Jump to content

Recommended Posts

Model jest naprawde pięknie wykonany. Z kazdym kolejnym modelem foliowanie idzie Ci coraz lepiej. A efekt końcowy jest Szokujący. Jedynie co bym zmienił w całej Twojej dioramce, to samą podstawkę. Wygląda strasznie amatorsko w porównaniu do modelu. Troche cieniowania krawędzi płyt, jakieś spękania + mniejsze spoiny między płytami i uzykasz piękny podkład pod piękny model.

 

Mam nadzieje ze będe mógł sobie kiedyś go zobaczyć na jakiejś imprezie na żywca.

 

Pozdrawiam

Edited by Guest
Link to post
Share on other sites

Kozi z tego co pamiętam z relacji to ten model był cały okładany foliami Bare Metal. Poprawcie mnie jeśli się mylę. A model rewelacyjnie wyszedł. Super realistyczny Więcej takich modeli proszę

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Świetnie wykonany model F-100. Bardzo podoba mi się schludność wykonania i wykończenie. Coś pięknego. Aż prosi się o większą dioramkę z figurkami.

 

Congratulacje

Link to post
Share on other sites

Model będzie można zobaczyć podczas imprezy w Będzinie, a co do podstawki to w realu wygląda znacznie lepiej. Nie mogę się tutaj zgodzić iż należy ją lepiej wycieniować gdyż płyty lotniska na którym to wielokrotnie byłem mają jednakową barwę bez mocniejszego wycieniowania ich brzegów-połączeń. Co do wypełnienia przestrzeni między płytami różnie to wygląda raz są szersze innym razem węższe.

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...
  • 2 weeks later...

Model świetny. Natomiast chciałbym się spytać o to foliowanie. Nigdy czegos takiego nie stosowałem. Na czym to polega? Czy chodzi o to że kładzie się na powierzchnie modelu coś jakby "nalepkę"? (nie wiem jak to określić) Taki okład z farby srebnej(lub innej) i dzięki czemu nie trzeba malować? Wytłumaczcie mi proszę.

Link to post
Share on other sites
coś jakby "nalepkę"? (nie wiem jak to określić) Taki okład z farby srebnej(lub innej) i dzięki czemu nie trzeba malować?

 

Tak jest. Tylko to jest folia (taka jak w kuchni lub podobna). Ale wbrew pozorom nie jest to takie proste. Wymaga duzej precyzji i dbalosci o czystosc. W wykonaniu swietnych modelarzy daje niesamowite rezultaty.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.