Jump to content

Recommended Posts

• Replies 598
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Oj uważaj, bo Cię wyzwą od pokolenia ikonomaniaków fejsbukowych, co to nie umieją nic napisać tylko lajkować potrafią   

Ech, pokolenie ikonomaniaków fejsbukowych, co to nie umieją nic napisać tylko lajkować potrafią  

Wszedłem na forum i co widzę? Co to, ku-rwa,  jest? Mam sobie ustawić jakiś widok żeby choć trochę przypominało to wersję dotychczasową? Zmiany i ułatwienia rozumiem, ale to jest jakaś pierdolona

Posted Images

A ktoś z szanownych szyderców zadał sobie trud dowiedzieć się w czym problem

Robin to ty ??

Gość ma problem że żyje

Zaatakował kolegę Pawlika zupełnie bez sensu

Jak mu się nie podoba forum to niech stąd idzie, a nie rzuca gównem na prawo i lewo

Troli sie powinno z automatu blokować !!

Facet idź już sobie z tego forum !!

Lubię dziecinne odzywki .... z braku argumentów!!!

"Jesteś zły, nie lubimy cię, idź sobie z naszej piaskownicy, a formek nie zpomnij tylko".

Super , brawo !!!!

Jak na razie to ty zachowujesz się jak dziecko w dodatku z niedorozwojem umysłowym ( nie ubliżam ci tylko tak się zachowujesz )

Obraziłeś się na cały świat i się teraz wyzywasz, bo co ?? Wstałeś lewą nogą

Jak ci się forum nie podoba to zniknij i nierób już burdelu w każdym temacie !!

Tak jak ty zachowują się internetowe Trole, a Trole sie tępi i usuwa z życia normalnych ludzi, po czym wkłada w dział legend i mitów

Robin to ty ??

Gość ma problem że żyje

Tak Pawełku, to ja. I odkąd pamiętam to jeszcze na Kartonworku lubiłeś poszczypać się z gośćmi do których miałeś zerowy interes. Gość ma problem pewnie nie jeden jak każdy. Ale jeśli jesteś lekarzem i chcesz mu pomóc to przypomnij sobie przysięgę Hipokratesa.

A to, że administracja/moderacja ma podejście do swojej roboty jakie ma świadczy najlepiej to, że wulgaryzmy cały czas wiszą w tym wątku. Także nie wiem czy wraz z kolegami w dobrą stronę szydzicie

Ciut krótko jestem na forum a staż moderatora jeszcze mniejszy. Ja to bym jak tak bardzo pragnie tego japaw przychylił się do jego nawoływań o usunięcie , ale wpisy bym zostawił jako ciekawostkę.Ale bardziej doświadczonym pozostawiam decyzję .Uczę się dopiero.

• 1 year later...
Czy tylko u mnie strona główna forum wygląda jak powiększona do 200%?

Zmniejsz sobie U mnie normalnie wygląda.

Wciśnięty "ctrl" i klawiszem ''minus'' zmniejszasz. Albo ''ctrl'' i kółkiem myszy zmniejszasz i powiększasz.

Nie zmniejszę, bo jak wchodzę do jakiegoś podforum, to wszystko jest ok.

Nagle coś się stało wyłącznie z główną stroną forum.

Niczego nie przestawiałem, na innych forach wszystko jest ok, tylko tutaj nie.

Naprawiło się, choć przez chwilę po kliknięciu "forum" pojawiła sie reklama jakaś hamerykańska.

rotpol13 nie bądź pan taki specjalista z miodem w uszach

Edit:

znów to samo