Jump to content

Recommended Posts

Witam, no Panowie qurw........ mnie wzieła, żeby znależć swój temat muszę przeglądać wszystkie swoje posty, nie ma w zakładce użytkownika ani tematów jak było wcześniej, a wyszukiwarka nie znajduje tematu mimo wpisanych danych, co jest ??

Ja też mam taki problem a po drugie jak wpisywałem np. mig-21 to pisało:

Nie wyświetlono żadnych wyników, ponieważ słowa mig-21 nie ma w żadnym poście

No dokładnie, q..... nie znajduje ani zdnego postu z F14, ani z VF-31 przeciez q..... nie będę przegladał prawie 1000 postów.

A ja wpisałem mi 24 i pisało"

Następujące słowa zostały zignorowane, ponieważ występują zbyt często: mi 24.

Musisz sprecyzować przynajmniej jedno słowo do wyszukania. Każde słowo musi zawierać od 3 do 14 znaków (z wyłączeniem „*”).

F-14 w malowaniu VF-31 jest jeden jedyny na tym forum a wali mi że nie znaleziono.

Nowa szukajka ma nowe opcje. Znaki + oraz - są znakami specjalnymi. + przed słowem oznacza, że dane słowo musi wystąpić, - oznacza, że nie może wystąpić.

Widzę teraz, że to stanowi duży problem. Będę musiał przeprogramować szukajkę...

Pozdrawiam

Witam. Kolego Kermit Ja umiem czytać, i co bym nie wpisał mi nie znajduje.

Np: + F-14 zwraca odpowiedź że nie znaleziono WTF ??

Tylko, że gdybyś Ty wpisał tomcat zamiast F-14, a ja hind zamiast mi 24, to znaleźlibyśmy to czego szukamy. Mimo to, z szukajką trzeba coś zrobić.

Hmm no widzisz, i tu sie nie zgodzę, wpisałem dokładnie jak Ty i brakuje moich postów oj brakuje

Jak forumowa wyszukiwarka zawodzi, polecam spróbować google. Wystarczy wpisać treść naszego zapytania i dopisać site:modelwork.pl

Google ma na pewno najlepsze algorytmy szukające.

Stara wyszukiwarka była 100 razy lepsza, nie na widzę tych wyszukiwarek phpbb.

Witam. Kolego Kermit Ja umiem czytać, i co bym nie wpisał mi nie znajduje.

Np: + F-14 zwraca odpowiedź że nie znaleziono WTF ??

Chyba jednak nie umiesz czytać. + oznacza, że musi wystąpić, - że nie może. A więc:

Zapytanie: + F-14

czyli:

+F zatem F musi wystąpić;

-14 co oznacza, że 14 nie może wystąpić.

W wyniku takiego potraktowania zapytania szukajka ma szukać postów z występującą literą F. Jest to zbyt mało dla szukajki (minimum 3 znaki), więc nie szuka niczego.

Pozdrawiam

Jak już na noże to powiem tak, ok masz rację a ja chyba jednak poszukam innego forum, po ilości wpisów widać jaką popularnością cieszy sie nowa odsłona, ja to powiem bezboleśnie ŻENADA!!!

ps. 99% postów Tomcata ma w nazwie F-14.

Popieram, tylko to było jedynym forum, które nie było na phpbb;(

Witam, fajną sprawą byłoby założenie listy modeli alfabetycznie w galeriach tak jak na nPWM-e. Ułatwiłoby to przeglądanie galerii i wyszukiwanie konkretnego modelu i autora. Wiem że to zajełoby troche czasu moderatorom ale poprawiłoby funkcjonalność forum. Pózniej tylko powiedzmy raz w miesiącu mała aktualizacja listy i wsio. Przy okazji tej roboty możnaby powywalać zakłódkowane galerie od wieków np. z powodu braku fotek lub wstawienia linków.

Chciałem znaleźć tematy z MiG-29, MiG-21, F-14 czy też DOL no i nic, tzn: "Wyszukiwarka nic nie znalazła." albo "Następujące słowa zostały zignorowane, ponieważ występują zbyt często: +F 14 . Musisz sprecyzować przynajmniej jedno słowo do wyszukania. Każde słowo musi zawierać od 4 do 84 znaków (z wyłączeniem „*”)."

Czy coś się zmieniło w tym zakresie? Czy dalej wyszukiwarka nie wyszukuje PODSTAWOWYCH zwrotów używanych przez tutejszych użytkowników?

A była mowa o tym zaaplikowaniu jakiegoś modułu wyszukiwarki google, czy coś takiego, co z tym? Sprawa upadła? Nie da się z ta wyszukiwarka naprawdę nic zrobić, bo faktycznie na takim forum wyszukiwanie fraz typu Mig-21, F-105, czy Mi-8 jest bardzo pożądane.

W temacie dawno nie było ruchu, nie mniej jednak u mnie dalej "Wyszukiwarka nic nie znalazła" itp. Czy coś się ruszy w tej sprawie? (google w stosunku do modelworka niestety niewiele pomagają) Wyszukiwanie konkretnych modeli jest bardzo przydatne, ale u nas niestety dość kłopotliwe.

Pozdrawiam,

JK

Jeżeli z wyszukiwarką nie da się nic zrobić, to czemu by nie wprowadzić KATALOG GALERII LOTNICZYCH/POJAZDÓW WOJSKOWYCH itd. ,czyli rozwiązanie z innego forum modelarskiego ?

Jeżeli z wyszukiwarką nie da się nic zrobić, to czemu by nie wprowadzić KATALOG GALERII LOTNICZYCH/POJAZDÓW WOJSKOWYCH itd. ,czyli rozwiązanie z innego forum modelarskiego ?

A kto to będzie utrzymywał? Było dwóch chętnych do tego, ale byli mocni tylko w gębie.

Niestety na razie nie mam czasu posiedzieć nad wyszukiwarką.

To już dobry rok czasu tak jak napisałem kiedyś wcześniej, po kiego diabła było zmieniac silnik graficzny, źle było, zachciało sie bo inni pozmieniali, ale inni maja czas

Zmiana nie polega jedynie na silniku graficznym. Nowa wersja silnika forum to przede wszystkim poprawki w bezpieczeństwie, między innymi waszych danych. Stary silnik forum nie jest wspierany i nikt w nim nie łata dziur.

zachciało sie bo inni pozmieniali

Takie komentarze proszę pohamować. Osoba odpowiedzialna za tą zmianę nie robiła tego dla siebie przez fanaberię, tylko dla Was.