Jump to content
Moses

Problemy z forum

Recommended Posts

To co mi bardzo przeszkadza:

- forum działa bardzo wolno

- brak możliwości edytowania starszych postów, tylko ostatni w danym temacie

- nie ma wysłanych postów w PW

- brak opcji "Nieprzeczytana zawartość" przy przeglądaniu forum na telefonie lub tablecie

- brak opcji podglądu posta przed wysłaniem

- czasami przycisk "Wyślij posta" po prostu nie działa i nie da się wysłać posta.

Generalnie korzystanie z tego forum teraz to jakiś koszmar.

Edited by Solo

Jak dla mnie teraz to forum to tragedia. Część po polsku, część po angielsku. Wszystko nieczytelne. Nie mam słów 😞 Zwróćcie poprzednie forum 😞

• Like 2

19 minut temu, Solo napisał:

To co mi bardzo przeszkadza:

....

- brak opcji "Nieprzeczytana zawartość" przy przeglądaniu forum na telefonie lub tablecie-

U mnie na tablecie wszystko działa...

Nie wiem, czy to już koniec zmian, ale na wszelki wypadek mam prośbę o niewyłączanie forum w dniu dzisiejszym (w niedzielę). Chodzi o to, ze uczestnicy konkursu F1 będą wstawiać swoje typowania i jeśli ktoś zostanie zaskoczony niedostępnością forum, to wyniki będą wypaczone. Dwa tygodnie temu miało to miejsce i nie chcielibyśmy tego powtarzać.

Sorry, jestem na nie. Całość mało czytelna, wcinający się język brytów a dodatkowa opcja "oznacz jako przeczytane" kasuje zaznaczenie nowych odpowiedzi nie tylko w przeglądanym aktualnie wątku a na całym forum.

3 godziny temu, Bartas89 napisał:

😞 Zwróćcie poprzednie forum 😞

Również bym prosił jeśli można...

Przyłączam się do poprzedników. To tragedia, nieczytelne, dziwne układy ZWRÓĆCIE POPRZEDNIE FORUM

W jaki sposób można "skoczyć" do ostatniej nieprzeczytanej wiadomości w temacie np. z poziomu nieprzeczytanych postów? Na razie da się z widoku kompaktowego przeskoczyć do ostatniej wiadomości co jest zupełnie bez sensu. Da się cokolwiek z tym zrobić?

[edit]

Ok już znalazłem - te kropki są bardzo intuicyjne...

Edited by luckyLUKE

Wszystkie fotki pojawiaja sie w momencie klikniecia na temat warsztatu i natychmiast znikają. Tu nie chodzi o taki czy inny silnik na jaki działa forum, a o to by było ono przyjazne uzytkownikom. Ta wersja powoduje, że ten warunek nie jest zapewniony i to nie dlatego, że jest to nowość. Nowość powinna pomóć a nie szkodzić Obawiam się że część forumowiczów odejdzie z tego właśnie względu. Wróćcie do starej wersji

6 hours ago, Baas ArK said:

... opcja "oznacz jako przeczytane" kasuje zaznaczenie nowych odpowiedzi nie tylko w przeglądanym aktualnie wątku a na całym forum.

Masz dwie oocje:

- Mark forum read - odznacza wątki tylko w wybrać katalogu, ten który przeglądasz, 

- Mark site read - odznacza wszystkie wątki na całym forum. 

Podoba mi się że na dole jest link do następnego nieprzeczytanego wątku w danym katalogu - znacząco przyspiesza to przeglądanie forum. 

Osobiście używam Britmodeller, więc jestem średnio obiektywny. Co do Angielskiego to nie przesadzajmy, chyba każdy da radę sobie przetłumaczyć te parę wyrazów. A jak nie to kliknąć i zobaczyć co się stanie - saper myli się tylko raz. 

W kwestii Angielskiego rozwiązanie znajduje się na każdej stronie forum na samym dole poniżej znaczka Facebook'a

Co się dzieje ze zdjęciami? Nie ma ich a ni w tematach warsztatu, ani w galerii

Nie mogę zmienić ustawień , pole jest po prostu nieaktywne

Pomimo logowania się jako anonimowe, w wykazie osób będących na forum isnieje mój nick

Czesiek, o co ci chodzi za zdjęciami? Ja tam je widzę w warsztatach i galeriach. 

Po otworzeniu wątku, wszystkie posty posortowane są w kolejności "najstarszy na górze".

Nie mogę znaleźć opcji by to odwrócić.

Wczoraj nie były w niektórych tematach widoczne, dziś nie znalazłem temat, w którym by nie były. 

Dziś też działa forum zauważalnie szybciej. 

Bardzo mi się podoba automatyczne dodawanie zdjęć z Imgur czy powiadomienia. 

1 minutę temu, Marak napisał:

Po otworzeniu wątku, wszystkie posty posortowane są w kolejności "najstarszy na górze".

Nie mogę znaleźć opcji by to odwrócić.

To nie działa? 

Screenshot_2018-11-11-09-45-47-995_com.android.chrome.png

Fotki migna na chwile i ich nie widać.

Zgadza się w chrome nie widać, ale w FF są. Natomiast jest jeszcze jeden problem, a mianowicie forum nie działa w ogóle na Tapatalku