Jump to content

Recommended Posts

• Administrators
14 godzin temu, luckyLUKE napisał:

Czy dałoby radę dorobić przycisk "oznacz wszystkie działy jako przeczytane" dla danego subforum? Chodzi mi o to, że wchodząc w subforum np. "Pojazdy wojskowe" można będzie odhaczyć wszystkie jego tematy jako przeczytane. Obecnie można to zrobić dopiero na kolejnym poziomie np. Pojazdy wojskowe -> [M]Warsztat.

Aby oznaczyć dział jako przeczytany (bez wchodzenia do środka) należy kliknąć ikonę po lewej od nazwy działu.

• Thanks 1
  • Replies 581
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Wszedłem na forum i co widzę? Co to, ku-rwa,  jest? Mam sobie ustawić jakiś widok żeby choć trochę przypominało to wersję dotychczasową? Zmiany i ułatwienia rozumiem, ale to jest jakaś pierdolona

Jak dla mnie teraz to forum to tragedia. Część po polsku, część po angielsku. Wszystko nieczytelne. Nie mam słów 😞 Zwróćcie poprzednie forum 😞

Witam Nie widzę żadnych zdjęć, ani swoich ani innych. Używam Opery. Pozdrawiam

Posted Images

13 godzin temu, greatgonzo napisał:

OK, dzięki - działa. Wcześniej ustawiłem sobie to tak: Zakładka "Aktywność" -> "Twoje kanały aktywności" -> 'własne kanały' > 'nieprzeczytana zawartość'... z ustawieniem czasu 'ostatnia wizyta' i w tym trybie wciąż pojawia się treść z okresem czasu 365 dni. Ale jak ta 'nowa zawartość' działa to mnie jest wszystko jedno.

Albo jestem ślepy, albo ekran mi czegoś nie wyświetla. Gdzie są "Twoje kanały aktywności" -> 'własne kanały' > 'nieprzeczytana zawartość?

Po kliknięciu "Aktywności" pokazuje mi się tylko " Cała aktywność" i nic więcej.

W dniu 12.11.2018 o 15:45, Artek82 napisał:

Jeśli miałem zapisaną roboczą wersję galerii, której jeszcze nie opublikowałem to przy obecnej wersji forum zostało to utracone czy gdzieś jest ukryte?

Ponawiam pytanie

18 godzin temu, greatgonzo napisał:

OK, dzięki - działa. Wcześniej ustawiłem sobie to tak: Zakładka "Aktywność" -> "Twoje kanały aktywności" -> 'własne kanały' > 'nieprzeczytana zawartość'... z ustawieniem czasu 'ostatnia wizyta' i w tym trybie wciąż pojawia się treść z okresem czasu 365 dni. Ale jak ta 'nowa zawartość' działa to mnie jest wszystko jedno.

I już nie działa. Posty w  tej ścieżce znów ciągną się  wstecz w nieskończoność. Ponadto te same wątki pojawiają się na liście po kilka razy. Chyba odzwierciedlając każdą aktywność w  wątku.

U mnie ta opcja nie działa na telefonie, mimo usilnych prób jej zapisania. 

Fajnie, że nam się forumek odświeżył, ale mimo kilku dni nie mogę się przyzwyczaić. Chyba jestem też zgredem, bo jak na razie nie widzę w tym za grosz intuicyjności. Ale liczę, że się nauczę z niego korzystać. :D

14 godzin temu, Administrator napisał:

Udało mi się wyciągnąć klucz do API ze starego forum - proszę sprawdzić czy działa :)

Nie działa, ale nie działa inaczej. Dostaję teraz błąd SSO 2, o którym na oficjalnym tapatalku piszą tak:

https://www.google.pl/amp/s/www.tapatalk.com/groups/tapatalksupport/viewtopic.php%3ft=36458&amp=1

• Administrators

@marcinpiot Sprawdź teraz

@Dziobak W widoku gdzie nazwa użytkownika, avatar itp. pokazywane są u góry postu sygnatury są ukryte. Dodatkowo sygnatury widoczne są jedynie dla zalogowanych użytkowników żeby nie kusić spamerów.

@Taki Jeden Nie jest to takie proste - najpierw uporajmy się więc z innymi rzeczami 😉

@greatgonzo Ale które przestało działać? To zdefiniowane (https://modelwork.pl/discover/33/) czy to ustawione przez Ciebie?

Dodatkowo myślę żeby powrzucać do góry przyciski podobne do tych, jakie były na starym forum:

Bez odpowiedzi - nie za bardzo się da na nowym silniku
Aktywne - co to by miało pokazywać?
Nowe - nieprzeczytane posty od czasu ostatniej wizyty na forum
Nieprzeczytane - j.w. bez ograniczenia czasowego
Moje posty - wiadomo

Coś dodać, coś jest niepotrzebne?

2 godziny temu, Administrator napisał:

To moje ustawione nigdy ni zaczęło działać. A to zdefiniowane przestało. Dodatkowo wciąż pojawiają się wielokrotnie te same wątki, odzwierciedlając, jak sądzę, każdy kolejny wpis. Czyli np. temat 'problemy z forum' pojawia się na liście powiedzmy pięć razy w różnych miejscach na skali czasu.

Powyższa tabelka to efekt użycia funkcji cytuj. Chciałem usunąć z cytatu wszystko poza samym tekstem do mnie. Okazało się, że tego co zostało nie da się usunąć.

• Administrators

@greatgonzo  A może coś zmieniałeś w tych górnych filtrach? Załączam jak jest u mnie. Jeżeli chodzi o usuwanie nicków z cytatu to trzeba kliknąć dwa razy. A jak chcesz cytować tylko fragment to zaznacz go, poczekaj sekundę i kliknij "Cytuj ten fragment" w dymku który wyskoczy :) Albo po prostu odwołaj się do użytkownika - wpisujesz @ i za tym od razu wpisujesz nick - użytkownik dostanie powiadomienie.

33.jpg

@Adamerio Na tą chwilę należy wyłączyć bloker reklam dla tej domeny i powinno pomóc. Pracujemy nad rozwiązaniem tej kwestii.

• Like 1
21 minut temu, Administrator napisał:

A może coś zmieniałeś w tych górnych filtrach?

Nic nie grzebałem. Filtry są takie same. Tylko w tej swojej wersji wstawiłem 'ostatnia wizyta', ale jak mówiłem, nic to nie dało.

Dymek do selekcyjnego cytowania bardzo fajny.

Administrator napisał 

aktywne- co to by miało pokazywać?

...

Coś dodać, coś jest niepotrzebne?

Potrzebny jest przycisk dla zalogowanych Aktywne , zawierający tylko tematy w których był ruch , bez postów . Tak samo jak było . Także jeśli można drugie Aktywne w których sam coś pisałem . Te dwie rzeczy są podstawą do szybkiej nawigacji po forum .

Pozdrawiam Hello

PS dołączam się do dwóch ostatnich postów GreatGonza , u mnie jest tak samo . Stąd ta dziwna forma cytatu Admina . Nic sam nie zmieniałem w ustawieniach , ... chyba.

Edited by Hello
9 godzin temu, Administrator napisał:

@marcinpiot Sprawdź teraz

Więc progres następuje. Mogę już obserwować forum, wczytują się posty i zdjęcia. Natomiast przy próbie odpowiedzi i/lub dodania nowego wątku dostaję info:

BŁĄD SYSTEMOWY

Nie masz uprawnień do odpowiedzi.

Robiłem restarty i wylogowania.

56 minut temu, marcinpiot napisał:

Więc progres następuje. Mogę już obserwować forum, wczytują się posty i zdjęcia. Natomiast przy próbie odpowiedzi i/lub dodania nowego wątku dostaję info:

BŁĄD SYSTEMOWY

Nie masz uprawnień do odpowiedzi.

Robiłem restarty i wylogowania.

I jeszcze:

https://www.tapatalk.com/groups/tapatalksupport/do-not-have-permissions-issues-t34529.html

Podczas gdy chce wrzucić zdjęcie wyświetla się "Można dodać tylko 4,88mb". Oczywiście wrzucane przeze mnie zdjęcia mają dużo mniej. Ktoś wie jak to rozwiązać?