Jump to content
Robert Ostrowski

[STANDARD]TS-11 Iskra n/b 1111, 3 PLPSzB Bydgoszcz (MC)

Recommended Posts

Ale to godło 10elt z Łasku, więc w kwestii malowania z czasów słuzby w Bydgoszczy niewiele pomoże ;)

edit. Robert był odrobinę szybszy.

11111pv.jpg

foto P.Bigel tylko do celów porównawczych.

My tu gadu gadu a model leży w pudełku

Dzisiaj troche podłubałem ,dziwnie się troche robi taki model bez żadnej ingerencji,przeróbki upiękrzaczy itd ,już nie pamiętam kiedy w modelu nic nie dorabiałem

Skleiłem wyposażenie kokpitu ,zegary to kalkomania z zestawu ,całość malowana Gunze H 308 plus czarny i czerwony z Vallejo ,jeszcze jakiś łosz

W podkładzie

dsc07563z.jpg

Kolorki

dsc07565u.jpg

dsc07566l.jpg

dsc07567l.jpg

Część Robert. Wiesz że siedzę w pancerce, ale jako że zajmujesz się latadłami to wpadłem. No co jest - przestój? Dajesz dalej, ładnie ten środek wygląda.

Robert - wierzę że ukończysz oba modele na konkurs, no a finału bez MIGa w Twoim wykonaniu to sobie nie wyobrażam

Tomek niestety ,Iskra schowana do pudła ,i prędko do niej nie wrócę jeśli w ogóle to zacznę drugą ale z blaszkami i żywicami .

A MiGuś się robi

ps.zamknij ten temat

Tak, tak - do roboty, co najmniej z eRem!

W ogóle nam się tu magnaci pospali, Ipkinss od wielu dni cicho - pewnie szukuje atomowe uderzenie, tow. Fiedotow też niewiele. Tobie Robert proponuję przyspieszenie z eRem, bo widzę szanse na finisz w terminie.

I trochę OT. Ostatnia Skrzydlata doniosła, że Twoja fabryka nabyła Bella. Zapotrzebowałeś już model dla zapewnienia kompletności kolekcji fabrycznych wiatraków?

I trochę OT. Ostatnia Skrzydlata doniosła, że Twoja fabryka nabyła Bella. Zapotrzebowałeś już model dla zapewnienia kompletności kolekcji fabrycznych wiatraków?

Mikołaj chodzi Ci o 412kę ? z 36.splt ,raczej nie jeśli pozostanie w dotychczasowych barwach

przechwytywanievm.jpg

Tak samo jak 206 ką SN-17XP z Łodzi nie będę robił śmiglaka "policjanta" w takich kolorkach

bellsn17xp.jpg

w planie za to mam SN-16XP z KSP

800pxbell206policjapola.jpg

A co to za cudak?

Mam nadzieję, że to tylko chłyt materkingowy, a nie policyjny wiatrak?

bellsn17xp.jpg

Albo jakiś ex-cywilny smigłowiec, tyle że do prezentacji prasowej przyozdobiony nową rejestracją i napisem policja na starym malowaniu.

A co to za cudak?

Mam nadzieję, że to tylko chłyt materkingowy, a nie policyjny wiatrak?

To się mocno zdziwisz, ostatni nabytek łódzkiej policji. Używka, z Japonii czy jakoś tak

O cholercia...

O cholercia...

Ja bym to dosadniej określił "o ku..wa"

I wcale nie jest to tymczasowe ,mam fotkę z nową policyjną rejestracją SN-17 XP i gdzieś wyczytałem ,że nie bardzo jest wola na zmiane barw bo teraz robi jak "operacyjny radiowóz" ,ta firma schodzi na psy

nie bardzo jest wola na zmiane barw bo teraz robi jak "operacyjny radiowóz"
No tak, łatwiej mu wtopić się w powietrzny tłum...

Ręce opadają

nie bardzo jest wola na zmiane barw bo teraz robi jak "operacyjny radiowóz"
No tak, łatwiej mu wtopić się w powietrzny tłum...

Ręce opadają

Oszczędności Panowie oszczędności ;) przemalowanie przecież kosztuje... Zapewne zrobią to przy dużym przeglądzie go rozbiorą Bella w drobiazgi ;)