Jump to content
Moses

Problemy z forum

Recommended Posts

Rozumiem. Ale z drugiej strony, nie mam innej możliwości zakomunikowania tego wszystkim jak ogłoszenia.

Można dać info na stronie głównej (startowej) forum...

Obecnie wiadomości PW nie są wysyłana wcale.

Zalegają w rubryce "do wysłania" już 3 dzień mimo wizyty osoby, do której owa wiadomość ma powędrować.

U mnie pojawia się też problem z kumulacją nowych postów. Obecnie przekroczyło mi już 300 i rośnie. Licznik nie zeruje się po kolejnej wizycie. Plus wszystko co koledzy opisali powyżej. Suma tego wszystkiego jest taka, że mnie po zmianach forum i ostatnich problemach odechciewa się na modelwork zaglądać w ogóle... :(

Zdaje się, że problem z wysyłaniem postów został naprawiony. Przy okazji najprawdopodobniej usunęliśmy także awarię wysyłania poczty. Sprawdźcie swoje skrzynki pocztowe i porównajcie z interesującymi Was tematami na forum, czy na pewno o wszystkich nowych postach zostaliście powiadomieni.

Polecam także przejrzenie działu "Nieprzeczytane posty".

Zgłaszajcie mi wszelkie usterki związane z wysyłaniem postów i maili - jeśli nadal coś nie działa, postaram się do tego dogrzebać i naprawić do porządku.

Pozdrawiam

Grejt łork Kermit, nareszcie działa znowu

Nie wiem, czy tylko u mnie problem występuje, ale nie działa strona główna forum, czyli index.php

Wyświetla się czysta, biała strona i trzeba kombinować, żeby się na nie dostać - skacząc po działach.

J też tak mam, nawet na stronę modelworku z ulubionych nie mogę wejśc. Muszę kombinowac.

Już pracuję nad problemem, choć na chwilę obecną nie mam pojęcia, co jest odpowiedzialne za tą awarię.

Pozdrawiam

A ja nie jestem pewien ,czy dotarły wszystkie wysłane wiadomości na PW i odpowiedzi na nie .

Denerwuje mnie ta niepewność

Jak ja przeglądam na telefonie wszystko mi działało tylko dzisiaj pokazywało mi, że nie mogę wysłać pasta bo "właśnie ktoś inny to zrobił" czy coś takiego...

A ja mam problem z innej beczki. Coś jest nie teges z szukajką, mianowicie ma problem z wyłapywaniem wszystkich tematów z daną frazą. Dokładnie chodzi o to że wszystkie swoje galerie dot korpusu taguje w tytule [uSMC] dzięki czemu mam stworzoną frazę dzięki której mam link w podpisie. Jednakże znajduje mi tylko 4 hasła tytułów utworzonych po październiku zeszłego roku już nie wynajduje.

Jak odpowiadałem to na górze też było mnustwo przycisków "Odpowiedz". Wstawiłbym zrzót ale z wiadomych przyczym na razie nie mogę : mrgreen:

Koledze "zrzót" to by się przydał, ale słownika ortograficznego...

Btw, forum już hula dobrze.

Nie, nie hula dobrze. Nie da się wejść np. w panel użytkownika. Podejrzewam atak na forum. Tym razem skuteczny...

Pozdrawiam

Mnie dziś wyrzuca z forum mniej więcej co drugie wejście z zalogowaniem - mściwi krzyżowcy-tuskowcy czy anonimusi ?

...ale i tak najlepsze jest forum border princes- wyświetla się jedynie napis "It Works!" Szkoda, że akurat transakcję tam przeprowadzam...

Nie, nie hula dobrze. Nie da się wejść np. w panel użytkownika. Podejrzewam atak na forum. Tym razem skuteczny...

Pozdrawiam

Pisałem ze swojej perspektywy. Najważniejsza była w moim odczuciu możliwość normalnego korzystania z forum. Sam panel użytkownika, profil itd u mnie bez zarzutu.

Panel użytkownika też już powinien działać. Pracuję nad pozostałą częścią forum. Ktoś pisał o szukajce - też jest z nią problem.

Pozdrawiam

Forum powinno działać już poprawnie, przez najbliższe kilka minut może być jednak zauważalna nieco wolniejsza jego praca - wykonam kopię zapasową plików i bazy na serwerze.

Pozdrawiam

Oprócz szukajki, bo widzę że się nic nie zmieniło?

U mnie wynajduje 15 tematów. Przeindeksuję szukajkę, zobaczymy, czy to coś pomoże.

Pozdrawiam

Dobra u mnie już wyłapuje wszystkie tematy, nie szuka jednak tematów za indeksowanych frazą IDF ;)