Skocz do zawartości

AN-2 TD SP-ANI doleciał


tees

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Oj długo trwało aż modelik został ukończony. Wiele niespodzianek po drodze się zdarzyło a zwłaszcza podczas malowania. Pierwsze miał być jako SP-ANV ale malowanko musiałem zmyć bo wyszło tragicznie. Potem miał być jako wojskowy 6861 ale malowanko mi się nie podobało ( czytaj po raz kolejny zchszaniłem) i znowu poszedł do mycia. Ochota na jego skończenie mi skutecznie wygasła i tak poszedł w zapomnienie. W czasie leżenia i czekania na lepszy czas co rusz to coś od niego odpadało i tak stał się modelem wrakiem. Żal było patrzeć.

Trzy tygodnie temu naszła mnie ochoty by sięgnąc po niego po raz kolejny. I tak oto go dokończyłem po dwóch latach oczekiwania.

Samo malowanie robiło się tym razem dośc dobrze ale są pewne odstępstwa od oryginału które wynikły w czasie poprawek malarskich. W modelu niestety brakuje oznaczeń aeroklubowych i naklejek okolicznościowych które mają być pod kabiną pilotów. Samej budowy nie opisuje gdyż na forum jest watek warsztatowy:

 

viewtopic.php?f=86&t=11042&hilit=tees

 

Co mi z tego wyszło pokazują fotki.

Wszelki komentarze mile widziane.

706274d6628b9324m.jpg 1d28dff9289f8420m.jpg 8826127b3afcee08m.jpg 9a2e4465f26f8349m.jpg 56cb526555d815fcm.jpg

1c26cc8e01bc6e2em.jpg 7bfdf44359b6104am.jpg d2644e4770c21dc0m.jpg d84cc9cefee156cam.jpg 5646dbf877c185afm.jpg

84eec35d97905be6m.jpg cdd15c0c0a070f7cm.jpg 38d91173dda3cbe4m.jpg

Pozdrawiam.

Darek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blaszki Parta dodają niesamowitego uroku modelom. Malowaniem się nie martw, widać, że aero prószy (znam ten ból), ale na zdjęciach z perspektywy wygląda dobrze. Wiadomo, że twórca widzi najwięcej niedoskonałości w swoim modelu, ale efekt końcowy na plus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem fajny ten Twój żółty Antek. Robi niezłe wrażenie i jest miły dla oka.

 

Jedyne co mi nie pasuje, to ziarno na lakierze, któremu przydałaby się porządna polerka.

 

Poza tym jest super

 

Pozdrawiam

Kornik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śliczny Antek...zwłaszcza sentyment bierze z racji tego że udało mi się nim wycieczkowo polecieć na którymś z festynów w Pruszczu Gdańskim...

 

Przyłączam się do sentymentalnych wspomnień, choć ja akurat zaliczyłem w nim kilkanaście startów i... żadnego lądowania. Hmm...

 

Śliczny Antek!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.