Jump to content
Moses

Problemy z forum

Recommended Posts

Coś mi dzisiaj emotikony wskakują na początek postu, a nie tam gdzie chce je wstawić. Jakiś błąd mam w ustawieniach czy to szerszy problem? Ktoś pomoże?

13 godzin temu, Gerd napisał:

Miałem nie marudzić ale powiem co mi nie leży w porównaniu ze stara-lepszą wersją. Nie mam wielkich wymagań jednak zwyczajowo logując się do forum oglądam posty od mojej ostatniej wizyty. Utworzyłem nawet kanał własnej aktywności jeden omyłkowy, którego nie jestem w stanie usunąć ,ale mogę z tym żyć i drugi właściwy i z niego korzystam oglądjaąc posty od najstarszych. Do tej pory wszystko gra, jednak gdy wejdę w temat, a potem cofnę edycję przenosi mnie nie do miejsca, w którym byłem, ale w zupełnie niezrozumiałe obszary. To że temat z listy na który zajrzałem znika już zrozumiałem, ale dlaczego muszę uruchamiać kanał aktywności od nowa i przeglądać wszystkie tematy od nowa NIE ROZUMIEM.  Notuję zatem temat który poprzedza mnie interesujący aby wyłowić miejsce w którym skończyłem....  i wkurza mnie ta procedura. Bo lubię tu zaglądać ale zmianie na lepsze to co raz mniej. 😕

Coś masz chyba nie tak (może z przeglądarką?)... Ja dokładnie tak samo przeglądam forum jak Ty i u mnie właśnie tak działa jak powinno. Czyli dziabię na pierwszy temat nieczytany-najstarszy, potem w przeglądarce wracam stronę wstecz i znika mi ten przeglądany przed chwilą ale następny w odpowiedniej kolejności - znowu nieczytany-najstarszy - czeka grzecznie na pierwszym miejscu na włączenie...

• Thanks 1

Dziękuję za podpowiedź w sprawie usuwania kanału. O tym zwyczajnie nie wiedziałem, a teraz już wiem, natomiast kwestia przeglądania pozostaje otwarta. To co pisze kolega Thalgonis sprawdza się wyłącznie do momentu użycia przycisku "pokaż więcej elementów aktywności". Może i w tym obszarze z czasem coś się pojaśni.

W dniu 3.04.2019 o 14:34, bazylms napisał:

Pod przyciskiem na dole "nastepny nieprzeczytany temat" zniknęła nazwa tematu który się otworzy. Da sie to przywrócić?

Tak tylko informacyjnie, dalej nie działa. 

Jest jeszcze taka rzecz, wygląda że, wiązana z okresem działania hakerów. Pod niektórymi Nick nie ma czasu kiedy został dodany - forka poniżej. Najlepsze jest to że wygląda iż dodane po tym fakcie działają ok. 

Screenshot_20190413-081903_Chrome.thumb.jpg.62699341082a561c0ac69733dd30df69.jpg

Co tam? Coś się przegrzało?

Jak już cos przestaje działać na nieco dłużej to może jakieś małe info na FB?

Posted (edited)

To nie były problemy z samym forum, tylko z DNS. Brawo Chrystian, że w weekend daliście radę zmusić dostawcę udsługi do naprawienia!

Edited by kjp_a_man

Czy ktoś jeszcze oprócz mnie ma od dwóch dni problem z certyfikatem?

13 minut temu, mbrnnr napisał:

yup. u mnie to samo.

2 godziny temu, mbrnnr napisał:

Dokładnie tak jak piszesz .

2 minuty temu, Adams M1A1 napisał:

tylko zgłosiłem a już się naprawiło

Wcale nie . 

Hello

44 minuty temu, mbrnnr napisał:

@Adams M1A1 - certyfikat jest nadal nieważny.

Screenshot_2019-09-10-16-58-46-764_com.android.chrome.png

Ale tutaj u Ciebie to chyba trudniejsza sprawa jest, bo "pisze w cudzoziemskim języku" u mnie , Kapersky pisał po polsku:mrgreen:. Pozdr. A.

Witam , zniknął mi komunikator . Gdzie go mogę uaktywnić ?

Hello

Priv , ikonka koperty obok dzwoneczka z powiadomieniami

Hello

2 godziny temu, Hello napisał:

Witam , zniknął mi komunikator . Gdzie go mogę uaktywnić ?

Hello

Twój komunikator jest wyłączony.

Już masz włączony.

• Thanks 1