Jump to content

Recommended Posts

• 2 months later...
  • Replies 581
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Wszedłem na forum i co widzę? Co to, ku-rwa,  jest? Mam sobie ustawić jakiś widok żeby choć trochę przypominało to wersję dotychczasową? Zmiany i ułatwienia rozumiem, ale to jest jakaś pierdolona

Jak dla mnie teraz to forum to tragedia. Część po polsku, część po angielsku. Wszystko nieczytelne. Nie mam słów 😞 Zwróćcie poprzednie forum 😞

Witam Nie widzę żadnych zdjęć, ani swoich ani innych. Używam Opery. Pozdrawiam

Posted Images

• 2 months later...

Coś chyba Wam dzisiaj certyfikat wygasł, bo mam problem "witryna jest niebezpieczna". 

• 2 months later...
W dniu 8.06.2020 o 16:29, KayFranz napisał:

Czyli 6 września przypominamy o nowym... Wklepać sobie do kalendarza.

A kolega mówił, żeby wklepać :mrgreen:

Mówił, ale jest leniwy i nie sprawdził, że termin upływa w weekend....

Następne 90 dni skończy się bodajże 4 grudnia. Dla pewności - w kalendarzu lepiej ustawić datę alarmu na dzień albo dwa przed Barbórką.
4 grudnia to piątek, więc jest ryzyko, że do poniedziałku będzie cisza.

Edited by KayFranz
  • Super Moderator

Zawsze jak otwierałem jakiś temat, to posty pojawiały się od najnowszego. Teraz pokazuje od najstarszego i jest to denereujące, gdyż za każdym razem muszę klikać na ostatnią stronę, by mieć aktualny post. Da się to jakoś zmienić? Dodam, iż mam ustawione wyświetlanie od najnowszego.

46 minut temu, jawkers napisał:

Zawsze jak otwierałem jakiś temat, to posty pojawiały się od najnowszego. Teraz pokazuje od najstarszego i jest to denereujące, gdyż za każdym razem muszę klikać na ostatnią stronę, by mieć aktualny post. Da się to jakoś zmienić? Dodam, iż mam ustawione wyświetlanie od najnowszego.

ja zawsze klikam na datę obok tematu i przenosi mnie do najnowszego

obraz.thumb.png.e09466353458b6b6137b0728bfd3abaf.png

Edited by Fixer

Ogólnie się "odjaniepawla" i z tego co zauważyłem zdjęcia dodawane z Imgura "nie chodzą" czyli się nie wyświetlają.

Tzn te w galeriach dodane przed zmianami i owszem tak, ale już we wiadomościach PW nie. Dziś wstawiałem do warsztatu nowe fotki i z Imgura tylko jakieś linki. Ale za to bezpośrednio z kompa jest ok. Czyli chyba nawet łatwiej, bo pomija się "pośrednika".

Ja także mam problem z wyświetlaniem najnowszego nieczytanego postu. Ta opcja całkiem zniknęła z "nieprzeczytanej zawartości".

Oglądam na telefonie i wszystko jakieś rozjechane, poprzestawiane. Czasem jest na pełną szerokość ekranu a czesem tylko część jak tabelka z prawej strony nie znika. Podwójne banery i przyciski, no i jeszcze jakieś dziwne ikony górny lewy róg na pierwszej fotce. 

20200911_192508.thumb.jpg.1b2e9a2d3da1c1b30a4d679945920f5b.jpg

Screenshot_20200911-192543_Chrome.thumb.jpg.bbd0fe59fa8e9be8a9bd106bdd6a1ac3.jpg

Edited by bazylms

Curva, ale kyrk!

Może byście tak lepiej zrobili porządek z przechodzeniem do nowego wiersza za pomocą entera, bo do dziś nie wszyscy to ogarniają, zamiast po raz kolejny uszczęśliwiać wszystkich na siłę kolejnymi pseudo ulepszeniami...

Daliście ciała po całości.Zdjęć nowo wstawionych przez Imgura nie widać nie tylko w prywatnych wiadomościach ale w galeriach też.Dzisiaj wstawiałem nową galerię i dooopa.

25 minut temu, Xmen napisał:

Zdjęć nowo wstawionych przez Imgura nie widać nie tylko w prywatnych wiadomościach ale w galeriach też

Zdjęcia z Imgura wchodzą poprawnie.
Przykładowa fotka z tego serwisu (link pobrany jako Direct Link (z końcówką .jpg i po prostu wklejony w treść odpowiedzi)

ZmlzQxS.jpg

A tutaj ten sam obrazek, tylko w postaci czystego odnośnika:  https://i.imgur.com/ZmlzQxS.jpg