Jump to content
Moses

Problemy z forum

Recommended Posts

Możesz mi podać link do jednego takiego tematu? Zmieniłem tryb działania wyszukiwarki, być może jeszcze coś jest do zrobienia.

Pozdrawiam

Rzeczywiście jest coś nie tak z tą naszą wyszukiwarką. Będę szukał problemu.

Pozdrawiam

Już działa.

Chyba w twoim internecie, bo w moim nie dziala

Tymczasowo szukajka działa na innym mechanizmie (SQL Search) - minimalna ilość znaków do wyszukania wynosi 4, dlatego IDF nie będzie szukała. Poprzedni mechanizm po ataku nie chce działać, jeszcze nie wiem dlaczego.

Pozdrawiam

Chyba w twoim internecie, bo w moim nie dziala

Nie na kompie ale na telefonie.

Kermit zapodaj dedykowaną wyszukiwarkę google, ograniczoną do zasobu domeny: http://forum.phpbb3-mods.pl/wyszukiwarka-googli-zamist-tej-standardowej-t1078.html

Jest o niebo dokładniejsza, pomaga w pozycjonowaniu i nie obciąża tak skryptu i bazy. W razie czego wal na PW służe pomocą bo siedze w tym biznesie

Kermit zapodaj dedykowaną wyszukiwarkę google, ograniczoną do zasobu domeny: http://forum.phpbb3-mods.pl/wyszukiwark ... t1078.html

Jest o niebo dokładniejsza, pomaga w pozycjonowaniu i nie obciąża tak skryptu i bazy. W razie czego wal na PW służe pomocą bo siedze w tym biznesie

Nie głupi pomysł. Jeśli admin się zgodzi, to tak zrobimy. Jakby co, to się odezwę.

Pozdrawiam

niegłupi i skuteczny, wyszukiwarka wbudowana to dinozaur, przy którym gógl to cyfrowy borg

Nie mam czegoś takiego. Czy to w ogóle jest modelwork, to co widać na screenie?

Tak, kolega ma włączony inny schemat kolorystyczny. A komunikat wynika z tego że ktoś podlinkował jakąś treść z zasobów chronionych hasłem (z innego forum np.)

Czy to w ogóle jest modelwork, to co widać na screenie?

....oj gulus, oczywiście. Tylko w skórce prosilver.

ps. mate64 był szybszy.

a wystarczyło wpisać log: mm pass: mm i zapamiętac

a wystarczyło wpisać log: mm pass: mm i zapamiętac

I żeś tajemnicę tajemnic wydał. Hehe sorry za tą fotkę, nie pomyślałem że może krzyczeć o haśle. U mnie nie krzyczy

Na marginesie jeszcze dodam, że skórka prosilver nie jest przez nas opracowana, w związku z tym nie wyświetla prawidłowych kolorów i loga forum. Ponadto wszelkie zmiany, jakie wprowadzamy do oprawy graficznej forum również nie pojawiają się w tej skórce.

Pozdrawiam

to po co jest włączona? Albo dopracować albo wywalić

to po co jest włączona? Albo dopracować albo wywalić
Została już wyłączona. W trakcie przesiadania się na nowy silnik dyskutowaliśmy o ilości skórek. Ostatecznie decyzja padła na subsilver2 jako jedyną dostępną skórkę.

Pozdrawiam

Panowie

Nie wiem czyja to wina , ale zaczęły się problemy ze wstawianiem linków do zdjęć , stron itp .Trzeba kilkakrotnie poprawiać przy jednym linku, przy wrzucaniu paru robi się to wkurzające , bo poprawię jeden, wrzucam na Forum , okazuje się ze "ucięty jest kolejny "

Da radę coś poprawić ?

Silnik forum automatycznie skraca wyświetlanie adresu, podczas edytowania postu taki link się sypie.Aby tego uniknąć linki należy wrzucać ze znacznikami wtedy nie będzie problemów.

Nie znam się na "silnikach " , tym bardziej na tych Forumowych .Ale zaczyna to byc lekko wkurzające.Bo już nie tylko nie mogę wrzucic linka z adresem na Nasze Forum , ale nie moge podać nawet linka do Naszych stron Modelworka na inne Forum , np do Kolegów z Rosji.Też " obcina " I co z tym pisałem tak z przodu i z tyłu i też kicha .Sorry nie musze się znać na wszystkim,ale nie można tego jakoś zmienić ?

Bo już nie tylko nie mogę wrzucic linka z adresem na Nasze Forum

Próbowałem, ale niestety nie potrafię tego naprawić. Nadzieja w Kermicie.

ale nie moge podać nawet linka do Naszych stron Modelworka na inne Forum , np do Kolegów z Rosji.Też " obcina " I co z tym pisałem tak z przodu i z tyłu i też kicha.

Jeśli inne forum obcina nasze linki, to jest to kompletnie niezależne od nas. Nie mamy na to żadnego wpływu.

Jestem użytkownikiem takiego forum:

http://forum.krzesiny.org.pl/

Tam również linki są automatycznie skracane, a w momencie edytowania link jest znów widziany w całości, by po wysłaniu postu znów zostać skrócony.

Nie dałoby się tak zrobić na Modelworku?