Jump to content

Sdkfz 7 mit flak 3,7 HJ


PUSH-UPEK
 Share

Recommended Posts

Zapomniałem opisać model.To oczywiście stara tamiya 1/35. Wzbogaciłem ten model kołami modelkasteny ,gąski były ale wyszli dlatego dałem friule.Koła żywiczne armorscale,lufa rb model,figuranci warriors.Działko to całe pochodzi z modelu tamiiyowskiego na podwoziu pzIV.Całość modelu malowana akrylkami tamij oraz pigmenty niezawodne.No i wyszło jak wyszło zanim pojawiły się te same produkty dragona i trumpetera.Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Witam.Podłoże naniosłem na plastelinę na,którą położyłem gęsty wikol.Całoś to nic innego jak mieszanina tłuczki z kamieni coś tak jakby kwarcu czy wapienia tak aby dał się potłuc i rozdrobnić oraz niezawodny piaseczek kwarcowy z bezpieczników porcelanowych to wszystko posypane na wikol.Po wyschnięciu wymalowane pigmentami i olejai ,przetarte .Właściwie nic specjalnego i nadzwyczajnego.

Link to comment
Share on other sites

Na tym ostatnim to na pewno nie jest 1:1? Żartuje oczywiście, genialna robota. A to ostatnie zdjęcie to aż pod plecy kopie... Super robota!

 

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

A mnie powiedz jak malowałeś pociski. Maskowałeś jakoś? Żółta farba czasami słabo siada, więc wnioskuję,że malowanie areografem.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Witam. Przegapiłem ostatnie kilka pytań odnośnie modelu i już odpisuję na pytanie jakiego użyłem aerografu .To BADGER model 100gf z małym zbiorniczkiem ale też używam z tym większym zbiornikiem oba grawitacyjne z dyszą fine.Co do niby żółtych pocisków to nie żaden żółty tylko zielone złoto vallejo 795 oro verde.Nie bardzo kminie dlaczego wyszło bardziej żółte może to wina pózniejszego lakieru matowego jaki położyłem na końcu i przekłamania fotograficznego.Co do podstawki to przecierka na podłożu zrobiona olejami technika suchego pędzla.Dzięki za komenty i pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.