojowych też nie były malowane od szablonów.

Tak ten napis wygląda nawet lepiej.

Działaj dalej!

Pozdrawiam

Kornik

Dzięki wielkie. Powrót do świata żywych wymaga raczej czegoś lekkiego na początek Mam tylko nadzieję, że się nie załamiesz jak zobaczysz co zacząłem cichcem dłubać... choć na gąsienicach....

Załamać się pewnie nie załamię, ale moim zdaniem ta polska Panzer IV-ka jest Twoim najciekawszym (bo absolutnie niespotykanym) projektem. Dlatego tak Cię o nią cisnę.

Wiadomo, ostateczna decyzja należy do Ciebie. Ja mogę tylko podziwiać postępy prac

Załamać się pewnie nie załamię, ale moim zdaniem ta polska Panzer IV-ka jest Twoim najciekawszym (bo absolutnie niespotykanym) projektem. Dlatego tak Cię o nią cisnę.

Wiadomo, ostateczna decyzja należy do Ciebie. Ja mogę tylko podziwiać postępy prac

PzIV będzie, zresztą odczuwam narastającą potrzebę wzięcia się za nią.

Póki co możesz zobaczyć nową paskudę TUTAJ

PzIV będzie, zresztą odczuwam narastającą potrzebę wzięcia się za nią.

"Moc jest silna w Tobie, ale strzeż się ciemnej strony"

Eh, mam słabość do ciemnej strony... Tam nie widać wszystkich wpadek

• 1 month later...

Jakąś chwilę temu skończyłem kurczaka, ale nie było czasu by go sfotografować. Wreszcie udało się znaleźć nieco czasu.

Posypało śniegiem, sople na drzewie zawisły, kurczaczek się pobrudził....

ЗА ВОДКУ! ukończony:

DSC_6465.jpg

DSC_6453.jpg

DSC_6455.jpg

DSC_6457.jpg

pozdrawiam