Jump to content

Recommended Posts

Więc progres następuje. Mogę już obserwować forum, wczytują się posty i zdjęcia. Natomiast przy próbie odpowiedzi i/lub dodania nowego wątku dostaję info:
BŁĄD SYSTEMOWY
Nie masz uprawnień do odpowiedzi.
Robiłem restarty i wylogowania.
Test Tapatalk

Wysłane z mojego 2014817 przy użyciu Tapatalka

• Replies 581
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Wszedłem na forum i co widzę? Co to, ku-rwa,  jest? Mam sobie ustawić jakiś widok żeby choć trochę przypominało to wersję dotychczasową? Zmiany i ułatwienia rozumiem, ale to jest jakaś pierdolona

Jak dla mnie teraz to forum to tragedia. Część po polsku, część po angielsku. Wszystko nieczytelne. Nie mam słów 😞 Zwróćcie poprzednie forum 😞

Witam Nie widzę żadnych zdjęć, ani swoich ani innych. Używam Opery. Pozdrawiam

Posted Images

Co może być powodem takiej sytuacji,  że oto nie mam dostępu do forum, wszystko wygląda tak, jakby padł serwer, co się zdarza, zaglądam więc co jakiś czas sprawdzając, czy już ok i gdy w końcu, po iluś godzinach, forum się ładuje, widzę, że w międzyczasie pojawiały się jakieś posty, jakby ten brak dostępu do serwera dotyczył tylko części użytkowników?... 

8 minut temu, Mariucha napisał:

Co może być powodem takiej sytuacji,  że oto nie mam dostępu do forum, wszystko wygląda tak, jakby padł serwer, co się zdarza, zaglądam więc co jakiś czas sprawdzając, czy już ok i gdy w końcu, po iluś godzinach, forum się ładuje, widzę, że w międzyczasie pojawiały się jakieś posty, jakby ten brak dostępu do serwera dotyczył tylko części użytkowników?... 

Mam chyba tak samo,  dzisiaj nie działało mi forum, ale nie wiem czy w międzyczasie były nowe posty. 

2 godziny temu, Solo napisał:

Chciałbym mieć wasze problemy...

Mógłbyś sobie darować uszczypliwość, po to chyba jest ten temat, żeby zgłaszać problemy? Skoro jest tak, że serwer jest dostępny tylko dla pewnego zasięgu użytkowników, to chyba warto sprawdzić, czy czasem nie jest to wina po stronie hostingu.

18 minut temu, jawkers napisał:

Wchodzisz w swój profil, następnie sakładka zobacz aktywność. Po otwarciu, z prawej strony klikasz w przycisk tematy. I otwierają się twoje tematy.

@jawkers, czym w efekcie różni się Twoja wersja, polegająca na dogrzebywaniu się po menu do odpowiedniej opcji, od tego co umieściłem powyżej, będącego na wierzchu i wymagającego jednego ruchu? 

33 minuty temu, jawkers napisał:

Różni się tym, że nie znałem wcześniej tej funkcji którą podałeś 😁

A może ktoś obeznany, zrobi mały samouczek nowego forum. 

Obserwując posty, prawie wszyscy, klikają i szukają. A najgorzej jak ktoś dojdzie do celu okrężną drogą, bo utrwala sobie złe nawyki, które potem (jak prowizorka w budownictwie) ciągną się latami.

11 godzin temu, Marak napisał:

A może ktoś obeznany, zrobi mały samouczek nowego forum. 

Obserwując posty, prawie wszyscy, klikają i szukają. A najgorzej jak ktoś dojdzie do celu okrężną drogą, bo utrwala sobie złe nawyki, które potem (jak prowizorka w budownictwie) ciągną się latami.

Najpierw trzeba przetłumaczyć informatyczny bełkot na j. polski. Tak jak było na starej wersji forum.

• Super Moderator
12 godzin temu, Mariucha napisał:

@jawkers, czym w efekcie różni się Twoja wersja, polegająca na dogrzebywaniu się po menu do odpowiedniej opcji, od tego co umieściłem powyżej, będącego na wierzchu i wymagającego jednego ruchu? 

Wszedłem tak jak podałeś i widzę tylko 12 moich tematów jakie założyłem. Czyli te z ostatnich 365 dni.

Takie tam mam ustawienia.

YaOpvJ1.jpg

Natomiast wszedłem, tak jak ja napisałem i widzę 4 strony. Wszystkie tematy jakie od początku założyłem.

0MRX7sW.jpg

Czy też tak masz?

To jest chyba ta różnica.