Skocz do zawartości

Kalendarz Modelarski


WojtekzIna

Rekomendowane odpowiedzi

Z oficjalną stonką jest mały problem bo nie ma w naszym kółku nikogo biegłego w jej utworzeniu ale podać mogę tylko link do strony gminy, tam jest wszystko umieszczone. Minus bo trzeba poszukać. Na bieżąco jest wszystko na forum. Powinno wystarczyć. Przy tej okazji co polecanie na utworzenie stronki klubowej?

 

http://www.koszecin.pl/cms/index.php?option=com_content&view=article&id=65&Itemid=81

 

Ale można zrobić tak:

 

modelarstwoplakat.jpg

 

REGULAMIN KARTA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Wydaje mi się, że nie było w tym temacie wzmianki o konkursie modelarskim w Żywcu tak więc zamieszczam link i info - zerknąłem również na IPMS Świdnica tam również w kalendarzu nie ma tej imprezy. Tak więc z oficjalnej strony Klubu "Śrubka" wynika iż:

 

XXIV Konkurs Modeli Kartonowych i Plastikowych "śrubka 2013" odbędzie się w dniach 12-13-14 kwietnia 2013 roku

 

Oficjalna strona konkursu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że nie było w tym temacie wzmianki o konkursie modelarskim w Żywcu tak więc zamieszczam link i info - zerknąłem również na IPMS Świdnica tam również w kalendarzu nie ma tej imprezy.

Oficjalna strona konkursu

 

No cóż, dorzucam do kalendarza żeby nie było, że nie było.

Ale może organizatorzy zadbaliby, aby informacje te trafiały bezpośrednio do tych raptem dwóch, na dwóch końcach polski kalendarzy (Wojtkowego na ISMR’ze i mojego na Świdnicy), po to wszak są tworzone, aby każdy zainteresowany szybko znalazł informację gdzie na „łykend” z modelem można się pofatygować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, dorzucam do kalendarza żeby nie było, że nie było.

Ale może organizatorzy zadbaliby, aby informacje te trafiały bezpośrednio do tych raptem dwóch, na dwóch końcach polski kalendarzy (Wojtkowego na ISMR’ze i mojego na Świdnicy), po to wszak są tworzone, aby każdy zainteresowany szybko znalazł informację gdzie na „łykend” z modelem można się pofatygować.

 

z całą pewnością masz rację Tomku - ja do organizatorów nie należę po prostu tam bywam i tyle, dlatego zamieściłem tą informację na forum z 'podpytaniem' dlaczego takiego sygnału o tej imprezie nigdzie nie ma - chyba lepiej jak więcej wiadomo niz mniej pozdrawiam i dziekuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Witajcie, oczywiście, że dodam. na jesień się przenieśliście, to dobrze bo chce u Was być. Oczywiście jak do Inowrocławia nie przyjedziecie to się będę mścił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmienił się termin, ekipa i miejsce. Od tego roku festiwal będzie się odbywał w Muzeum Techniki i Komunikacji. Bardzo nastrojowe i ciekawe miejsce. Oczywiście serdecznie zapraszamy do nas. A powodów do zemsty nie będzie, bo oczywście wybieramy się do Was.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Przepraszam że z takim opóźnieniem, ale miałem "kupę" do zrobienia.

 

Już umieściłem informację o zacnej, przyjaznej imprezie

 

logo.gif

4-6.10 Szczecin III Festiwal Modelarski "Paprykarz 2013"

 

Dodana została też informacja o Kruszwicy 2013 - 11-12 maja 2013 XV Jubileuszowy Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 2 months later...

Chciałbym poinformować, że odpalony został:

 

calendar-48x48.gif Kalendarz Modelarski 2014

 

Osoby zainteresowane umieszczeniem swoich imprez w kalendarzu, bardzo proszę o informację na biuro@ismr.pl

 

Osoby, które sobie tego nie życzą, a bez ich zgody taką informację tam znajdą proszone są o informację na biuro@ismr.pl

 

Osoby, które nie mają nic do powiedzenia, ale czują potrzebę pisania, proszone są o nie pisanie. ....I bez tego mam od ch...ry roboty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było info to umieściłem, ale innym organizatorom, proponuję jednak nie liczyć na moją przenikliwość, bo sam się zadziwiam jak ona się tępi

Cóż, zrobienie imprezy to nie tylko wyznaczenie terminu, postawienie stołów i wrzucenie po jednym poście na kilka for.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Zapraszam na Słowacji 8. konkurs modelarski 24.5. 2014

BULLDOG FEST 2014 Liptovský Hrádok

Więcej informacji z lat ubiegłych:

 

http://www.smallscalemodeler.blogspot.sk/p/bulldog-fest_18.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszaliński Pluton Modelarski zaprasza tradycyjnie pod koniec maja na III Bałtycki Festiwal Modelarski.

 

Termin: 24-25.05.2014

Miejsce: Gimnazjum nr 11, ul. Sportowa 2 Koszalin

 

Wojtku, jeśli można prosić to proszę też o wpisanie do Twojego kalendarza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.