Jump to content
Moses

Problemy z forum

Recommended Posts

Widzisz u mnie na zdjęciu, obok "oznacz cała zawartość jako przeczytaną" jest przycisk "jawkers". I co wchodzę na forum to klikam w tą nazwę i otwierają mj się tematy od ostatniej wizyty.

Dziwne że u mnie działa, a u was nie.

Potwierdzam, nie ma niestety nazwy nowego kanalu w prawym gornym rogu.

23 godziny temu, jawkers napisał:

A można się było inaczej zalogować?

podając nick i hasło

11 godzin temu, jawkers napisał:

Widzisz u mnie na zdjęciu, obok "oznacz cała zawartość jako przeczytaną" jest przycisk "jawkers". I co wchodzę na forum to klikam w tą nazwę i otwierają mj się tematy od ostatniej wizyty.

Dziwne że u mnie działa, a u was nie.

W miejscu, o którym piszesz jest przycisk 'nieprzeczytana zawartość'. Nazwa zgadza się z moim własnym kanałem aktywności, który, jak pisałem, utworzyłem dawno.  Ale to chyba przypadkowa zbieżność, bo ten przycisk nie trzyma ustawień 'własnego kanału'.  Tak czy srak użycie zarówno własnego kanału, jak i tego przycisku 'nieprzeczytana zawartość' na górze po prawej, rozwiązuje problem powtarzających się tematów. Niestety, funkcja 'od ostatniej wizyty' zupełnie nie działa i lista tematów wciąż idzie wstecz  do początku świata. Podobne optycznie silniki mają np. fora Britmodeller i ARC. Na Britmodeller na głównej stronie jest przycisk 'nowe wiadomości' pokazujący wątki z nowymi wpisami od ostatniej wizyty. Na ARC jest niemal identycznie jak tu i nie udało mi się skonfigurować tego tak, by automatycznie wyświetlać wątki od ostatniej wizyty. Ale ponieważ kliknięcie 'nowa zawartość' i kolejne kliknięcie 'od ostatniej wizyty' załatwia sprawę, to nie chciało mi się dla jednego kliknięcia zgłębiać działania forum, ani zawracać głowę administracji.  Z tym, że tam to 'last visit' jednak działa.

Czy można jakoś edytować te własne kanały aktywności? Usuwać, zmieniać nazwę? Nie znalazłem tego.

15 godzin temu, Demonion napisał:

Co się dzieje ze zdjęciami. Wchodzą na dany temat przez chwile są widoczne i znikają.

A w niektórych wątkach w ogóle się nie pojawiają, a w innych są widoczne bez problemu.

Wtf ?

Dokładnie mam to samo.

W dwóch moich wątkach zdjęcia wyświetlają się prawidłowo, a w reszcie widzę tylko linki z nazwami zdjęć. Po kliknięciu w nie, zdjęcia otwierają się w nowej karcie.

W dniu 24.12.2018 o 07:07, GreGG24 napisał:

Czy w tym temacie coś się wyjaśniło? Bo ja nadal nie mam możliwości wysyłania na forum przez Tapatalk.

U mnie nic. Ogarnąłem tylko tak, że kiedy jestem na stronie wątku to otwieram tę stronę przez przeglądarkę (z poziomu aplikacji) i daje się tam pisać. I liczę, że z którąś aktualizacją coś zaskoczy :)

• Sad 1

W dniu 28.12.2018 o 22:44, marcinpiot napisał:

U mnie nic. Ogarnąłem tylko tak, że kiedy jestem na stronie wątku to otwieram tę stronę przez przeglądarkę (z poziomu aplikacji) i daje się tam pisać. I liczę, że z którąś aktualizacją coś zaskoczy :)

Też tak robię. Ale jest to mocno up...we.

Małe pytanko do Kolegów:

W którym miejscu szukać (grzebać, kopać :mrgreen: ) żeby znaleźć możliwość usunięcia/ dodania tematu w podpisie?

ustawienia konta - sygnatura ?

o to Ci chodzi Tomku ?

Edited by Bengal

Godzinę temu, Bengal napisał:

o to Ci chodzi Tomku ?

O to,oto. znalazłem, pogrzebałem i nic nie zrobiłem. Na razie odpuszczam bo to zabawa dla samej zabawy :mrgreen:

Mam problem z wyjściem na stronę, wyskakuje komunikat, że strona jest niebezpieczna? Może mi to ktoś wyjaśnić.

Sprawdzałem zegar, jest OK i przeskanowałem całego kompa szukając Spyware, Malwarebytes i nic nie znalazłem.

image.thumb.png.aa6338939a2a3f4c6938e0b681576117.pngWitam.

image.thumb.png.1c7cfe4405b60eb0272ae343292da136.png

image.png

U mnie na chrome to samo od wczorajszego wieczora

U mnie to samo, każde kliknięcie na stronie wywołuje komunikat o nieprawidłowym certyfikacie (opera)

No właśnie, od wczoraj w nocy takie coś, myślałem, że tylko u mnie i od rana walczyłem z kompem i nic nie pomaga. 😞

Certyfikat bezpieczeństwa - do szyfrowania połączenia jest nieważny - sta te komunikaty. To zadanie dla właściciela serwera/domeny.

Certyfikat to raz - u mnie też, ale forum działa straaasznie wolno. Nic nie da się oglądać.

Robi się coraz gorzej. Już parę razy mi się czarna strona wyświetliła. 

12 godzin temu, jawkers napisał:

Mi też Mozilla rano w telefonie, powyświetlała te komunikaty.

To samo, ale na stacjonarnym. Dodałem do wyjątków, bo wogóle nie przepuszczał.

Cały czas informacja, że połączenie nie jest bezpieczne.