Jump to content
Moses

Problemy z forum

Recommended Posts

Wchodzisz w swój profil, następnie sakładka zobacz aktywność. Po otwarciu, z prawej strony klikasz w przycisk tematy. I otwierają się twoje tematy.

18 minut temu, jawkers napisał:

Wchodzisz w swój profil, następnie sakładka zobacz aktywność. Po otwarciu, z prawej strony klikasz w przycisk tematy. I otwierają się twoje tematy.

@jawkers, czym w efekcie różni się Twoja wersja, polegająca na dogrzebywaniu się po menu do odpowiedniej opcji, od tego co umieściłem powyżej, będącego na wierzchu i wymagającego jednego ruchu? 

33 minuty temu, jawkers napisał:

Różni się tym, że nie znałem wcześniej tej funkcji którą podałeś 😁

A może ktoś obeznany, zrobi mały samouczek nowego forum. 

Obserwując posty, prawie wszyscy, klikają i szukają. A najgorzej jak ktoś dojdzie do celu okrężną drogą, bo utrwala sobie złe nawyki, które potem (jak prowizorka w budownictwie) ciągną się latami.

11 godzin temu, Marak napisał:

A może ktoś obeznany, zrobi mały samouczek nowego forum. 

Obserwując posty, prawie wszyscy, klikają i szukają. A najgorzej jak ktoś dojdzie do celu okrężną drogą, bo utrwala sobie złe nawyki, które potem (jak prowizorka w budownictwie) ciągną się latami.

Najpierw trzeba przetłumaczyć informatyczny bełkot na j. polski. Tak jak było na starej wersji forum.

12 godzin temu, Mariucha napisał:

@jawkers, czym w efekcie różni się Twoja wersja, polegająca na dogrzebywaniu się po menu do odpowiedniej opcji, od tego co umieściłem powyżej, będącego na wierzchu i wymagającego jednego ruchu? 

Wszedłem tak jak podałeś i widzę tylko 12 moich tematów jakie założyłem. Czyli te z ostatnich 365 dni.

Takie tam mam ustawienia.

YaOpvJ1.jpg

Natomiast wszedłem, tak jak ja napisałem i widzę 4 strony. Wszystkie tematy jakie od początku założyłem.

0MRX7sW.jpg

Czy też tak masz?

To jest chyba ta różnica.

@jawkers, nie mam takiego stażu na forum, żeby to sprawdzić, ale widzę w ten sposób wszystkie swoje wątki, gdzie najstarszy założony był 4 listopada, więc już ponad rok temu. Tam na dole jest opcja "Pokaż więcej elementów aktywności", próbowałeś? 

Ja miałem ustawiony dowolny czas. Bawiłem się i dalej nic.

A jeżeli by się bawić, we wpisywanie dat, to wolę mój sposób ponieważ jest szybszy.

4 godziny temu, jawkers napisał:

Wszedłem tak jak podałeś i widzę tylko 12 moich tematów jakie założyłem. Czyli te z ostatnich 365 dni.

Takie tam mam ustawienia.

YaOpvJ1.jpg

Natomiast wszedłem, tak jak ja napisałem i widzę 4 strony. Wszystkie tematy jakie od początku założyłem.

0MRX7sW.jpg

Czy też tak masz?

To jest chyba ta różnica.

No właśnie - dziwie się, że w sposobie Mariucha, mając ustawiony czas "dowolnie" to i tak pokazuje wpisy / tematy z ostatnich 365 dni. Sposób Jawkersa zdecydowani pokazuje inną zawartość    😐

Pewnie twórca systemu zbyt pochopnie założył, że będzie niewielu użytkowników forum, chcących codziennie zaglądać do starszych niż rok swoich wątków.
Tu problem tkwi w błędzie tego menu, gdzie zapamiętywane są wszystkie wybrane ustawienia, oprócz tego dotyczącego czasu.

A gdy wybierzecie nie "dowolne", tylko jakiś okres, czy to w datach, czy ilościach dni, też nie pokazuje wszystkiego? 

Edited by Mariucha

Przeglądając dział galerie wyświetlił mi się taki komunikat.

Przepraszamy, ale wystąpił mały problem.

Osiągnięto maksymalną ilość wyświetleń grafik i wideo w galerii, określoną przez Administratora

Kod błędu: 1G188/7

Czy istnieje ograniczenie w przeglądaniu galerii?

• Haha 1

4 godziny temu, Markuz napisał:

Przeglądając dział galerie wyświetlił mi się taki komunikat.

Przepraszamy, ale wystąpił mały problem.

Osiągnięto maksymalną ilość wyświetleń grafik i wideo w galerii, określoną przez Administratora

Kod błędu: 1G188/7

Czy istnieje ograniczenie w przeglądaniu galerii?

Też tak mam od tygodnia ale nikt nie chce odpowiedziec dlaczego ?

Czy teraz logowanie będzie konieczne poprzez podanie maila i hasła?

W dniu 15.11.2018 o 12:07, greatgonzo napisał:

To moje ustawione nigdy ni zaczęło działać. A to zdefiniowane przestało. Dodatkowo wciąż pojawiają się wielokrotnie te same wątki, odzwierciedlając, jak sądzę, każdy kolejny wpis. Czyli np. temat 'problemy z forum' pojawia się na liście powiedzmy pięć razy w różnych miejscach na skali czasu.

Powyższa tabelka to efekt użycia funkcji cytuj. Chciałem usunąć z cytatu wszystko poza samym tekstem do mnie. Okazało się, że tego co zostało nie da się usunąć. 

Wciąż bez zmian. Szczególnie te wyświetlane wszystkie wpisy z tego samego wątku są kłopotliwe.

11 godzin temu, greatgonzo napisał:

Wciąż bez zmian. Szczególnie te wyświetlane wszystkie wpisy z tego samego wątku są kłopotliwe.

Miałem ten sam problem, widziałem całą aktywność co było bardzo uciążliwe.

Proszę spróbuj zrobić tak, jak ja zrobiłem.

Wejdź w:

1. Aktywność
  2. Twoje kanały aktywności
  3. Dodaj nowy kanał

Następnie zaznacz sobie opcje, takie jakie są na poniższym zdjęciu i zapisz kanał.

Nadaj oczywiście kanałowi jakąś nazwę.

u8V7Sxj.jpg

Od tego momentu po prawej stronie na górze pojawi się nazwa twojego kanału.

Po wejściu na forum, będziesz klikał na tą nazwę i będzie ci się otwierało to co zostało napisane od ostatniej twojej wizyty.

Tak to u mnie działa.

Nie za bardzo jawkers - może u Ciebie jako Admina tak to działa. U mnie owszem, już dawno zrobiłem sobie taki „własny” kanał ale za każdym razem jak wchodzę na forum muszę wybrać Aktywność/Twoje kanały aktywności/Własne kanały/nazwa_tych_ustawie_które_sobie_zapisałem - nic mi się w prawym górnym rogu nie pokazuje:

1165695084_Zrzutekranu2018-11-29o00_15_25.thumb.jpg.9e44835ca6328e9445bf9fdefbd9871c.jpg