Skocz do zawartości

* Przyczepa do złomu


Wojtek Tul

Rekomendowane odpowiedzi

A o to i moja Przyczepa jest już skończona i pokazuje ją na forum, będzie to przyczepa pod złom tak jak już wspominałem.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtek założyłeś dwa tematy o przyczepie i nie dałeś ani jednej fotki, czy to jest ta sama przyczepa, której nie widać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/215c07fb092d9b12.html A o to i ta przyczepa wspominana.

 

Edit...215c07fb092d9b12m.jpg

Przeczytaj to Wojtek!!! http://www.fotosik.pl/nauka.php

Admin...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54c9e4070991c00em.jpg A o to i druga fotka modelu przyczepy.

Edit...

Przeczytaj to Wojtek!!! http://www.fotosik.pl/nauka.php

Admin...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

Już czytałem, Admin dzięki za informacje.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edit: ponieważ link był zbyt długi, a Wojtek nie raczył nic z nim zrobić aby strona nie rozjeżdżała się, wiec został usunięty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dłuższego adresu się nie dało

 

EDIT:

 

11rg7.jpg

13zu4.jpg

12bb8.jpg

14ls0.jpg

 

Wojtek, to ja elefantes wstawiłem te fotki, chyba jest lepiej jak od razu się otwierają, a nie przez linki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogłeś zrobić górny płat w ramie - materiał miałeś widzę bo zrobiłeś boczne osłony.Apropo osłon -ja bym je pomalował na srebrno a nie na chrom. Generalnie to zwykła rama od przyczepy z Italeri no ale może coś z niej wyczarujesz jeszcze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie Kuba będe jeszcze dorabiać wannę na złom więc mam nadzieję że się uda.

 

PS

Pafciu przecież pisze, że przyczepa jest dopiero wykonana w 70% czytaj uważnie moje posty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A o to i moja Przyczepa jest już skończona i pokazuje ją na forum

Wojtek czytam uważnie twoje posty i w pierwszym z nich jest napisane że przyczepa jest już skonczona To ja już nie wiem o co chodzi

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ta przyczepe mozna dostac jeszcze w italeri czy juz moze nie ?? no a cp dp tematu to Wojtek swietnie wykonana ta przyczepa tylko oslony moze pomaluj na srebno lepiej bedzie wyglacac ,a jeszcze jedno beda jakies slady uzytkowania tej przyczepy jak ona ma byc do zlomu ? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się podoba. Fajnie, że zrobiłeś instalację i w ogóle pomysł jest ciekawy. Jedyne co mógłbym wytknąć to nie za dobrze oszlifowane osłony międzyosiowe. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pafko W 70% jeszcze 30% i będzie cacy OKejjjj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za komentarz Elefantes i za poukładanie zdjąć jak należy jeszcze się uczę ??

P.s Skyline przyczepy już raczej nie kupisz teraz to wszystko naczepy, ale jak dobrze poszukasz to może jeszcze od kogoś zakupisz, ja swoją przyczepę kupiłem od kolegi z forum. Jego nick to Tiromaniak, za całkiem dobrą cenę.

Pozdrawiam Cię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.s Skyline przyczepy już raczej nie kupisz teraz to wszystko naczepy, ale jak dobrze poszukasz to może jeszcze od kogoś zakupisz, ja swoją przyczepę kupiłem od kolegi z forum nip. jego to Tiromaniak za całkiem dobrą cenę pozdrawiam Cię.

Widzialem jedna w katalogu italeri ale ona byla burtowa i firanka zaprezentowana staro i chyba wysoko rame miala podniesiona i chyba jeszcze na resorach ,a twoja przyczepa jak sie nie myle to jest od Renault Magnum z italeri bo kolega Tornado ma chyba podobna. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Nie martwcie się przyczepą, jest wykonana w 70% będą dorabiane belki, 4szt. z patyczków plastikowych do liczenia i na to przyjdzie ,wanna do złomu. Ale to gdzieś około pod koniec tygodnia, narazie ciągnik bo jest ważniejszy, będą fotki nie martwcie się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A oto i obiecane przęsła, (czerwone 4szt.) taj jak mówiłem ,pod koniec tygodnia wstawie fotki. Przyczepa jest, już prawie skończona, teraz tylko wanny 2szt. do ciągnika i naczepy a teraz foto:

dc53b28078a2dd8bm.jpg 7bdc6ef9280e4e56m.jpg a1b14c3d468a1b3fm.jpg

I to tylę co dzisiaj udało mi się zrobić.

 

P.s Wanny będę robił z tektury modelarskiej 1.5mm i laminował folią ,samoprzylepną na niebiesko z zewnątrz a w wewnątrz na srebny metaliczny złomu w środku nie będzie

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.