Jump to content
Moses

Problemy z forum

Recommended Posts

Po otwarciu wątku zdjęcia widoczne są dosłownie na ułamek sekundy po czym znikają - jak to rozwiązać?

2 godziny temu, Administrator napisał:

To moje ustawione nigdy ni zaczęło działać. A to zdefiniowane przestało. Dodatkowo wciąż pojawiają się wielokrotnie te same wątki, odzwierciedlając, jak sądzę, każdy kolejny wpis. Czyli np. temat 'problemy z forum' pojawia się na liście powiedzmy pięć razy w różnych miejscach na skali czasu.

Powyższa tabelka to efekt użycia funkcji cytuj. Chciałem usunąć z cytatu wszystko poza samym tekstem do mnie. Okazało się, że tego co zostało nie da się usunąć.

@greatgonzo  A może coś zmieniałeś w tych górnych filtrach? Załączam jak jest u mnie. Jeżeli chodzi o usuwanie nicków z cytatu to trzeba kliknąć dwa razy. A jak chcesz cytować tylko fragment to zaznacz go, poczekaj sekundę i kliknij "Cytuj ten fragment" w dymku który wyskoczy :) Albo po prostu odwołaj się do użytkownika - wpisujesz @ i za tym od razu wpisujesz nick - użytkownik dostanie powiadomienie.

33.jpg

@Adamerio Na tą chwilę należy wyłączyć bloker reklam dla tej domeny i powinno pomóc. Pracujemy nad rozwiązaniem tej kwestii.

• Like 1

21 minut temu, Administrator napisał:

A może coś zmieniałeś w tych górnych filtrach?

Nic nie grzebałem. Filtry są takie same. Tylko w tej swojej wersji wstawiłem 'ostatnia wizyta', ale jak mówiłem, nic to nie dało.

Dymek do selekcyjnego cytowania bardzo fajny.

Administrator napisał 

aktywne- co to by miało pokazywać?

...

Coś dodać, coś jest niepotrzebne?

Potrzebny jest przycisk dla zalogowanych Aktywne , zawierający tylko tematy w których był ruch , bez postów . Tak samo jak było . Także jeśli można drugie Aktywne w których sam coś pisałem . Te dwie rzeczy są podstawą do szybkiej nawigacji po forum .

Pozdrawiam Hello

PS dołączam się do dwóch ostatnich postów GreatGonza , u mnie jest tak samo . Stąd ta dziwna forma cytatu Admina . Nic sam nie zmieniałem w ustawieniach , ... chyba.

Edited by Hello

9 godzin temu, Administrator napisał:

@marcinpiot Sprawdź teraz

Więc progres następuje. Mogę już obserwować forum, wczytują się posty i zdjęcia. Natomiast przy próbie odpowiedzi i/lub dodania nowego wątku dostaję info:

BŁĄD SYSTEMOWY

Nie masz uprawnień do odpowiedzi.

Robiłem restarty i wylogowania.

8 godzin temu, Adamerio napisał:

Po otwarciu wątku zdjęcia widoczne są dosłownie na ułamek sekundy po czym znikają - jak to rozwiązać?

U mnie jest to samo. Ktoś coś?

56 minut temu, marcinpiot napisał:

Więc progres następuje. Mogę już obserwować forum, wczytują się posty i zdjęcia. Natomiast przy próbie odpowiedzi i/lub dodania nowego wątku dostaję info:

BŁĄD SYSTEMOWY

I jeszcze:

https://www.tapatalk.com/groups/tapatalksupport/do-not-have-permissions-issues-t34529.html

24 minuty temu, halset napisał:

U mnie jest to samo. Ktoś coś?

Wyłącz blokery reklam w Operze.

Podczas gdy chce wrzucić zdjęcie wyświetla się "Można dodać tylko 4,88mb". Oczywiście wrzucane przeze mnie zdjęcia mają dużo mniej. Ktoś wie jak to rozwiązać?

BŁĄD SYSTEMOWY
Test Tapatalk

Wysłane z mojego 2014817 przy użyciu Tapatalka

Co może być powodem takiej sytuacji,  że oto nie mam dostępu do forum, wszystko wygląda tak, jakby padł serwer, co się zdarza, zaglądam więc co jakiś czas sprawdzając, czy już ok i gdy w końcu, po iluś godzinach, forum się ładuje, widzę, że w międzyczasie pojawiały się jakieś posty, jakby ten brak dostępu do serwera dotyczył tylko części użytkowników?... 

8 minut temu, Mariucha napisał:

Co może być powodem takiej sytuacji,  że oto nie mam dostępu do forum, wszystko wygląda tak, jakby padł serwer, co się zdarza, zaglądam więc co jakiś czas sprawdzając, czy już ok i gdy w końcu, po iluś godzinach, forum się ładuje, widzę, że w międzyczasie pojawiały się jakieś posty, jakby ten brak dostępu do serwera dotyczył tylko części użytkowników?... 

Mam chyba tak samo,  dzisiaj nie działało mi forum, ale nie wiem czy w międzyczasie były nowe posty. 

Obok postu widnieje informacja, kiedy się pojawił i widzę sporo takich, które pojawiły się w czasie przerwy. 3 godziny temu, 4 godziny temu - mi forum nie działało od wielu godzin. 

Wysyłanie wysyłaniem ale mnie gdzieś zniknęło coś około 50 postów, jakie do tej pory nastukałem na swym koncie 🤔

...dobrze, że tylko tyle, bo pewnie mogło zniknąć w pi...du wszystko 😎

Mi również nie działało forum dzisiaj od rana. Sprawdzałem też na stronie https://downforeveryoneorjustme.com i tam również potwierdzano brak połączenia z serwerem modelworka.

Edited by Tap-chan

jeżeli nie jestem zalogowany to nie mogę pisać nowych postów i paru innych rzeczy i to jest ok. Na tomiast jeśli nie jestem zalogowany ale mogę wyszukać użytkownika, zobaczyc kto, zacz, skąd itd to wielka D...! Panowie, czy to sie kiedyś jakoś poukłada???  Mam coraz większe obawy...

2 godziny temu, Solo napisał:

Chciałbym mieć wasze problemy...

Mógłbyś sobie darować uszczypliwość, po to chyba jest ten temat, żeby zgłaszać problemy? Skoro jest tak, że serwer jest dostępny tylko dla pewnego zasięgu użytkowników, to chyba warto sprawdzić, czy czasem nie jest to wina po stronie hostingu.

Solo tylko napisał, że chciałby nie mieć dostępu do forum :)