Jump to content
Moses

Problemy z forum

Recommended Posts

Takie pytanie odnośnie pisania postu. Od jakiegoś czasu zauważyłem taki glitch. Przy wybieraniu opcji wklej zdjęcie w polu edycji kasowane są wszystkie spacje i puste linie pomiędzy tym odnośnikiem I wcześniej napisanym tekstem bądź też poprzednim zdjęciem. Powoduje to że robi mi się tekstowy chaos przy pisaniu. Kiedyś tak nie było. Teraz po każdorazowym wybraniu opcji zdjęcia muszę się cofać do jej początku i dopiero wtedy wciskać enter aby zrobić przerwy między fotkami. Jest tak zarówno na telefonie jak i na kompie.

No i Photobucket się wypie...olił na plecy... 80% moich zdjęć wyparowało... Warsztaty i galerie puste - w miejscach zdjęć jakiś licznik z fotowiadra...

Chyba właśnie zakończyłem pokazywanie swoich wypocin na forach...

Mam to samo, każą mi wykupić roczny abonament za 399$ żeby linkować zdjęcia z PB w innych witrynach... i teraz pojawia się pytania, czy od 1 lipca limit transferu się wyzeruje, czy faktycznie ogromna część zdjęć z forum pójdzie się paść, bo photobucket postanowi za wszelką cenę zarobić więcej...

399 dolarów?

Amerykańskich?

Odwaliło tam komuś?

Edit: możliwość linkowania jest już na koncie za $99,99.

W takim wypadku widocznie jest kwestia tylko i wyłącznie zużytego transferu i od jutra powinno być znowu okej.

Nie sądzę.

W regulaminie z 28 czerwca jest napisane wyraźnie, że w przypadku darmowego konta nie ma opcji linkowania swoich zdjęć.

Test...

Powyższe pokazuje, że działa bez problemu... przynajmniej mi.....

Też tak sprawdziłem. Ale wcześniejsze zablokowane mam. Wszystko apjać od nowa aktualizować, linki do admina słać celem wklejenia w wątki? Galerie ok, ale z warsztatami to bez sensu?

Test...

Powyższe pokazuje, że działa bez problemu... przynajmniej mi.....

Też tak sprawdziłem. Ale wcześniejsze zablokowane mam. Wszystko apjać od nowa aktualizować, linki do admina słać celem wklejenia w wątki? Galerie ok, ale z warsztatami to bez sensu?

Ciekawe - u mnie wcześniejsze działają. Poniżej przykład

http://modelwork.pl/viewtopic.php?f=234&t=55212

Możliwe że zdjęcia wrzucone przed wprowadzeniem nowego regulaminu będą działać, a nowe już nie.

Dlatego zacznij używać Imgura.

Ja PB podziękowałem już kilka lat temu, Imgur zdaje się być na chwilę obecną idealnym serwisem, tak jak to kiedyś było z Picassą.

Nie ma gwarancji że tak będzie zawsze, ale na jakiś czas powinien być spokój.

Imgur jest darmowy i nie ma limitów.

Tak w ogóle żeby była jasność jak to jest z tymi kontami na PB:

Free account : Each individual Member gets one free account that provides 2 GB of free storage or space available for your original photo files, or videos under 10min. The free account does not allow any image linking or 3rd party image hosting. If a free account Member exceeds their Content Limit, their account will be immediately suspended and they will need to become a “Paying Member” (defined below) in order to continue accessing their account. You can upgrade to a Plus account at any time.

I ceny kont Plus:

o Plus 50 Plan: 52 GB of Storage for $59.99 / Year. The Plus 50 Plan does not allow any image linking or 3rd party image hosting.

o Plus 100 Plan: 102 GB of Storage for $99.99 / Year. The Plus 100 Plan allows for unlimited image linking but does not allow 3rd party image hosting.

o Plus 500 Plan: 500 GB of Storage and unlimited bandwidth for $399.99 / Year. The Plus 500 Plan allows for unlimited image linking and unlimited 3rd party image hosting.

No i żeby wstawiać zdjęcia na forum to trzeba zapłacić 399,99 dolców, bo tylko Plus 500 Plan zezwala na "3rd party image hosting"...

Macie jakieś sugestie gdzie się teraz przenieść?

Ja używam Google i też na razie nie narzekam.

A ja nie używam prawie nic google i jeszcze bardziej nie narzekam :P

PS. Właśnie jakiś czas temu były poważne problemy z oglądaniem zdjęć z ich "usługi" bo wiadomo, że jest "darmowa" i mogą z nią zrobić co chcą i kiedy chcą...

U mnie flickr się sprawdza już od ponad 2 lat, a w razie niemca to kosztuje "na wypasie" 49 USD, a nie 399 jak wiaderko sobie zażyczyło :(

Czy Flickr ma aplikacje z której sie uploaduje foty/filmy ???

Czy Flickr ma aplikacje z której sie uploaduje foty/filmy ???

Jeżeli Ci chodzi o bezpośrednie połączenie z poziomu programu to u mnie na makowinie i smarkfonie tak.