Jump to content
Majek

Koszulki Modelwork

Ktory wzor koszulki jest wg. Ciebie najodpowiedniejszy  

31 members have voted

1. 1. Ktory wzor koszulki jest wg. Ciebie najodpowiedniejszy

• Z przodu duze logo i nick, na plecach kontur
      8
    • Z przodu male logo i nick, na plecach kontur
      21
    • Z przodu duze logo i nick, plecy gladkie
      1
    • Cos innego, ale w ramach pokazanej koncepcji... (opisz swoj pomysl)
      1

Recommended Posts

Tylko że właśnie to co jest na plecach przyciąga największą uwage. Jeśli byśmy mieli mieć małe logo z przodu i plecy czyste to lepiej już sobie plakietke przyczepić bo wyjdzie na to samo.

Pozdrawiam

tyle, że chyba nie wszyscy chcą kupić koszulkę jedynie po to by jeździć w niej na zawody, konkursy itp.

osobiście wolę koszulkę "z klasą" czyli malutkie logo z przodu i czyste plecy niż krzykliwy chodzący bliboard, nie zapominajmy bowiem, że w pewien sposób wyróżnikiem będzie również kolor koszulki

Jędrek

Jędrek - no tak, jest sporo racji w tym co piszesz jednak w świecie koszulek (nie trzeba być specjalistą by to zauważyć) istnieje pewna zasada. Koszulki, tak jak piszesz "z klasą" mają mieć poprostu jakiś kolor a to małe logo jest z reguly właśnie producenta. Koszulki reklamowe (a po części taką też bedą te nasze) prawie zawsze mają logo bądź też adres internetowy na plecach. Zauważ też że kolorystyka logo naszego forum oraz koszulki mocno do siebie pasuje przez co nie mamy np. krzykliwego żółtego napisu na czarnym tle zwłaszcza że zastosowane będą tylko kontury. Małe logo z przodu dla pierwszego lepszego przechodnia będzie całkowicie nie zauważalne i jedyne co może sobie pomyśleć to to że lubisz kolor beżowy

Wyraźne lecz stonowane podkreślenie znaczenia tego ubioru wydaje mi się jak najbardziej na miejscu, a tego bez napisu na plecach nie osiągniemy. Z kolei większe logo z przodu brzydko i niestety tandetnie wygląda co już można uznać za przegięcie.

To oczywiście tylko moje zdanie bo przecież są gusta i guściki

Pozdrawiam

................................................................................................................................... Małe logo z przodu dla pierwszego lepszego przechodnia będzie całkowicie nie zauważalne i jedyne co może sobie pomyśleć to to że lubisz kolor beżowy

Wyraźne lecz stonowane podkreślenie znaczenia tego ubioru wydaje mi się jak najbardziej na miejscu, a tego bez napisu na plecach nie osiągniemy. Z kolei większe logo z przodu brzydko i niestety tandetnie wygląda co już można uznać za przegięcie.

To oczywiście tylko moje zdanie bo przecież są gusta i guściki

Pozdrawiam

Fajnie, ze po roku istnienia forum, tak wielu hobbystów zaczyna się z nami utożsamiać... Pomysł na podkoszulki wyraźnie oznaczone naszym znakiem to tylko na tym etapie jakaś tam cześć tego, co chcielibyśmy dla nas wszystkich zrobić...

Mam jednak komentarz do twojej wypowiedzi... Nie widzę związku znaku forum na jakimkolwiek nośniku z pierwszym lepszym przechodniem, bo jesteśmy ukierunkowani na ludzi z określonymi zainteresowaniami i jak na razie docierają do nas (odnajdują NAS i NASZE forum...) za pomocą sieci... To się raczej nie zmieni...

Podkoszulek ze znakiem MODELWORK, jest dla większości ludzi na CHODNIKU anonimowy i taki pozostanie...

Reklama zajmująca się tym wąskim przedziałem, jaki m są podkoszulki określa jasno sposób wyrazu, jaki mają odnieść napisy...

Z Przodu podkoszulki jest to reklama...

Z tyłu podkoszulki jest to OZNAKOWANIE poprzez określenie przynależności do określonej firmy, grupy, zespołu, itp...itd...

Nie wiem czy znajdzie się wielu ludzi chcących nosić na plecach napis niczym mechanik serwisowy, lub organizator zlotu... (To oczywiście uproszczenie... Bo zastosowań napisu na plecach może być wiele...)

Ludzi poznaje się twarzą w twarz, i wtedy są identyfikowani poprzez pryzmat znaku MODELWORK (w wielkości dowolnej...) a nie po napisie na plecach... Tak delikatnie mówiąc...

E!!!!! Ty!!!!!! Z napisem MODELWORK na plecach...Pokaż swoja twarz... I gość ma u mnie przerąbane...

Ale w zasadzie masz rację...Są gusta i guściki... Jest także coś takiego jak powściągliwość w używaniu słów i wypowiedzi...

Z tyłu podkoszulki jest to OZNAKOWANIE poprzez określenie przynależności do określonej firmy, grupy, zespołu, itp...itd...
A no wlasnie... Dobrze prawisz. W naszym przypadku byloby to okreslenie przynaleznosci do spolecznosci forum...

hejka

ja oddaje głos na: z przodu male logo i nick, na plecach kontur

Coś ucichło w sprawie z koszulkami. Czyżby w końcu ktoś podjął jakąś decyzję? Jak w ogóle wyglądają postępy?

Pozdrawiam

Erm...

Tia... Troche zawalilem sprawe...

Mam naszykowany plik do probnego wydrukowania, mam kupiona koszulke, zeby na niej ta probne drukowanie wykonac, ale nie mam czasu, zeby podbic do punktu i zalatwic ta sprawe... Mialem nadzieje to w tym tygodniu zrobic, ale jakos tak kurcze, ciagle nie moge sie zebrac. Ale pamietam o tym i mam na uwadze.

Jeżeli wogóle to ja bym wybrał z przodu mały emblemat a z tyłu kontur

Hej jest tam kto? Jak idą sprawy z tymi T-shirtami? I mam pytano:

w jakiej cenie taką koszulkę można by kupić?

Lucas HS słuchaj..Przejżyj sobie cały ten temat tam gdzieś na początku pisze wszystko... Wiem bo sam czytałem..

Pozdrawiam Artur Radkiewicz

Racja, przepraszam. Majek, jak Ci idzie z kozulkami, bo nie orientuję się na jakim etapie się sprawa zatrzymała?

Majek, jak Ci idzie z kozulkami, bo nie orientuję się na jakim etapie się sprawa zatrzymała?

Z tego, co wiem, to zatrzymała się na fazie znalezienia i odwiedzenia punktu poligraficznego...

Pozdrawiam

zatrzymała się na fazie znalezienia i odwiedzenia punktu poligraficznego...

No to juz bylo bardzo dawno temu Kolega Grzegorz na dniach napisze Wam cos wiecej o interesujacym nas wszystkich temacie.

W kazdym razie projekt graficzny czeka. Z ankiety wynika, ze wiekszosc z Was jest za tym, aby na klacie bylo male logo, natomiast na plecach duzy obrys tegoz logo. Wydaje mi sie, ze w tym momencie nie ma sensu bawic sie w nicki, awatary i inne takie...

A ja z góry przeprasam, że chcę zmienić Twoją koncepcję, ale myślę, że nick był by jak najbardziej wskazany.

Wy tu gadu, gadu a ja promuje…

b0faafe59f63010cm.jpg b26c0beb1d2e8eafm.jpg 9078ae1a404d7e32m.jpg

To jest na razie wariant testowy…

Efekt końcowy będzie wykonany na czarnej bawełnie dobrej marki, z małym logo na klatce piersiowej, i dużym napisem www . modelwork . pl w kolorze białym na plecach.

W edit... w piatek będzie przedstawiony publicznie na łamach naszego forum.

Edited by Guest

Witam!

Mam pytanko co do tych koszulek. Jeżeli nadal jest to aktualne to ja się zgłaszam po jedną XXL. Proszę o odpowiedź

Pozdrawiam, Patryk

czy te koszulki są aktualne?? jak tak to zamawiam jedna XL

dajcie odpowiedź na gg albo na maila

pozdrawiam

Pomimo dość znacznego opóźnienia w informowaniu członków forum o przebiegu wyboru podkoszulki z naszym logo, jestem winien wszystkim słowo Przepraszam.

Od dawna, bowiem sprawa ta u nas została załatwiona i ustalenia zostały powzięte. Jednak z powodu moich osobistych kłopotów rodzinnych i niemożności przez długi czas uczestnictwa w życiu forum, cała sprawa została z mojej winy opóźniona.

Za ten długi czas i za brak należytej informacji szczerze przepraszam i informuje ze jest już wybrany wzór na podkoszulkę MODELWORK…

Oto on…

add33815109d1560m.jpg 67f4dd4b71a87c4dm.jpg

Czarna, dobrej jakości bawełna, opalizujące metalicznie małe logo na piersi (będące powtórzeniem naszego znaku forum ze strony głównej), a na plecach biały adres internetowy naszego forum.

Podkoszulkę dość spartańsko poddałem „testowaniu” na zmęczenie, jakości „usługi” wykonanej przez firmę zajmującą się tego typu materiałami reklamowymi. Kilka razy również w różnych temperaturach ją prałem itp… itd…

Nie pozostawiło to na materiałach użytych do wykonania napisów najmniejszego śladu.