Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Widzisz u mnie na zdjęciu, obok "oznacz cała zawartość jako przeczytaną" jest przycisk "jawkers". I co wchodzę na forum to klikam w tą nazwę i otwierają mj się tematy od ostatniej wizyty.

Dziwne że u mnie działa, a u was nie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Potwierdzam, nie ma niestety nazwy nowego kanalu w prawym gornym rogu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
23 godziny temu, jawkers napisał:

A można się było inaczej zalogować?

podając nick i hasło

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Constructor napisał:

podając nick i hasło

Chyba nadal można, ja tak właśnie się loguję... 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
11 godzin temu, jawkers napisał:

Widzisz u mnie na zdjęciu, obok "oznacz cała zawartość jako przeczytaną" jest przycisk "jawkers". I co wchodzę na forum to klikam w tą nazwę i otwierają mj się tematy od ostatniej wizyty.

Dziwne że u mnie działa, a u was nie.

W miejscu, o którym piszesz jest przycisk 'nieprzeczytana zawartość'. Nazwa zgadza się z moim własnym kanałem aktywności, który, jak pisałem, utworzyłem dawno.  Ale to chyba przypadkowa zbieżność, bo ten przycisk nie trzyma ustawień 'własnego kanału'.  Tak czy srak użycie zarówno własnego kanału, jak i tego przycisku 'nieprzeczytana zawartość' na górze po prawej, rozwiązuje problem powtarzających się tematów. Niestety, funkcja 'od ostatniej wizyty' zupełnie nie działa i lista tematów wciąż idzie wstecz  do początku świata. Podobne optycznie silniki mają np. fora Britmodeller i ARC. Na Britmodeller na głównej stronie jest przycisk 'nowe wiadomości' pokazujący wątki z nowymi wpisami od ostatniej wizyty. Na ARC jest niemal identycznie jak tu i nie udało mi się skonfigurować tego tak, by automatycznie wyświetlać wątki od ostatniej wizyty. Ale ponieważ kliknięcie 'nowa zawartość' i kolejne kliknięcie 'od ostatniej wizyty' załatwia sprawę, to nie chciało mi się dla jednego kliknięcia zgłębiać działania forum, ani zawracać głowę administracji.  Z tym, że tam to 'last visit' jednak działa.

Czy można jakoś edytować te własne kanały aktywności? Usuwać, zmieniać nazwę? Nie znalazłem tego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co się dzieje ze zdjęciami. Wchodzą na dany temat przez chwile są widoczne i znikają.

• Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
15 godzin temu, Demonion napisał:

Co się dzieje ze zdjęciami. Wchodzą na dany temat przez chwile są widoczne i znikają.

A w niektórych wątkach w ogóle się nie pojawiają, a w innych są widoczne bez problemu.

Wtf ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dokładnie mam to samo.

W dwóch moich wątkach zdjęcia wyświetlają się prawidłowo, a w reszcie widzę tylko linki z nazwami zdjęć. Po kliknięciu w nie, zdjęcia otwierają się w nowej karcie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi