Jump to content

Prince of Wales 1:300

Recommended Posts

Nie ma za co w tym temacie masę materiałów można znaleźć na temat tego okrętu.

Udało mi się po przygodach ukończyć maszt rufowy. Przygoda była taka gdy masz był cały i wysychał by go zamontować na okręcie został przez, nieudowodnione, członka rodziny przeniesiony na podłogę i tam miał miejsce crash test (( Resztki udało się złożyć do kupy za pomocą kleju i szpachli i coś z tego udało się ulepić ))

Jeszcze zostało mi dokończyć resztki olinowania, chodzi o dwie liny na przedniej nadbudówce, nie wiem gdzie schodząc z masztu mocowane były na nadbudówce.

Oto efekt prac

w7ru.jpg

briq.jpg

--

• Replies 169
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Udało mi się po przygodach ukończyć maszt rufowy. Przygoda była taka gdy masz był cały i wysychał by go zamontować na okręcie został przez, nieudowodnione, członka rodziny przeniesiony na podłogę i tam miał miejsce crash test (( Resztki udało się złożyć do kupy za pomocą kleju i szpachli i coś z tego udało się ulepić ))

Znam ten ból...

Model bardzo ładny. Śledziłem sobie relacje - wielki szacunek za całe mnóstwo pracy własnej

• 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 8 months later...

Ostatnio prace nad modelem idą bardzo powoli, ale trzeba skończyć i zabrać się za nowy ))

Coś tam podłubałem, dwie motorówki admiralskie czy jak je tam )

Jedna będzie docelowo powieszona na żurawiu, jeszcze tylko nie wiem jak ją tam zahaczyć, ale szukam fotek.

Motoroacutewka_zps589ff7f2.jpg

A już myślałem, że nie doczekam się małych pomocy przy budowie mojego Księcia Walii w 1:350 ;) Wygląda za**biście! ;)

• 3 months later...
  • 2 months later...

Mały update ) Myślę, że kolejny to już będzie galeria końcowa )

Nie chce już wstawiać zdjęć na serwery darmowe, bo jak widać po jakimś czasie znikają, a konta zmieniają się na płatne.

Tak więc publikuje wszystko na swojej stronie i mam nadzieję że już tak zostanie.

Dziś tylko łodzie i jak dla mnie aż łodzie. Dlaczego tak bo po zobaczeniu łodzi Hiei-a w skali 1/300mam koszmary senne i niechęć oraz traumę )

Ale coś tam udało się zrobić z tymi największymi, teraz walczę z mniejszymi )

Nie jest to ideał, ale uważam że nie odstępują poziomem od reszty okrętu.

Oto adres do zdjęć :

http://hobby.webwavecms.com/Warsztat

Ps.Fotki z łodziami na samym dole.

• 3 months later...

4 lata pracy, jeszcze parę poprawek i będzie koniec, ale już jest pierwsza nagroda )

I Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych o Puchar Burmistrza Miasta Bielsk Podlaski

-Grand PRIX-najlepszy model w konkursie )

Dziękuję organizatorom imprezy za wkład i chęć organizowania zawodów i wystawy na podlasiu.

Liczę, że impreza będzie organizowana w kolejnych latach i zapisze się do kalendarza modelarskiego.

Trzeba poszukać kolejnych imprez.

uc?export=view&id=0B7DOmARMF_HGbTNyZG9QZGptbHc

A to dzieło mojej Córki ) Trochę podpowiedziałem jak co zrobić wiadomo większe doświadczenie, ale wykonanie w 90% jej nawet malowała sama aerografem )

Model kupiła sama w sklepie modelarskim w nagrodę, wiecie jakie było moje zdziwienie, ale jestem dumny z wykończenia.

uc?export=view&id=0B7DOmARMF_HGRko1S2cweWl1bE0

• 1 month later...
  • 3 months later...

Nie chcę cię martwić, ale pomimo tego iż twój okręt jest piękny to ja wolę jednak Tygrysa twojej córki. Jest bliższy mojemu zainteresowaniu. Ale kiedyś i tu wpadnę ze swoimi pływadłami. Na razie pozostaje mi podziwiać m.in. twoje cacka.