Jump to content
Moses

Problemy z forum

Recommended Posts

babcia, ale my nie mamy na to kompletnie żadnego wpływu! Ty wklejasz na inne forum po prostu sam tekst, który jest linkiem. I ich serwer to obrabia, a nie my. Nie mamy możliwości wpływania na wygląd postów na innych serwerach. Zapytaj tam jakiegoś moderatora.

Karambolis 8 -chyba sie nie zrozumieliśmy .Wklejam wszystko bez problemów , łącznie z tym co napiszę , zacytuję- wszystko oprócz linków do Modelworka. I przecież podobnie dzieje sie ze wstawianiem linków na Modelwork - też bardzo czesto sa obcinane i wychodzą "cuda"

Nie mam pretensji do Moderatorów , Adminów, każdy sie stara i wkłada wiele pracy aby to Nasze Forum dobrze funkcjonowało ,ale coś nie gra.Takie mam odzcucia

Pozdrawiam

Babcia, być może na tamtym forum blokują linki z Modelworku. Nie ma fizycznie takiej możliwości, żeby blokować linki z własnej strony na innych, czy to umyslnie, czy nieumyślnie. Tak jak napisał Karambolis wklejasz tam link (tekst) i tamto forum je przycina - Modelwork nie ma na to żadnego wpływu.

Musisz spróbować wyjaśnić tę kwestię z modami na tamtym forum.

Karambolis 8 -chyba sie nie zrozumieliśmy .Wklejam wszystko bez problemów , łącznie z tym co napiszę

Pozdrawiam

...jeżeli wklejasz linki do działu 1:1i walkaround to nie będą działać, gdyż te działy są dostępne tylko dla zalogowanych.. Inne u mnie działają.

Karambolis 8 -chyba sie nie zrozumieliśmy .Wklejam wszystko bez problemów , łącznie z tym co napiszę

Pozdrawiam

...jeżeli wklejasz linki do działu 1:1i walkaround to nie będą działać, gdyż te działy są dostępne tylko dla zalogowanych.. Inne u mnie działają.

I to by chyba wyjaśniło sprawę. Właśnie problem dotyczy działu 1:1

Dzięki Serdeczne.

Próbowałem, ale niestety nie potrafię tego naprawić. Nadzieja w Kermicie.
Na dzień dzisiejszy wyłączyłem skracanie linków (funkcja wykrywania linków działa nadal). Próbowałem naprawić jej działanie w aspekcie tegoż skracania, lecz na dzień dzisiejszy poległem. Oczywiście, będę wracał do tego tematu; chcę doprowadzić do innego działania funkcji, mianowicie: długie linki zamieniała na formę text, czyli na przykład link http://www.kermit.slask.pl/showPhoto.php?section=reduct&model=46&type=gallery&numer=47 zamieniła na LINK

Pozdrawiam

Witam, te wątek wydaje się najbardziej odpowiedni do próby rozwiązania mojego problemu. Otóż zauważyłem, że na moim warsztacie (dział lotniczy, Jak-1b) przestały się wyświetlać niektóre obrazki z początkowych stron (szczególnie 5, 6 i 7). Czy ktoś z kolegów potrafiłby przystępnie wytłumaczyć jak zaradzić sprawie? UWAGA - z uwagi na cienkość w dziedzinie informatyki proszę o wskazówki ŁOPATOLOGICZNE . Dzięki - Mikołaj

Mikołaj, sprawdziłem to. Problem jest z serwerem Google, gdzie trzymasz swoje zdjęcia (picassa). Nie jest to zależne od nas i nikt Ci na to nic nie poradzi. Na 7 stronie już się wszystko wyświetla. Jeśli problem sam nie zniknie, to poniżej komunikat, jaki otrzymałem:

500. That’s an error.

The server encountered an error and could not complete your request.

If the problem persists, please report your problem and mention this error message and the query that caused it. That’s all we know.

Wolne tłumaczenie:

Błąd o kodzie 500

Serwer napotkał błąd i nie mógł wykonać twojego zapytania (wysłanie obrazka).

Jeśli problem będzie się powtarzał, proszę zgłoś ten problem i załącz poniższy komunikat, oraz link, który to spowodował. Niestety, to wszystko, co wiemy.

Karambolis8 - dzięki serdecznie. Poobserwuję i najwyżej podpytam kogoś ze znajomych informatyków, może pomogą. Pozdrawiam

Coś dzisiaj dostaję fałszywe maile o rzekomych wiadomościach i odpowiedziach w wątkach.

Np. o 12.10

"Przed chwilą ktoś odpowiedział w wątku "Aerograf"."

I to było prawdziwe, lecz o 19.28 znów

"Przed chwilą ktoś odpowiedział w wątku "Aerograf"."

A tam nic nowego nie ma.

To było tylko w sobotę. Dostałem 3 takie "fałszywe" maile i już jest spokój.

Zauważyłem, że nawet przy zalogowaniu w aktywnych wątkach nie pojawiają się wątki z działu tajniki modelarstwa. Chyba szkoda....

Guest

Chcę się wypisać z tego forum, samemu nie da się siebie wykasować (albo nie widzę jak to zrobić). Admini mnie olali (bezpośredni list do nich z wezwaniem do usunięcia konta). WKURWIA MNIE JUŻ TO!!!!! Może jak użyję tych słów to mnie usuną ze wszystkim danymi, których zabraniam przechowywać.

wiesz co możesz sobie zabronić

sam napisałeś na publicznym forum więc wyraziłeś zgodę na upublicznienie

Moja prośba do administracji

Zbanować ale nie usuwać

Guest
napisałeś na publicznym forum więc wyraziłeś zgodę na upublicznienie

Zbanować ale nie usuwać

A co KxUxRxWxA!!! , nie można zmienić zdania?

Mam zrobić donos gdzie trzeba o łamanu prawa? Mają te SUPERFORUM Wam zlikwidować?

Materiał dowodowy zarchiwizowano!!!11

Mam zrobić donos gdzie trzeba o łamanu prawa? Mają te SUPERFORUM Wam zlikwidować?

image.jpg

napisałeś na publicznym forum więc wyraziłeś zgodę na upublicznienie

Zbanować ale nie usuwać

Nie wiem czy sie śmiać, czy płakać nad tobą

Ta naślij ABW, IPN, PIS i USB

image.jpg

Lepiej tego nie można ująć

Błuehehehehe ale jaja ......