Skocz do zawartości

Scania ... a zgadnijcie jaka ?? :)


Maverick

Rekomendowane odpowiedzi

Fantastyczny projekt, piękna i profesjonalna robota. Aż zdziwiony jestm, że dopiero teraz znalazłem Twój temat. Od teraz będę systematycznie śledził postępy prac. Jestem pełen uznania!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 69
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Skoro już robisz taki model to czemu zostawiłeś takie fotele ? Przecież one nie mają nic wspólnego z fotelami z R'ki, mam nadzieje, że to poprawisz. Po za tym zaczyna robić się ciekawie. Powodzenia !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuszna uwaga Krystian zastanawiałem się nad tym, ale fotele z początku relacji są pomalowane na czarno więc ogólnie w czeluściach szoferki mało widoczne, dodatkowo zasłony boczne ... ni huu huu - nie widać.

 

No to dalej ... ciekawy całością, mala przymiarka ...

a8d3e9d31d49c761m.jpg

potem trochę chromu, więc rura na czółko i ramki wokół wlotów ...

ba362a3f68b653e9m.jpg 105c7b714a79c7b7m.jpg

no i na zad ... trochę chromu ...

214e239cc0f36932m.jpg

dokończyłem eer pudło na dach no i delikutaśnie przyciemniłem szyby, FoliaTEC - dobrze, że zostało z auta

5ff3759735aa0a06m.jpg 4d03531d9c9b96b6m.jpg

no i na koniec znowu przymiarka ...

214d8263ae081d5fm.jpg 5d28b9923d8b5991m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co tu mleć ozorem po próżnicy ---- po prostu cacko. Chyba dam sobie spokój z modelarstwem -- moje nigdy takie nie będą W zamian zacznę grać na skrzypcach

 

 

 

A z tym końcem z modelowaniem ---- kłamałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuszna uwaga Krystian zastanawiałem się nad tym, ale fotele z początku relacji są pomalowane na czarno więc ogólnie w czeluściach szoferki mało widoczne, dodatkowo zasłony boczne ... ni huu huu - nie widać.

 

Jak kto uważa, jeden lubi mieć odwzorowane detale a inny "Po co robić jak i tak nie widać", ale twój model, więc robisz jak uważasz. Jednak ja bym pokusił się o przeróbkę ponieważ od przodu jednak coś będzie widać no i szkoda takiego modelu bo zacząłeś ładnie, po za tym nawet jadąc na konkurs typu MTM już masz na + taką przeróbkę. To tyle ode mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasu niewiele, ale coś tam dłubałem przy zadku ;)

Osłona za szoferką ...

3532c1982e2a39a9m.jpg

na sucho przymiarka ze skrzynką ...

88bf1649fb521b38m.jpg

podbajerzona skrzynka ...

ff1b2e2c915311dcm.jpg

no i znowu na sucho ... przymiarka ...

84fd615d7133831dm.jpg

 

Popieściłem się też trochę z prądem ... na szybkęsa wrzuciłem filmik jak to wygląda ..

sorki za jakość ale nagrywane telefonem

układ na razie na skrętkę, tak ino montażowo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie,nie będzie widać, postaram się skrzętnie poukrywać wszystko ;) mam taką nadzieję ... na szczęście cała jest zabudowana więc znacznie ułatwia to pracę.

Dziś albo w łikend może uda mi się pokazać Wam trochę więcej prac przy oświetleniu, Ledów będzie tyle, że hoo hoo ... oby zasilacz wydolił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pobawiłem się troszkę we wnętrzu ...

na zegary poszło trochę "boazerii" aby dodać klimatu ...

ponadto zmieniłem umieszczenie zegarów, są we wnęce, a nie płasko jak to oferuje zestaw ...

085b7858bcce15edm.jpg

dodatkowy akcent "boazerii" ...

89e88474faee46dcm.jpg

pikowanie skórą ... a raczej szmatką do naczyń ... :P

16ff5bcacf69e499m.jpg

parę detali z hvezdy ...

053c1b53de15a512m.jpg 9e6b23e8207cb5e8m.jpg 4ce16d263c49d5f8m.jpg 6e955296fe3c3507m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, deska rozdzielcza wyszla Ci genialnie. Z ta "skora" to mysle, ze wyglada to zbyt plasko jak na efekt pikowanej skory. Nie mniej jednak pomysl ze szmatka jest ciekawy .

v865654.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykleiłem ją zwykłym klejem tym co kleje elementy, nazywa się tamiya cement.

Co do imitacji skóry to widzę, że wzbudza różne odczucia ... powiem tak ... ja już raczej zostanę przy tym pomyśle, ponieważ jest dla mnie zadawalający ;) nie jestem zwolennikiem kupowania dodatków w postaci małej formatki w cenie 1/3 albo i więcej samego modelu. Ale jak Ktoś wpadnie na inny pomysł (mając na uwadze rozsądny koszt) to będę wdzięczny za podzielenie się nim ... ;)

 

To co, szoł mast goł on ... ??

w szoferce pociągłem druta ... znaczy kilka ... dużo ... do 6 diód

0c5d349cb7c7d087m.jpg bae769e819cd5d0am.jpg 4de407d58560b398m.jpg

 

Moja księżniczko ... zaświeć ...

e06f8d5eb66a6de5m.jpg b9233793d36b69eem.jpg 8b52122cc0dda33dm.jpg 83f49fd29ab6f9c4m.jpg 89893b2b5a8413dfm.jpg 399f0f70c2711673m.jpg fc720eb3dd36914cm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystając z tego, że weekend mogłem pśtryknąć fotki modelu w dzień ...

e5adb40fd2c481b7m.jpg 608d4b866b702981m.jpg 125a6cc30555e1ecm.jpg ad0d2fd5ff3a8caam.jpg 9788e0669c47c620m.jpg f94110ff30d07a05m.jpg

oczywiście cała przymiarka na sucho, ponieważ nie mogłem oprzeć się pokusie ujrzenia prowizorycznej całości ...

Kurde konczy mi się limit dodawania zdjęć na fotosiku, jeszcze ino 38

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja ulubiona scania jaką kiedykolwiek zobaczyłem na żywo. Uwielbiam ten odcień niebieskiego. Jak masz jakieś rzeczy z innych modeli, to poszukaj felg i opon naczepowych i daj je na przód, bo te co masz są wąskie. Pięknie świeci, super malowanie. Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde niby weekend a czasu tak mało ... :/

ale za nim połowica zagoni mnie do trzepania dywanów i odstania swojego za karpiem ... staram się poświęcać każdą wolną chwilę mojej gwieździe powstało niewiele bo ino obudowa ...

6609b08db109123am.jpg 8dcb9929e1e3ed3cm.jpg

a i poprawiłem tylne koła ...

3306aeeb0b4e0867m.jpg

wiem, że w Hvezdzie piasta jest bardziej stożkowa ale ja już tą zostawię bo chcę aby błyszczał chrom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piasty sa ok. przynajmniej je skrociles. Generalnie to co do tej pory zaprezentowales wyglada swietnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Instalacja elektryczna robi piorunujące wrażenie . Sam ostatnio robiłem do swojego i wiem ile z tym zabawy. Coś czuje że model wygra kilkanaście konkursów. Powodzenie i czekam na więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.