Jump to content

Recommended Posts

Wczoraj nie działało wysyłanie postów wyskakiwał error 505, znaczy się to samo co dziś przy prv. I może jest to jakoś połączone ale od wczoraj nie dostaję powiadomień o odpowiedziach na maila

Link to post
Share on other sites
  • Replies 581
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Wszedłem na forum i co widzę? Co to, ku-rwa,  jest? Mam sobie ustawić jakiś widok żeby choć trochę przypominało to wersję dotychczasową? Zmiany i ułatwienia rozumiem, ale to jest jakaś pierdolona

Jak dla mnie teraz to forum to tragedia. Część po polsku, część po angielsku. Wszystko nieczytelne. Nie mam słów 😞 Zwróćcie poprzednie forum 😞

Witam Nie widzę żadnych zdjęć, ani swoich ani innych. Używam Opery. Pozdrawiam

Posted Images

Też tak miałem po kliknięcu wyślij przeglądarka myślała pół godziny poczym wywaliło błąd 503 Mam też czasami tak że przy wysyłaniu postu przeglądarka myśli ponad minutę po czym wraca do edytora z wiadomością że pojawiła się co najmniej jedna nowa wiadomość i jest ona moja

Link to post
Share on other sites

Hehe tylko że napisałeś że wysyłanie postów działa normalnie a tak nie jest ;)

 

Aha i jak to jest z tymi powiadomieniami o odpowiedziach to jakiś problem u mnie czy na forum?

Link to post
Share on other sites

A teraz z zupełnie innej beczki... Przeglądam forum korzystając z "nowe posty" i od wczoraj te "nowe" posty mi się ładnie kumulują. Kliknąłem "oznacz działy jako przeczytane" to efekt jest taki, że owszem przeczytały się, ale nic poza tym. Znaczy się, jak kliknę "nowe posty" to u góry mam kilka nowych nieprzeczytanych, a reszta wisi nadal.

Więc, co jest doktorku?

Link to post
Share on other sites

Było już o tym kilka razy. Przypomnę. Nowe to nowe. Od ostatniej wizyty. A nieprzeczytane to nieprzeczytane. Przycisk "oznacz jako przeczytane" ma wpływ na nieprzeczytane i oznacza jako przeczytane. A nowe są dalej nowe, bo są od ostatniej wizyty i tego się nie zmieni. Takie masło maślane, ale nie wiem jak prościej to napisać ;) Nowe forum po prostu oferuje taką funkcjonalność.

 

Odpowiadając na pytanie. Kermit chyba coś ostatnio działa z kodem forum i czasem może coś przez chwilę nie działać. Jak się nie poprawi, to piszcie do niego.

Link to post
Share on other sites

Niby było (nawet pamiętam coś niecoś) tylko wtedy mnie to nie interesowało, bo wchodziłem na forum, pokazywało się "nowe posty 39, klikałem na to i rozkoszowałem się modelworkiem. Na następny wieczór wchodziłem na forum, pokazywało się "nowe posty 64", klikałem itd.

Teraz jest "nowe posty 36" - czytam. Włączam ponownie -"nowe posty 58", ale razem z poprzednimi. Włączam ponownie - "nowe posty 127" i wzrasta.

Teraz zatrzymało się na 141 i stoi niezależnie od tego ile postów się pojawiło.

 

Edit.

Już nie stoi. Rośnie dalej.

Link to post
Share on other sites
U mnie jak próbuje wysłąc wiadomość na PW to w nieskończoność się strona ładuje, a jak kończy mi się cierpliwość i przechodze na inną zakładke to okazuje się, że wysłałem 3-4 takie same wiadomości.

 

Wiem, że tak się dzieje i pisałem o tym kilka razy. Dlaczego nie czytacie ogłoszeń, czy choćby pierwszej strony tego wątku? Pisałem już jak "obejść" ten problem. Walczymy z tym, prosimy o cierpliwość.

 

Adam.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.